To nie będą zbyt przyjemne wyjazdy dla Podbeskidzie i Zagłębia pod kątem odległości. Ci pierwsi musieli jechać do Gdańska aż 586 km, a Ci drudzy mieli 610 km do Białegostoku. Tak długie podróże mogą, ale nie muszą mieć wpływu na to, co będzie się działo na boisku. Podbeskidzie i Zagłębie pragną zwycięstw, ale rywale są dobrze dysponowani. Czego możemy się zatem dzisiaj spodziewać? Zapraszam do analizy i typów na te spotkania!

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Lechia Gdańsk vs Podbeskidzie Bielsko-Biała

W pierwszym dzisiejszym spotkaniu zmierzą się ze sobą Cracovia oraz Raków. Ten można nazwać typowym meczem pułapką, ponieważ moim zdaniem tam wszystko jest możliwe. Raków wygrał trzy ostatnie mecze i jest wiceliderem tabeli. Z kolei Cracovia znajduje się na przedostatnim miejscu, ale tylko z powodu minusowych punktów. Obie ekipy mają chrapkę na wysokie pozycje i obie będą walczyły o zwycięstwo i nie wiem, komu przyznałbym więcej szans. Dlatego od razu przechodzę do starcia z godziny 15:00.

Lechia przed tygodniem podniosła się po dwóch wstydliwych porażkach z Rakowem oraz Górnikiem i pewnie wygrała ze Stalą Mielec. Pewnie to może za dużo powiedziane, ale cztery strzelone bramki to dobry wynik. Pierwsze co powinni poprawić piłkarze z Gdańska to oczywiście gra w obronie. Aż osiem straconych goli to trzeci najgorszy wynik w lidze, a na ostatnim pod tym względem miejscu znajduje się… dzisiejszy rywal. Lechia uchodzi dzisiaj za faworyta, ale cała defensywa ma nad czym pracować, a dzisiaj może być dużo roboty, ponieważ rywal lubi mocniej zaatakować.

Podbeskidzie wciąż czeka na swoje pierwsze ekstraklasowe zwycięstwo. Bardzo blisko było w starciach z Cracovią i Jagiellonią, ale niestety się nie udało. Przed tygodniem wszystkie słabości tej drużny obnażył Raków. Dzisiaj wcale nie będzie łatwiej, ponieważ Lechia to doświadczony zespół, który jeśli myśli o czołówce ligi, dzisiaj musi wygrać. Piłkarze z Bielska-Białej mieli do przejechania kawał drogi, co może mieć jakiś wpływ na dzisiejszy mecz, ale czy będzie tak na pewno? Ostatnie mecze Górali obfitowały w bramki oraz emocje i dzisiaj może być tak samo.

Co obstawiać?

W tym meczu stawiam na to, że Lechia nie przegra i zobaczymy co najmniej dwie bramki. Goście są zespołem bardzo ambitnym, walecznym i przynajmniej na początku meczów dobrze grającym w ofensywie. Z biegiem czasu jednak to bardziej doświadczeni rywale przejmują kontrolę. Górale z Bielska-Białej w tym sezonie stracili już 12 goli i moim zdaniem dzisiaj nie będzie lepiej. Lechia ostatnio wbiła 4 gole Stali Mielec i dzisiaj może powtórzyć ten wyczyn, a przynajmniej mam taką nadzieję. Trzy ostatnie mecze piłkarzy z Gdańska to overy 2.5, a cztery ostatnie spotkania Podbeskidzia to overy 3.5. Moim zdaniem te drużyny są gwarancją goli. Z kolei doświadczenie i umiejętności są po stronie Lechii i dlatego typuję w stronę tej drużyny.

Nasz typ: 1X/+1.5 bramki

Kurs: 1.51

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Jagiellonia Białystok vs Zagłębie Lubin

W ostatnim dzisiejszym starciu będąca na 3. pozycji Jagiellonia podejmie u siebie Zagłębie, które zgromadziło tylko o jeden punkcik mniej. Zapowiada się więc ciekawa walka dwóch zbliżonych pod względem potencjału do siebie drużyn. Jaga i Zagłębie odniosły już po dwa zwycięstwa i straciły po 4 gole. Piłkarze z Białegostoku mogą się jednak pochwalić jednym remisem i jedną strzeloną bramką więcej. Czy goście po tak długiej podróży postawią się swojemu rywalowi?

Piłkarze z Białegostoku już od kilku lat tkwią w tym samym miejscu. Dobry skład, szanse na coś dużego, dobry start w lidze, a na koniec zajęcie miejsca w przedziale 4-8. Niby jest to dobry wynik, ale z całą pewnością stać ten zespół na coś więcej. Dzisiaj Jaga znajduje się na 3. miejscu i moim zdaniem ten zespół powinien co najmniej utrzymać tę pozycję. Ofensywni piłkarze są w dobrej dyspozycji, o czym świadczyć może minimum jeden gol w każdym ligowym meczu tego sezonu. To właśnie gospodarze są faworytem tego spotkania i nie zmienia tego fakt, że ostatnie bezpośrednie starcia wskazują na drużynę z Lubina.

Po dwóch pierwszych wygranych wszyscy myśleliśmy, że Zagłębie będzie w stanie regularnie punktować. Kolejne dwa mecze to już tylko jeden punkt, a można było liczyć na dużo więcej. Dzisiejszy mecz może być małym testem dla Miedziowych. Porażka spowoduje, że ten zespół wróci do środka tabeli, gdzie zazwyczaj było jego miejsce. Z kolei wygrana pozwoli wyprzedzić dzisiejszego rywala. Piłkarze z Lubina mają duży potencjał, ale obecnie jest on trochę ukryty i wątpię, żeby dzisiaj się ujawnił.

Co obstawiać?

Od początku sezonu podoba mi się gra Jagiellonii. Widać, że trener Bogdan Zając poukładał tę drużynę, a zwycięstwa z Legią i Piastem mówią same za siebie. W dodatku tacy zawodnicy jak Makuszewski, Mystkowski, Imaz czy Puljic znajdują się w naprawdę dobrej formie. Z kolei Zagłębie po dwóch wygranych z drużynami z Poznania nieco spuściło z tonu. Sposób i kultura gry oraz ciekawe indywidualności przemawiają moim zdaniem za Jagiellonią i dlatego stawiam na podpórkę tej drużyny, do której dorzucam under 4.5. Wszystkie mecze Zagłębie kończyły się wynikami z maksymalnie trzema golami. Mecze Jagi to jak na razie same undery 4.5. Z kolei więcej niż 4 gole w starciach tych drużyn zobaczyliśmy ostatnio w 2017 roku. Moim zdaniem dzisiaj nie zobaczymy festiwalu strzeleckiego, a dobrą i mądrą grę Jagi.

Nasz typ: 1X/-4.5 bramki

Kurs: 1.55

ForBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

typy ekstrsaklasa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze