Przed nami  ostatnia runda Tauron Speedway Euro Championship. Tym razem widowisko zakończymy tam gdzie zaczynaliśmy zmagania, czyli na Motoarenie w Toruniu. Dziś powinna być walka do samoego końca, ponieważ nie wiemy kto tak naprawdę zdobędzie najwyższe trofeum. Z jednej strony Robert Lambert a z drugiej Leon Madsen. A może Grigorij Łaguta odrobi ogromną stratę 9 punktów?  To byłoby coś nieprawdopodobnego ale za to kochamy żużel. Wiele pytań przed ostatnim SEC. Pierwszy wyścig zaczynamy już o 19, także szykujemy się i jedziemy po kolejny zielony kupon!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 1299PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

5. Finał SEC w Toruniu

Środa, 29.07.20 – 19:00

Dziś przygotowałem dla Was miłego trebla, który, mam nadzieję, okaże się dobrym tropem. Pierwszym typem będzie Kacper Woryna, który powinien być lepszy od Micheala Jepsena Jensena. Tak naprawdę ani jeden ani drugi nie mają wymarzonego sezonu. Kacper w okresie zimowym załatwił sobie ciężkie treningi ogólnorozwojowe, psychologa czy nawet nowe silniki. To wszystko miało wpłynąć na to, że będzie niesamowicie jeździł w PGE Ekstralidze. Niestety jego występy w najlepszej lidze świata nie są najlepsze i widać po nim, że cały czas czegoś szuka. Mimo to, mam wrażenie, że z meczu na mecz jest szybszy i chyba odnajduje to co powinien. Jeśli chodzi o MJJ to tutaj sytuacja jest odwrotna. Duńczyk oprócz dobrego startu w lidze na inaugurację gdzie zdobył 10 punkt, jakby kompletnie zapomniał jak się jeździ. I tutaj nie mówię już tylko o lidze, a nawet wchodzi w to SEC. W Indywidualnych Mistrzostwach Europy w 4 ostatnich zawodach zdobył łącznie 18 punktów. Przed Kaiem Huckenbackiem jest najgorszym zawodnikiem całej stawki. Dla porównania Kacper zdobył tych punktów 24 i jest na pozycji 10. Gdy będziemy patrzeć wstecz to mamy wynik 2:2 jeśli chodzi o pojedynek, kto lepszy w danym turnieju. Trzeba jednak zauważyć, że dzisiejsze zmagania będą na Motoarenie w Toruniu. Kacper Woryna bardzo lubi ten tor i naprawdę dobrze sobie tutaj radzi. W pierwszych zawodach na tym owalu zdobył 8pkt (1,2,3,w,3). Oprócz tego mogę przytoczyć fakt, że Polak rok temu w 2. Finale SEC, który odbywał się właśnie na tym stadionie zajął 3. Gorszy był tylko od Leona Madsena oraz Grigorija Łaguty. Z drugiej strony Jepsen Jensen na tym torze jest kompletnym przeciwieństwem Polaka. W Toruniu nie jeździ tak jakby chciał. Rok temu zdobył 6pkt i zajął 11. miejsce a w tym roku 15. miejsce i 3pkt.

Reasumując uważam, że Kacper na tym torze dobrze się odnajdzie i będzie lepszy od swojego kolegi z Danii. Dodam również, że Woryna będzie jechał z teoretycznie lepszych pól, ponieważ dwukrotnie zobaczymy go w kasku czerwonym. Mam nadzieję, że dobrze to wykorzysta i na Motoarenie zdobędzie trochę punktów.

Typ: K. Woryna lepszy od M. Jepsena Jensena

Kurs: 1.50

typy żużel

Lecimy do drugiego typu. Kolejną moją propozycją do dzisiejszego dubelka jest Paweł Przedpełski, który moim, zdaniem będzie lepszy od Bartosza Smektały. Trzeba sobie powiedzieć szczerze, że zawodnik Eltrox Włókniarz Częstochowy w tym sezonie w końcu znalazł te silniki, który już tak długo szukał. Jest to na pewno jego najlepszy sezon dotychczas i ma bardzo duży apetyt aby osiągnąć jak najwięcej. Zawsze Tomasz Gollob powtarzał, że ma chłopak papiery na jazdę tylko brakuje mu czegoś pod tyłkiem. W tym roku jest już to widoczne i Tomek miał racje. Dziś Paweł wraca na swój tor, na którym się wychowywał co może dać mu jeszcze większego kopa. Nie zdziwię się jeśli Paweł by dzisiejsze zawody wygrał, ponieważ po ostatnim występie w Bydgoszczy w Finale Złotego Kasku, gdzie zajął drugie miejsce zaraz po Bartku Zmarzliku, ma ogromną motywację. Jeśli chodzi o Bartka Smektałe to będą to jego trzecie zawody pod rząd. Na 3 miejsce raczej nie ma co liczyć, ponieważ traci aż 9 punktów, także jest to prawie że niemożliwa przewaga do przeskoczenia. Na pewno zmęczenie będzie duże a dodając do tego fakt, iż Smyk w ostatnich kilku zawodach wpadł w lekki dołek może być dodatkowym minusem. W Złotym Kasku w Bydgoszczy zdobył tylko 6 punktów zajmując 9. miejsce. We wczorajszym meczu ligowym na własnym stadionie mimo, że zdobył 8 punktów w pierwszych pięciu startach (0,3,2,2,1) to również mnie nie przekonywał. Myślę, że dziś Paweł pokaże, że jest w formie i będzie lepszy od Smyka, który w ostatnim czasie nie błyszczy.

Typ: P. Przedpełski lepszy od B. Smektały

Kurs: 1.52

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1299PLN

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1299PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1299PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

typy