Nasza seria wciąż nie została przerwana. W nocy pewna wygrana Nashville Predators i sześć bramek Florida Panthers dały nam spokojny profit, który wynosi już 427 PLN! Dzisiaj skupimy się na zmaganiach Polskiej Hokej Ligi, które powoli zmierzają do końca. Ciągle jest o co grać, bo prawdopodobnie trzy najlepsze ekipy będą mogły wybrać sobie rywala w play-offach. O najwyższe lokaty wciąż walczy GKS Tychy, który zmierzy się z Podhalem Nowy Targ, Comarch Cracovia, która zagra na wyjeździe z STS-em Ciarko Sanok oraz JKH GKS Jastrzębie, które zagra w Sosnowcu. Najciekawiej zapowiada się spotkanie w Oświęcimiu, ale my nie weźmiemy go pod lupę. Zapraszam!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny ETOTO->https://zagranie.com/etoto-kod-promocyjny/

Podhale Nowy Targ – GKS Tychy: typy i kursy bukmacherskie (21.01.2022)

Na początek czeka nas starcie w Nowym Targu, w którym “Szarotki” nie walczą już o nic i tyszanie, którzy wciąż mają szansę na skończenie sezonu w pierwszej trójce. Dla nowotarżan 2022 roku nie zaczął się najlepiej, bo w dwóch meczach stracili aż 14 bramek nie zdobywając żadnego trafienia. Najpierw w meczu ostatniej szansy o play-off Podhalanie ulegli Zagłębiu Sosnowiec 0:6, a 11 dni później w Katowicach ulegli 0:8 z GieKsą. Przypomina to trochę sytuację z września, kiedy to dwa razy pod rząd “Szarotki” zanotowały po stronie strat 10 goli. Tyszanie po zmianie trenera nie zaczęli od razu grać wyśmienicie, chociaż były momenty, w których drużyna z piwnego miasta spisywała się solidnie, ale to nie wystarczało do ostatecznej wygranej. Jednak warto było czekać na tak okazałe zwycięstwo z Zagłębiem Sosnowiec w wymiarach 8:1. Praktycznie po pierwszych dwudziestu minutach tamtego spotkanie było już po meczu. Świetnie układała się gra w ataku tyszanom, ale dodatkowo znakomity debiut w bramce zaliczył Mathias Israelsson, który w pierwszej tercji popisał się kilkoma znakomitymi interwencjami, ale do czystego konta zabrakło naprawdę niewiele. Jak wspominałem we wcześniejszych tekstach nowotarżanie zdecydowali się oddać do końca sezonu Marcina Kolusza i Gleba Bondaruka do innych zespołów, aby mogli do końca walczyć o mistrzostwo Polski.

Co obstawić?

Dla gospodarzy tego spotkania sezonu już praktycznie się zakończył i muszą oni dograć pozostałą liczbę meczów i jako pierwsi będą się przygotowywać do kolejnego sezonu. Tyszanie wciąż są w walce o TOP 3, a znalezienie się w gronie trzech najlepszych ekip może okazać się bardzo przydatne, bo wtedy będą mogli wybrać sobie zespół, z którym będą rywalizować w pierwszej rundzie. “Szarotki” od dwóch starć nie mogą trafić do bramki przeciwnika. Dzisiaj może będzie ich w końcu stać na przełamanie, ale na nic więcej i z GKS-em Tychy w 99,9% przegrają. Myślę, że tyszanie są w stanie podtrzymać dobrą skuteczność i ponownie skończy się ich sporą liczbą goli, która da wygraną przynajmniej dwoma trafieniami i taka jest moja propozycja na to starcie.

etoto
1.45
GKS Tychy handicap -1,5

Grupa hokej zagranie PHL/NHL/KHL

STS Ciarko Sanok – Comarch Cracovia: typy i kursy bukmacherskie (21.01.2022)

