Po kilkunastu tygodniowych zmaganiach w Players Championship przyszedł czas na rozegranie finałowego turnieju rozgrywek i wyłonienie najlepszego z najlepszych tych właśnie zmagań. Już dziś zaczynamy z przytupem, 64 zawodników w 32 spotkaniach.

Skorzystaj z oferty powitalnej Fortuny!

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1145PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich na tenis? Dołącz do Grupy Zagranie!

Sama formuła turnieju jest bardzo wymagająca, ale i popularna w darterskich rozgrywkach. Do kolejnej rundy przechodzi tylko zwycięzca swojego pojedynku, co powoduje tylko dodatkowe emocje i pełne zaangażowanie od pierwszego rzutu. Tego typu rozgrywka zazwyczaj pełna jest niespodzianek, mam nadzieję, że w moich typach bez takich się obejdzie.

W ubiegłym tygodniu przez cały tydzień w Wolves odbywał się GRAND SLAM. Jego zwycięzcą dość niespodziewanie okazał się Gerwyn Price, który w finale pokonał Petera Wright 16-6

Dimitri van den Bergh- Stephen Bunting

Obaj zawodnicy, mimo że nie posiadają w ostatnich tygodniach swojej optymalnej formy, to jak zawsze utrzymują się na poziomie co najmniej światowej trzydziestki i stąd też obecność obu w finałach znaczących zmagań stale można ich oglądać. Dimitri miał okazję wystąpić podczas zmagań grupowych GS. Co prawda nie wyszedł z grupy, ale zaprezentował się co najmniej obiecująco. Średnie 95,44;90,80;91,59 świadczą o dobrej i równej dyspozycji. Stephena typowałem w spotkaniu z Keganem Brownem w jednej z pierwszych analiz, i udało się spokojnie trafić. Anglik nie zawiódł tamtym razem, bo zagrał po prostu dobre spotkanie ze średnią powyżej 95 punktów. Od tamtej pory jedynie potyczka z Chisnallem i postawa na poziomie 90 punktów, co wiązało się z nieuniknioną porażką. Moim zdaniem pojedynek powinien być równy, bo tak też układa się forma obu, typuję tutaj Dymitra, licząc na przebłysk geniuszu młokosa.

TYP: D. van den Berg

Kurs: 1,7  (Fortuna)

Justin Pipe- Mervyn King

Jako trzeci na jutrzejszy dzień zaplanowany jest braterski pojedynek między filigranowym i specyficznym w zachowaniu, jak i technice rzutu Justinem Pipe, a olbrzymem w porównaniu do rodaka Merwynem Kingiem. Kinga podobnie jak Buntinga zdarzyło mi się typować na stronie i podobnie jak w pierwszym przypadku trafnie. Pipe zaliczył świetne występy podczas PCh 24 i 27 kiedy to dochodził, aż do ćwierćfinałów. Od tamtej pory sześć występów i sześć solidnych łomotów w tym z takimi średniakami jak Owen i Monk. Mervyn między zmaganiami w PCh zagrał podczas World Grand Prix, oraz w Mistrzostwach Europy. Na pierwszej imprezie doszedł do ćwierćfinału, gdzie to uległ Gerwenowi, urywając jednego seta późniejszemu triumfatorowi imprezy, oraz eliminując Jamesa Wadea, oraz D. van den Bergha. Podczas ME, przegrał w pierwszej rundzie z J. Cullenem, ale zaprezentował się przyzwoicie, notując średnią blisko 90 punktów. Dlaczego M. King? Ostatnio mnie nie zawiódł i myślę, że tym razem będzie podobnie. W ostatnim czasie jest on bardziej regularny od rywala. Podczas WGP i ME pokazał, że potrafi rzucać na dobrym światowym poziomie.

TYP: M. King

Kurs: 1.8 (Fortuna)

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 1145PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 125 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.


dart