No zaskoczeniem sporym była wczoraj porażka Bayernu Monachium z Oldenburgiem. Przyjezdni mieli taki okres, gdzie przy remisie zrobili serial punktowy 14-0 no i potem nie dali się już dogonić. Dzięki temu Oldenburg zajmie 2 miejsce w grupie i uniknie kogoś z pary Alba Berlin – Ludwigsburg, a Bawarczycy już w ćwierćfinale stworzą z kimś ze wspomnianych klubów najciekawszą z par. Dzisiaj 2 ostatnie spotkania fazy grupowej no i odpowiedzi na pytania kto zajmie które miejsce w grupie B. Ponownie w grze Jarosław Zyskowski, a do tego bój o wygraną w grupie pomiędzy wspomnianymi klubami. Tworzymy coś fajnego w Betfan i liczymy na udane rozpoczęcie tygodnia. Zapraszam.

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Brose Bamberg – Rasta Vechta
15.06.2020r. 16:30

Teoretyczne szanse na awans Vechta cały czas ma, ale czy to na pewno jest realne? Wszak wygrana musiałaby być bardzo wysoka, a Bamberg po efektownej wygranej nad Frankfurtem nie da sobie łatwo wyrwać zwycięstwa.

 

Brose Bamberg

Bamberg gra bardzo ofensywnie w tym turnieju. Nie chodzi o tylko o same zdobycze, ale i także straty. Wszak to najsłabsza drużyna w tym turnieju jeśli chodzi o punkty stracone w meczu. Na ten moment to przecież 94,6 na mecz i nawet Crailsheim Merlins jest pod tym względem lepsze o te 0,6. Okazja do poprawy tej statystyki jest duża. Jeśli chodzi o ofensywę zaś to 88 punktów zdobywanych na mecz i to jest wynik identyczny jak Ludwigsburg i tylko 3 ekipy w turnieju są lepsze. Tutaj także szansa na polepszenie swojego dotychczasowego rezultatu.

Bilans 1-2 na ten moment, ale szansa na kolejną wygraną i nabranie pewności siebie przed play off spora. Jeśli tak to się skończy będziemy świadkami ciekawego spotkania tej ekipy z Oldenburgiem. Czy tę ekipę stać było na więcej? Widać, że Alba i Ludwigsburg są stabilniejsze i w tej grupie nie ma niespodzianek jak to miało miejsce w grupie A. Z Albą nie było daleko, ale chyba jednak od początku 3 miejsce było celem w grupie. O niespodziankę było za trudno, ale turniej się jeszcze nie skończył.

W ostatnim spotkaniu Bamberg w zasadzie od samego początku rzucił się do ataku no i to naprawdę się opłaciło. Już po 20 minutach mieli na koncie 58 punktów i 22 przewagi. Wychodziło im wszystko, wpadało wszystko, więc drugie 20 minut już mocno ekonomiczne, by nie stracić mocno tej przewagi. Stanęło na 16 punktach. W tym meczu aż 7 graczy z 10, którzy zagrali mieli minimum 10 punktów. Pozostali dwa 8 oraz 9, więc spotkanie drużynowo bardzo dobre. Skuteczność ponad 50% z gry i ponad 80% z linii rzutów wolnych. Spotkanie świetne, pora to tylko powtórzyć.

 

Rasta Vechta

Wystarczyło ograć Frankfurt i w tym momencie mielibyśmy zupełnie inną sytuację, mecz o innej wadze. Teraz jednak Vechta walczy o życie i musi wygrać zdecydowanie z rywalem. Porażka z Albą 30 punktami sprawiła, że bilans małych punktów jest bardzo mizerny, a przy równej liczbie wygranych to właśnie ta statystyka będzie decydować o awansie.

Vechta nie gra tak efektownego i szalonego basketu jak rywal. Raptem 207 punktów w 3 meczach, co daje średnią 69 punktów na spotkanie. Gorsza pod tym względem jest na ten moment tylko ekipa Gottingen mając średnią słabszą o punkt. W defensywie na ten moment strata 82 punktów na mecz i 2 ostatnie ekipy z przeciwnej grupy mają słabszą średnią. W swojej grupie są najgorsi.

Ponownie wszystkie oczy w Vechcie zwrócone będą na parę polsko amerykańską. Para Jarosław Zyskowski – Trevis Simpson robi świetną robotę i jest najlepsza w swojej drużynie. Polak zdobył łącznie 52 punkty, co daje 17,3 punktu na mecz, a jego kolega łącznie 57 i to mu daje średnią 19 punktów na mecz. Zyskowski gra ze średnią 60% w tym turnieju z gry (13/20 i 65% za 2 oraz 5/10 i 50% za 3; łącznie 18/30) oraz 11/11 z linii rzutów wolnych co mu daje 100%. Dostaje średnio 32 minuty gry w meczu. Jeśli chodzi o Simpsona to gra ze średnią 45% procent z gry (7/12 i 58% za 2 oraz 11/28 i 39% za 3; łącznie 18/40) oraz identycznie jak Jarek 11/11 za 1. Średnio dostaje w tym turnieju 29 minut gry, ale biorąc pod uwagę jak ważne jest to spotkanie nie wykluczone, że obaj panowie przebiją swoje średnie i będą grać długo, co tylko jest dobre dla typu, a chyba można domyślać się czego on będzie dotyczył.

 

Podsumowanie

Życzę dobrze Jarkowi i jego drużynie, ale fakt jest taki, że to Bamberg jest faworytem tego spotkania. Pewność, jaką mogą nabrać po efektownej wygranej nad Frankfurtem może być duża. Vechta chcąc walczyć o wygraną nie może dać sobie odjechać tak jak to było ze Skyliners. Nawet jeśli tak będzie to Simpson i Zyskowski będą grać w okolicach swoich średnich, a biorąc pod uwagę to, że to na nich spoczywa ciężar zdobywania punktów proponowaną kwotę powinni zdobyć razem.