Krakowianie są kolejną ekipą, która dzięki dobrej grze i serii wygranych spotkań walczy o najlepszą trójkę i do JKH GKS-u Jastrzębie traci tylko punkt. “Pasy” obecnie są najlepiej grającą drużyną w PHL i przechodzą znakomity okres, który zaczął się od zdobycia Pucharu Polski. Sanoczanie przechodzili przez przymusową przerwę, ale wrócili po niej i rozegrali świetne zawody z mistrzami Polski, które ostatecznie zwyciężyli. Później w Krakowie nie było już tak kolorowo i to “Pasy” pokazały miejsce w szeregu Ciarko. Gracze z Sanoka mieli spore problemy, żeby dobrze wejść w mecz i to wykorzystali jastrzębianie, którzy po pierwszych dwudziestu minutach prowadzili dwoma bramkami oraz krakowianie, wygrywając pierwszą tercję 3:0. Już wiele razy wspominałem o tym, że “Pasy” rozgrywają najlepsze pierwsze tercje i po raz kolejny znalazło to potwierdzenie w meczu z KH Energą Toruń, w którym prowadzili 2:0 po pierwszej części gry. Zespół spod Wawelu pokazuję, że nawet bez swojego lidera Damiana Kapicy jest groźny i odpowiedzialność za zdobywanie goli biorą inni zawodnicy i robią to bardzo dobrze. Dodatkowo w bramce mają świetnego fachowca, jakim jest Dienis Pieriewozczikow, więc wszystko w tej ekipie funkcjonuję niemalże idealnie.

Co obstawić?

Skoro znakomita dyspozycja w pierwszych tercjach Comarch Cracovii nie została przerwana to idziemy dalej w typ mówiący o ich wygranej lub remisie po pierwszej syrenie. Sanoczanie dwa razy po wznowieniu grania przegrali w pierwszych dwudziestu minutach, a raz potrafili zremisować. Cały czas liczę na podtrzymanie serii i proponuję wygraną lub remis Comarch Cracovii w pierwszej tercji z STS-em Ciarko Sanok.

etoto
1.35
Comarch Cracovia 1. tercja wygrana lub remis

Zagłębie Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie: typy i kursy bukmacherskie (21.01.2022)

Aktualni mistrzowie Polski odegrali się na sanoczanach we własnej hali piłkarskim wynikiem 2:1 za porażkę hokejowym wynikiem 4:7 w Sanoku. Zagłębie Sosnowiec tak naprawdę wykonało swój plan minimum wygrywając z Podhalem Nowy Targ, dzięki czemu zapewnili sobie udział w play-offach i to oni będą łakomym kąskiem dla zespołów z pierwszej trójki ze względu na logistykę, ale pewnie też ich poczynania na lodzie. Po tamtym spotkaniu “wypuścili” komplet punktów w starciu z KH Energą Toruń i zostali zdemolowani ostatnio przez GKS Tychy. Jastrzębianie los mają w swoich rękach, ponieważ są na 3. miejscu i jeżeli nie stracą punktów do końca to na pewno skończą sezon zasadniczy w najlepszej trójce. Mistrzowie Polski na obecną chwilę wydają się dużo lepszą ekipą od GKS-u Tychy, a ten dał prawdziwą lekcję hokeja sosnowiczanom. Teraz poprzeczka idzie jeszcze wyżej i o wyrwanie punktów będzie Zagłębiu naprawdę trudno, szczególnie że jastrzębianie mają o co walczyć od końca rundy zasadniczej. Dla obu ekip będzie to trzecie ligowe starcie w obecnej kampanii. Dwukrotnie pewnie JKH poradziło sobie z przeciwnikiem, a w ostatnim meczu stracili punkt, wygrywając dopiero po rzutach karnych.

Co obstawić?

Zdecydowanie więcej w tym starciu przemawia za JKH GKS-em Jastrzębie, który po pierwsze ma o co grać do końca sezonu, a po drugie ma znacznie lepszy skład głównie dzięki zagranicznym zawodnikom. Gdy mieliśmy dłuższą przerwę od rozgrywania oficjalnych spotkań, to obie ekipy zmierzyły się ze sobą w grze kontrolnej i tam jastrzębianie okazali się znacznie lepsi. Oczywiście trzeba pamiętać, że liga to co innego, ale w tym meczu idę w kierunku gości i ich końcową wygraną. Sosnowiczanie zostali niedawno rozbici przez GKS Tychy i chyba tak szybko się nie pozbierają. W ich grze pewnie pojawi się niepewność i bojaźń, a gracze z Jastrzębia-Zdroju na pewno to wykorzystają. Tą propozycją zamykam nasz dzisiejszy kupon, który gramy w ETOTO. Oby nasza seria została przedłużona i po raz piąty z rzędu zarobimy na hokeju!

etoto
1.33
JKH GKS Jastrzębie końcowe zwycięstwo

PHL GOTOWY KUPON ETOTO 21.01.2022

Foto. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze