Mecze reprezentacji w piłce nożnej zawsze budzą dużo emocji. W końcu spotkania pomiędzy krajami to coś zupełnie innego niż klubowa rywalizacja. Największe emocje to także gwarancja wielkich wygranych. Stąd też eWinner z kodem promocyjnym Zagranie możesz oprócz bonusów powitalnych otrzymać także 500 PLN na mecze kadry. Trzeba przyznać, że wygląda to świetnie, więc sprawdź wszystkie zasady, jakie stawia ten operator!

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu + voucher Canal+ online (na miesiąc)

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł VOUCHER: CANAL+Online (pakiet Sport)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zgarnij 500 PLN od eWinner!

Nastał czas na przerwę reprezentacyjną w piłkarskim świecie. Efektem tego jest m.in. zgrupowanie Polski. Nasi rodacy przygotowują się już do dwóch najbliższych meczów, czyli rywalizacji z San Marino oraz Albanią. Trzeba przyznać, że w obu spotkaniach Biało-Czerwoni będą faworytami. To nie specjalnie dziwi, bowiem nasi rodacy mają lepsze kadry od obu ekip. Na każdej pozycji zawodnicy znad Wisły wyglądają lepiej, jednak dobrze wiemy, że nie zawsze się to przekłada na mecze na boisku. Dlatego tutaj na pewno do obu spotkań muszą podejść maksymalnie skoncentrowani.

Polska zagra z San Marino już w sobotę, 9.10.2021. Lewandowski i spółka wieczorem podejmą na PGA Narodowym w Warszawie zawodników z San Marino. Trzeba naturalnie stwierdzić, że nasi rodacy powinni ten mecz wygrać pięć lub nawet sześć do zera. Czy tak się stanie? O tym przekonamy się już w sobotę, ale do startu tego spotkania warto zainteresować się czymś innym. Mowa tutaj mianowicie o bonusie przygotowanym przez jednego z bukmacherów. W eWinner kod promocyjny ZAGRANIE da Ci możliwość zgarnięcia pakietu powitalnego, a także dodatkowej kasy w wysokości 500 PLN!

ewinner polska san marino kod promocyjny

W eWinner, żeby móc skorzystać z bonusu 500 PLN na mecze reprezentacyjne należy mieć najpierw założone konto. Możesz to naturalnie zrobić z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE, a dostaniesz dzięki temu także szereg innych przywilejów. Następnie trzeba:

  • zapisać się do promocji na stronie bukmachera
  • do 13.10.2021 wpłać depozyt
  • dostaniesz bonus w wysokości 70% wpłaconej kwoty
  • maksymalnie będzie to 500 PLN
  • aby wykorzystać maksymalnie akcje należy wpłacić więc 715 PLN

Aby odblokować bonus należy obrócić depozytem jednokrotnie po kursie 2.20 lub większym. Liczą się wyłącznie zakłady AKO. Jest to warunek niezbędny do tego, aby otrzymać bonus na swoje konto i dopiero wtedy będzie można właśnie nim grać dalej.

Przed wypłatą bonusem należy obrócić jeszcze trzykrotnie na kuponach AKO z minimum dwoma zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 2.50. Oferta obejmuje wszystkie sporty, ofertę przedmeczową i live. Na pewno jest to więc akcja, na którą warto po prostu zwrócić uwagę.

Zaloguj się aby dodawać komentarze