400 zł bonusu za poprawny typ na zwycięzcę walki na KSW Epic w STS

Adamek i Khalidov na face to face

Walką wieczoru sobotniej gali KSW Epic będzie oczywiście długo wyczekiwane starcie Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem, jednak innych ciekawych pojedynków też nie zabraknie! Teraz zakładając konto w STS możecie wytypować zwycięzcę dowolnej walki i za poprawny zakład zyskać aż 400 PLN bonusu! Wszystkie zasady i szczegóły takiej promocji w poniższym tekście.

baner STS na KSW Epic

W sobotę odbędzie się prawdopodobnie jedna z najlepszych w historii organizacji KSW gal! Przy okazji tak znakomitego wydarzenia bukmacher STS wystosował do nowych graczy specjalną promocję! W jej ramach możecie wytypować zwycięzcę dowolnej walki, a za trafiony zakład zgarnąć aż 400 PLN bonusu! Wszystkie zasady i reguły tej akcji promocyjnej pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład zwycięzcę dowolnej walki na KSW Epic.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 400 PLN bonusu!

Jeżeli dotychczas nie rejestrowaliście się w STS, to teraz jest doskonały moment na zmianę tego stanu rzeczy! Wszak na karcie walk KSW Epic mamy zdecydowanych faworytów, na wygraną których regularne kursy są bardzo niskie. Warto zatem obstawić “pewniaczka” i dać sobie szansę na zgarnięcie aż 400 PLN bonusu od jednego z najlepszych bukmacherów na rynku! Jeżeli nie macie pomysłu na obstawienie walk, to rzućcie okiem na nasze KSW Epic typy. Powodzenia!

Pamiętaj, że w artykule przedstawiono streszczony opis promocji na KSW Epic. Po więcej szczegółów lub informacji napisz do nas lub zapoznaj się z pełnym regulaminem akcji promocyjnej.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze