400 zł bonusu w Fortunie na walkę Chalidow – Adamek

Ważenie przed Adamek - Khalidov

Kibice KSW najpewniej nie mogą się już doczekać najbliższej gali Epic i walki wieczoru, a więc pojedynku Mamed Khalidov – Tomasz Adamek! W związku z bardzo dużym zainteresowaniem tym starciem, bukmacher Fortuna zaproponował nowym graczom szalenie ciekawą promocję, w ramach której zgarnąć będzie można aż 400 PLN bonusu za wytypowanie starcia Khalidov – Adamek! Wszystkie najważniejsze informacje w poniższym tekście.

baner na Adamek - Khalidov, Fortuna

Teraz przy okazji typowania gali KSW Epic u jednego z największych bukmacherów w Polsce zgarnąć możecie aż 400 PLN bonusu! Promocja dotyczy nowych graczy, którzy mają za zadanie prawidłowo wytypować pojedynek Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem! Jak już wspomniałem, nagrodą są 4 stówki bonusu, a poniżej dokładna instrukcja skorzystania z promocji:

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Fortuna.
  2. W formularzu rejestracyjnym koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaznacz wszystkie zgody marketingowe (e-mail i SMS).
  4. Dokonaj pierwszego depozytu na swoje konto w wysokości minimum 30 PLN.
  5. Jako pierwszy kupon obstaw zwycięstwo Khalidova lub Adamka na gali KSW Epic za kwotę 2 PLN (kupony SOLO).
  6. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, Fortuna wypłaci Ci 400 PLN w punktach lojalnościowych!

Większość ekspertów i kibiców stawia na Tomasza Adamka, który mimo długiej przerwy ma za sobą jedną z najlepszych karier bokserskich w historii naszego kraju! Starcie odbędzie się właśnie w formule pięściarskiej i także bukmacherzy większe szanse dają popularnemu Góralowi. Ja zachęcam do skorzystania ze specjalnej promocji bukmachera Fortuna, a także sprawdzenia naszych typów na KSW Epic i życzę samych wygranych kuponów!

Graczu! W tekście przeczytałeś o skróconej wersji regulaminu. Jeżeli masz wątpliwości co do warunków promocji, napisz do nas lub sprawdź pełny regulamin akcji promocyjnej.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze