Czwartkowe popołudnie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Na kortach tenisowych będziemy mogli ujrzeć ponad 100 pojedynków. Z tych spotkań wybraliśmy dla Was 9. Co przyniosą starcia w Wielkiej Brytanii? Jak grają zawodnicy z Czech, Niemiec i USA? Postaram się zwięźle i jasno wytłumaczyć, na kogo warto postawić. Zapraszam do artykułu! 

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 1145PLN, aby otrzymać:

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

DTB German Pro Series

Na pierwszy ogień idą trzy mecze z kortów niemieckich. U naszych zachodnich sąsiadów trwa właśnie druga odsłona zmagań pomiędzy zawodnikami mającymi obywatelstwo niemieckie. W pierwszym podejściu w tym turnieju brał udział Struff, który niespodziewanie zajął dopiero 3 miejsce. Formuła zawodów polega na podziale na czteroosobowe grupy, w której zawodnicy grają systemem każdy z każdym. Z każdej grupy dwóch najlepszych tenisistów przechodzą do fazy play-off, gdzie walczą o triumf w turnieju. Spotkania, jakie będziemy dzisiaj śledzić to: Hanfmann – Altmaier, Marterer – Krawietz oraz Wessels – Ehnerschneider. 

Yannick Hanfmann – Daniel Altmaier

25.06 – 14:00

Mecz dwóch młodych wiekiem, ale już dosyć doświadczonych zawodników. W tym roku spotkali się oni już dwukrotnie. Miało to miejsce podczas turnieju towarzyskiego rozgrywanego w Niemczech, który był jednym z pierwszych po przerwie spowodowanej koronawirusem. W obu pojedynkach górą był Hanfmann i wygrywał on dosyć gładko. Tego samego spodziewam się w dzisiejszym meczu. Hanfmann ma dużo większe rozegranie na światowych kortach i z dużo lepszymi zawodnikami niż ten najbliższy. Pierwsze mecze w obecnym turnieju okazały się dość łatwe dla obu panów, jednakże dużo gorzej wyglądał Altmaier. W dniu dzisiejszym, na kortach ziemnych, stawiam na zwycięstwo Hanfmanna. Uważam tak, ponieważ we wczorajszym meczu wyglądał, jakby zapoznawał się z kortem. Przeciwnik nie był wymagający, a jego wyższość była w niektórych momentach bardzo widoczna. Spokojnie doprowadził do rezultatu 2:0 i uważam, że dzisiejszy pojedynek zakończy zwycięstwem, w takim samym stanie setowym. 

Typ: Hanfmann win

 

Louis Wessels – Nino Ehnerschneider

25.06 – 14:00

Starcie bardzo młodych zawodników niemieckich, w którym widzę spore value. Louis dał nam się już pokazać w poprzednim sezonie i to dość z dobrej strony. Zdecydowanie najpewniej czuje się na kortach ziemnych, co pokazują wyniki. Wygrał już trzy turnieje rangi ITF w swojej karierze. Potrafił wygrać z Madenem, co pokazuje, że jest w nim potencjał na dobre rezultaty. Nino nie jest znanym zawodnikiem i nie uważam, żeby potrafił się postawić 21-letniemu przeciwnikowi. Przeciwko wymagającym rywalom, wychodzą jego słabości i brak doświadczenia. 

Typ: Wessels win

 

Maximilian Marterer – Kevin Krawietz

25.06 – 15:30

Najciekawsze spotkanie dnia w DTS. Wracający po kontuzji Marterer gra coraz lepiej i pokazuje to na korcie, wygrywając kolejne swoje spotkania. Miał on okazję mierzyć się z najlepszymi w Wielkich Szlemach. Czego się nauczył? Grać do końca przy przegrywającym podaniu i kontroli przy jak najmniejszym wysiłku. Pokazują to dwa ostatnie mecze w jego wykonaniu. Krawietz, uznany deblista, który w ramach braku turniejów rangi ATP, zgłosił się do singlowych pojedynków. Gra bardzo dobrze, ale nie sądzę, by wiek i przyzwyczajenia do gry deblowej wystarczyły, aby pokonał 25-letniego Maximiliana. Gra toczy się o pierwsze miejsce w grupie, tak więc spotkanie będzie z pewnością widowiskowe.

Typ: Marterer win

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Macha Lake Open

Przenosimy się do naszych kolejnych sąsiadów, tym razem południowych. Czechy i turniej CTS – Macha Lake Open. W tym turnieju, w dniu dzisiejszym będziemy obserwować trzy mecze: Rosol – Styler, Vrbensky – Svrcina, Kolar – Krumich. 

Lukas Rosol – Ondrej Styler

25.06 – 12:20

Ciekawy mecz, którego rozstrzygnięcie nie powinno być tak łatwe, jak na to wskazują kursy. Styler pokazuje się w turniejach towarzyskich bardzo dobrze. Co prawda, zajmuje on miejsce bliskie dwutysięcznego w rankingu ATP, ale jego gra tak nie wygląda. Po drugiej stronie siatki Lukas Rosol, mający już wiele turniejów i osiągnięć za sobą. Mam nadzieję, że doświadczenie weźmie górę w tym meczu i 34-letni zawodnik wygra z dużo młodszym kolegą.

