Adam “AJ” Josef – Kacper “Blonsky” Błoński: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online.

Kacper Bloński podczas walki

Gdzie oglądać AJ – Kacper Blonsky? Walka wieczoru Clout MMA 5 zapowiada się doskonale i odbędzie się na niespotykanych do tej pory zasadach! Popularny AJ zmierzy się bowiem ze Zbigniewem Bartmanem, oraz Kacprem Błońskim, którzy zmieniać się będą co rundę! A gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć to zestawienie na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w tym tekście.

Baner Clout MMA 5 Fortuna

Chcesz obstawić galę Clout MMA 5? Ofertę zakładów znajdziesz tylko w Fortunie! Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij 20 PLN freebetu za rejestrację!

AJ – Blonsky, gdzie oglądać?

Rywalizacja AJ – Blonsky to walka wieczoru Clout MMA 5. Całą galę będzie można obejrzeć w takiej samej formie, jak miało to miejsce przy okazji poprzednich wydarzeń spod szyldu Clout MMA. Oznacza to, że na stronie internetowej cloutmma.tv odnajdziemy stream online z całej gali. Niestety nie będzie można wykupić osobno pojedynczej walki – PPV do wszystkich pojedynków kosztuje obecnie 39.99 PLN lub 44.99 PLN – w zależności od pakietu, jaki sobie wybierzecie!

Zapowiedź walki AJ – Blonsky

Jak już wspomniałem, starcie AJ – Blonsky będzie walką wieczoru Clout MMA 5, a zaangażowany w ten pojedynek będzie również Zbigniew Bartman, który co rundę zmieniać się będzie z Kacprem. Zdaniem bukmachera Fortuna Adam Josef będzie dość wyraźnym faworytem tego starcia, a wielu kibiców freak-fightów nie może doczekać się, aby zobaczyć w akcji 32-letniego sportowca w rywalizacji z dwoma przeciwnikami!

Baner na Clout MMA 5

AJ – Blonsky, kiedy i o której godzinie?

Zdążyliście już przeczytać o tym, że starcie AJ – Blonsky będzie walką wieczoru Clout MMA 5. Oznacza to, że ten pojedynek znalazł się na samym szczycie karty walk i odbędzie się jako ostatni. Wiadomo, że godzina rozpoczęcia wydarzenia nie jest tu sztywna, bo wszystko zależy od długości trwania wcześniejszych potyczek. Wydaje się jednak, że główni bohaterzy tego starcia wejdą do oktagonu 8. czerwca 2024 roku około godziny 24:00. 

AJ – Blonsky, transmisja na żywo w TV

Wracając do tematu i pytania, gdzie oglądać AJ – Blonsky na żywo, okazuje się, że podobnie jak w przypadku 99% gal freak-fightowych, tak i w przypadku Clout MMA 5 skorzystanie z transmisji w TV nie będzie możliwe. Na żadnym kanale telewizyjnym nie odnajdziemy niestety transmisji ze starcia AJ – Blonsky, oraz innych walk Clout MMA 5. Jest to jednak dość kontrowersyjne widowisko, a zobaczyć je będzie można tylko i wyłącznie w sieci. Na marginesie, polecam sprawdzić nasze analizy i typy na Clout MMA 5!

AJ – Blonsky, stream online

Finalnie okazuje się więc, że rywalizację AJ z Blonskym i Bartmanem będzie można zobaczyć na żywo tylko i wyłącznie w formie streamu online. Niemalże zawsze gale freak-fightowe umożliwiają kupienie PPV na swoich stronach internetowych i podobnie jest tym razem. Dostęp do streamu online możecie nabyć już od 39.99 PLN, natomiast dopłacając 5 PLN, zyskacie stream online w jakości HD, a także możliwość powtórnego obejrzenia całej gali przez tydzień. Życzę wielkich emocji i powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze