Po bardzo udanym weekendzie z latynoskim granie nie zatrzymujemy się i idziemy dalej w tym kierunku. Na dziś przygotowałem kolejny tripel z latynoskich lig, który wydaje mi się doskonałym rozwiązaniem. Jak będzie? Tego nie wiem, każda seria kiedyś się kończy, ale jestem dobrej myśli. Dziś na warsztat weźmiemy rozgrywki w Brazylii i spotkanie Madureiry z Volta Redonda, a do tego oczywiście Argentyna, która jest naszym głównym celem każdego dnia. Oba spotkania będą ze znanego już pucharu ligi, a więc Copa de la Superliga. Najpierw Lanud podejmie u siebie Argentinos Juniors, a na zakończenie obejrzymy rywalizację Rosario z Colon. Stawka nieco inna ze względu na zakład bez ryzyka w Betclic. Nie mniej jednak liczę na kolejny zysk, kolejne trafienia i kolejne zadowolenia z Waszej strony, jedziemy!

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

Madureira – Volta Redonda

16.03.2020r. godz. 20:00

Dzisiejszy kupon rozpoczniemy dość wcześnie, bo już o 20 zawitamy do Brazylii, gdzie rozpocznie się spotkanie w ramach Toca Rio. Szczerze mówiąc, nie ogarniam podziału tych lig stanowych i tak dalej, ale nie na tym rzecz polega. Do analizy wybrałem za to drużyny, które nie boją się ofensywnego grania i przede wszystkim potrafią to robić. Zacznę może od drużyny gospodarzy, która przebojowo zaczęła obecne rozgrywki. Najpierw przegrali z Fluminense 1:5, by w następnej kolejce wygrać 3:0 z Macae. Niezłe wyniki i niezła zmiana nastrojów, pokazuje to też, że ze słabszymi radzą sobie naprawdę dobrze i potrafią nieźle konstruować akcje. W poprzednich rozgrywkach, bilans bramkowy tej drużyny nie był oszałamiający, bo zaledwie 5:5 po 6. kolejkach, ale te pokazują, że moc jest. Rywalami będzie drużyna Volta Redonda, która rozpoczęła od bezbramkowego remisu i także wygranej nad Macae. Wygrana zaledwie 1:0, ale na papierze była to lepsza drużyna i tworzyli sobie sporo okazji bramkowych. Jak na razie ich forma strzelecka wysoka nie jest, ale o tym, że potrafią to robić pokazali podczas Toca Guanabara. W sześciu meczach 11 strzelonych bramek, średnia blisko 2 gole na mecz i osiągnięty półfinał tamtych rozgrywek. Przyszedł więc czas na pokazanie swoich możliwości i na strzelanie bramek. Spotkanie zapowiada się interesująco z racji tego, że obie ekipy będą walczyć ze sobą o 2. miejsce w grupie. Na pewno nie zabraknie motywacji z obu stron, a mecze bezpośrednie pokazują, że na bramki można liczyć. W ostatnich 5 meczach tylko raz nie zobaczyliśmy bramek, reszta spotkań powyżej naszej linii, dlatego zdecydowałem wybrać ten mecz do kuponu. Gramy oczywiście over 1,5, które nie powinno być wielką trudnością dla drużyn, które bazują na szybkości i dobrze grają z kontry.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,51