 

Moja propozycja: Bamberg wygra oraz Trevis Simpson i Jarosław Zyskowski powyżej 33.5 punktów
Kurs: 4

 

 

Alba Berlin – Riesen Ludwigsburg
15.06.2020r. 20:30

Obok Ulm to jedyne na ten moment ekipy, które jeszcze w tym turnieju nie przegrały, ale tylko jedna z tej pary zostanie z bilansem 4-0 i trafi na Gottingen w ćwierćfinale. Kto to będzie?

 

Alba Berlin

Dopiero to ostatnie spotkanie chyba dobitnie pokazało jak wielką moc w rozgrywkach krajowych ma ten zespół. 30 punktów różnicy, wygrana nie podlegająca dyskusji w zasadzie od 1 minuty no i fotel lidera, bo mają lepszy bilans małych punktów niż dzisiejszy rywal. Do tego 2 mecze wygrane różnicą 9, 7 punktów i widać wyraźnie, że z każdym meczem ta ekipa się rozkręca i gra coraz lepiej.

81 punktów, 98 oraz 102 dają Albie na ten moment łącznie 281 oczek i średnią 93,6 punktów na mecz. Jeśli będą potrafili to utrzymać to zostaną najlepszą drużyną w turnieju pod względem średniej liczby punktów na mecz. 78 punktów straconych na mecz, ale już w tej statystyce są lepsze od nich ekipy jak dzisiejszy rywal, czy ratiopharm Ulm.

1 połowa, a nawet 1 kwarta rozstrzygnęła losy tego ostatniego spotkania z Vechtą. Po 10 minutach 13 punktów przewagi, po 20 już 27 punktów przewagi. Udało się ją po przerwie jeszcze powiększyć i zaokrąglić do 30. Wówczas grali na poziomie 57% z gry i 92 z linii rzutów osobistych. W całym turnieju już nieco powyżej na poziomie 50% z gry i ponad 80% z linii rzutów za 1. Jak wspomniałem jednak ekipa się rozkręca z meczu na mecz i też te liczby z każdym kolejnym spotkaniem wyglądały coraz lepiej.

 

Riesen Ludwigsburg

Sytuacja w drugiej ekipie jest podobna. Podobnie powoli ekipa się rozkręcała, wygrywała, by w 3 meczu odpalić i wręcz rozgromić swojego 3 rywala w turnieju. Liczby Ludwigsburga w ataku są nieco słabsze, bo 88 punktów na mecz, ale za to w grupie są najlepsi pod względem defensywy i to jest plus tej ekipy. Ani razu nie dali sobie rzucić więcej niż 80 punktów w meczu, podczas gdy rywal pozwolił sobie na to aż 2 razy.

5 punktów przewagi nad Vechtą, tylko 3 punkty przewagi nad Frankfurtem no i po 2 spotkaniach wyglądało to dosyć słabo. Kursy na spotkanie z Bambergiem wskazywały, że dzisiejsi rywale Zyskowskiego i spółki mieli szanse na wygraną. Jednak ekipa, jak to widać dobra turniejowa, która rozkręca się z meczu na mecz i wygrywa nawet jak nie idzie znokautowała Bamberg i wygrała różnicą 29 punktów. Wpadało im po prostu wszystko, wyglądali wręcz genialnie pod każdym aspektem. Do tego dodatkowy dzień przerwy, bo przedwczoraj pauzowali. Są wypoczęci, głodni gry i pewni siebie przed tym spotkaniem.

Z ekipą Bamberga Ludwigsburg nie miał przestojów, słabszych momentów. Świadczy o tym wygrana w każdej z 4 kwart. Stopniowo i systematycznie odjeżdżali rywalowi. 8, 7, 5 i 9 to różnice wygranych w poszczególnych 10 minutowych okresach gry. W tym meczu grali ze skutecznością 48% z gry. Wpadło im 35 z 72 rzutów. Do tego dobre 85% z linii rzutów wolnych. W całym turnieju grają ze skutecznością ponad 46% z gry oraz ponad 70% z linii rzutów za 1. Mają naprawdę sporo oddanych rzutów w tym turnieju, łatwo sobie kreują wolne pozycje, ale wiadomo, że nie wszystko może wpaść. Ta ekipa jednak wygląda naprawdę na bardzo mocną i nie jest powiedziane, że to spotkanie przegrają nawet mimo faktu jak bardzo bukmacherzy faworyzują w tym meczu Albę Berlin.

 

Podsumowanie

Moim zdaniem kursy na wygraną Alby są trochę przesadzone. Owszem, przygotowali się świetnie do turnieju, ale lekceważenie w ten sposób ich rywali jest mocno nie na miejscu, wszak oni także mają wiele atutów po swojej stronie i mogą także w tym spotkaniu być stroną dominującą. Ryzykownego typu i gry na wygraną Ludwigsburga nie będzie, ale handicap w ich stronę, a do tego punkty w meczu mają sens. Moim zdaniem obie ekipy pokażą sporą moc w ataku, co jest ich mocną stroną i tych punktów padnie sporo co fajnie nas wprowadzi w play off, które zaczynają się za 2 dni (jutro spotkanie ekip, które zajmowały miejsca 5 w swoich grupach).

 

Moja propozycja: Ludwigsburg +12.5 i powyżej 163.5 punktów
Kurs: 2

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
kupon Betfan
kupon Betfan

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!