Typ: Rosol win

 

Michael Vrbensky – Dalibor Svrcina

25.06 – 12:20

Spotkanie młodych zawodników czeskich, w którym widzę tylko jednego faworyta, patrząc na ostatnie poczynania, jakie nam zdołali zaprezentować. Michael pokazuje się ostatnimi czasy z bardzo dobrej strony. Potrafił wygrać z Kolarem i Veselym, a w starciach rewanżowych ukradł im po secie. Bardzo dobre wyniki zaowocowały tym, że nie musiał kwalifikować się do głównej fazy MLO. Dalibor również imponuje swoimi poczynaniami w ostatnich starciach. Co prawda, nie miał aż tak wymagających rywali, ale pokazał, że potrafi grać przyzwoity tenis. Uważam jednak, że sam przyzwoity poziom gry może nie wystarczyć, na zmotywowanego po zwycięstwach nad bardzo dobrymi rywalami przeciwnika. Dla mnie, po lekkich mękach Michael wygra to spotkanie. 

Typ: Vrbensky win

 

Zdenek Kolar – Martin Krumich

25.06 – 14:00

Tutaj nie ma się co rozpisywać. Kolar jest zdecydowanym faworytem przeciwko słabo dysponowanemu Martinowi. Kolar wygrał 2:0 z lepszym od dzisiejszego przeciwnika rywalem, natomiast Krumich przegrał z Setralem, ugrywając tylko 4 gemy. Bardzo podobny mecz powinniśmy widzieć dzisiaj.

Typ: Kolar win 2:0

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Battle of the Britis

Przenosimy się do Królestwa Wielkiej Brytanii, gdzie rozgrywany jest turniej pokazowy BOTB. W stawce najlepsi obecnie zawodnicy z Wielkiej Brytanii. Bierzemy do AKO mecz singlowy oraz deblowy. 

Daniel Evans – Cameron Norrie

25.06 – 15:30

Najciekawsze starcie dnia. Moim zdaniem, mecz będzie jednostronny. Patrząc na to, jak zawodnicy radzili sobie w pierwszych meczach, to dzisiejszy wynik jest oczywisty. Panowie rozegrali tylko jeden mecz przeciwko sobie w turnieju na kortach twardych i lepszy był wtedy Evans. Norrie od dawna ma spadek formy i pokazał ostatnio, że nie wyszedł z dołka.  Słaby pierwszy mecz przeciwko Penistonowi i bardzo przeciętna gra. Czy ta oczywista oczywistość nas nie zgubi? Oby nie!

Typ: Evans win

Murray/Skupski – Evans/Glasspool

25.06 – 20:00

Jedyny mecz deblowy, jaki dajemy do AKO. Jedni z lepszych deblistów Wielkiej Brytanii, po porażce w pierwszym meczu, muszą wygrać, aby awansować do Play-off. Dzisiaj ich rywale pokazali się z dobrej strony, ale gdyby nie znakomita gra Evansa, to niestety, ale przegraliby i to znacząco. Glasspool wyglądał bardzo słabo w wymianach i jedyny plus to gra przy siatce. Jak mus to mus, tak więc bierzemy faworytów.

Typ: Murray/Skupski win

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Grand Slam Matchplay 120 USA

Nasza najdalsza tenisowa wycieczka. Lecimy za ocean, aby zagrać jeden mecz. Czy starcie lepszego o 230 miejsc rankingowych zawodnika będzie tylko formalnością?

Reilly Opelka – JC Aragone

Tutaj też szybko, zwięźle i na temat. Opelka w swoim pierwszym po przerwie turnieju, zaprezentował się bardzo dobrze, przegrywając tylko i wyłącznie z Hubertem Hurkaczem. Jego serwis jest dużym atutem i utrudnieniem dla zawodników. Tak samo powinno być dzisiaj. Jeżeli nie szybko, to w tie-breakach powinien wygrać z dużo słabszym JC. Początkowo myślałem nad typem, pierwszy set i mecz, ale w AKO ostrożnie lepiej zagrać na czyste zwycięstwo, sympatycznego Opelki. 

Typ: Opelka win

 

Podsumowanie 1 AKO: Hanfmann, Wessels, Marterer, Kolar 2:0, Rosol, Vrbensky, Evans, Murray/Skupski, Opelka, wyższa wygrana 9AKO

Podsumowanie 2 AKO: Hanfmann, Wessels, Kolar 2:0, Evans, Opelka, wyższa wygrana 5AKO

Kurs: 17.18/4,26

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

AKO 17.18 tenis ziemny

Tenis AKO

Życzę Wam miłego śledzenia spotkań i oczywiście Powodzenia !

Zaloguj się aby dodawać komentarze