Lanus – Argentinos Juniors

16.03.2020r. godz. 23:00

Drugim naszym spotkanie będzie dobrze już znany Copa de la Superliga, a więc puchar najwyższej klasy rozgrywkowej w Argentynie. Rozgrywki te oferują nam dziś 2 spotkanie, a pierwszym z nim będzie rywalizacja Lanus z Argentinos Juniors. Faworyta dość ciężko wskazać, choć jeśli bym musiał, to wybrałbym drużynę gospodarzy, która zdecydowanie lepiej radzi sobie w ofensywnie i ogólnie grają bardziej otwarty futbol. Ciężko opierać się na spotkaniach pucharu, bo to dopiero początek, ale zaglądając do statystyk tabeli ligowej, widzimy, że Lanus ze średnią 2,8 bramek na mecz jest dobrą drużyną do moich typów. Nieco gorzej sytuacja wygląda ze strony gości, oni zakończyli ligowe zmagania ze średnia zaledwie 1,8 na mecz, ale mam wrażenie, że nie do końca wykorzystali swój ofensywny potencjał, co pokazało kilka spotkań, kiedy nie mogli strzelić bramki przy naprawdę wielu okazjach Lanus ma moc w ataku, co może spowodować, że goście także będą musieli zagrać nieco odważniej, przy niskiej linii zawsze można być spokojnym, że ktoś się odkryje przy przegranej i na boisku zrobi się więcej miejsca. Nie jest to jakiś mecz, który mógłbym zagrać za niebotyczną sumę, ale dalej jest to spotkanie, które te 2 bramki powinno mieć, zwłaszcza za sprawą gospodarzy.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,45

Rosario – Colon

17.03.2020r. godz. 01:10

Ostatnim naszym spotkaniem na kuponem będzie także puchar ligi w Argentynie, a pod lupę bierzemy mecz Rosario z Colon. Tutaj sytuacja wygląda już dużo bardziej klarowniej, gdyż obie ekipy potrafią strzelać i tracić. Świadczą o tym średnie bramek w ich meczach ligowych, które wynosiły 2,6 na koncie Rosario i 2,4 na koncie Colonu. Rosario nieźle spisywali się w ofensywie, grali dobrą piłkę i na przeciwko Colonu może to mieć duże znaczenie, gdyż tracili oni wiele bramek i zajęli przed ostatnie miejsce w lidze. Dla porównania, gospodarze wywalczyli awans do Copa Sudamericana. W dzisiejszym meczu faworytem będą oczywiście zawodnicy Rosario, ale bezpośrednie mecze z Colonem nie były dla nich łatwe w ostatnim czasie. Ostatni mecz wygrali w 2016 roku, co jednak nie oznacza, że między tymi drużynami nie padały bramki. Na ostatnie 5 spotkań tylko raz nie zobaczyliśmy przekroczenia linii 1,5, a co ciekawe, ostatnie trzy mecze kończyły się wynikiem 1:1. Oczywiście nie obrazimy się, jesli taki wynik się powtórzy, ale uważam, że samo Rosario może nam zaklepać overek. Ostatnie mecze przyjezdnych to naprawdę kiepska gra z ich strony, w trzech meczach stracili aż 10 bramek, co jest naprawdę beznadziejnym rezultatem. Co ciekawe, kreują sobie akcje, mają swoje szanse, ale nie potrafią ich zamienić na bramki. Z drugiej strony wygląda to tak, że rywale wcale nie potrzebują groma okazji do strzelenia kilku bramek. To dosadnie pokazuje brak stabilnej i pewnej defensywy, a także pewnego bramkarza, który od czasu do czasu pomógłby swoimi świetnymi interwencjami. Na szczęście to już nie jest nasz problem, a my na tym tylko skorzystamy. W tym spotkaniu także decyduje się na over 1,5 bramek, gdyż uważam, że to najlepsza opcja w tym wypadku. Argumenty są rzeczowe i podparte suchymi faktami, które idealnie pasują mi do mojej tezy. Pamiętajcie, że gramy bez ryzyka, dlatego jeśli ktoś chce, może spróbować wyższych linii na własną odpowiedzialność.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,41

Zakład bez ryzyka w Betclic – zwrot na konto depozytowe do 50 PLN!

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:
  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu: ZAGRANIE50
  • 🎯Dokonaj pełnej weryfikacji konta.
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, możesz zagrać nawet za 60 PLN.

Zaloguj się aby dodawać komentarze