No zaskoczeniem sporym była wczoraj porażka Bayernu Monachium z Oldenburgiem. Przyjezdni mieli taki okres, gdzie przy remisie zrobili serial punktowy 14-0 no i potem nie dali się już dogonić. Dzięki temu Oldenburg zajmie 2 miejsce w grupie i uniknie kogoś z pary Alba Berlin – Ludwigsburg, a Bawarczycy już w ćwierćfinale stworzą z kimś ze wspomnianych klubów najciekawszą z par. Dzisiaj 2 ostatnie spotkania fazy grupowej no i odpowiedzi na pytania kto zajmie które miejsce w grupie B. Ponownie w grze Jarosław Zyskowski, a do tego bój o wygraną w grupie pomiędzy wspomnianymi klubami. Tworzymy coś fajnego w Betfan i liczymy na udane rozpoczęcie tygodnia. Zapraszam.

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Brose Bamberg – Rasta Vechta
15.06.2020r. 16:30

Teoretyczne szanse na awans Vechta cały czas ma, ale czy to na pewno jest realne? Wszak wygrana musiałaby być bardzo wysoka, a Bamberg po efektownej wygranej nad Frankfurtem nie da sobie łatwo wyrwać zwycięstwa.

 

Brose Bamberg

Bamberg gra bardzo ofensywnie w tym turnieju. Nie chodzi o tylko o same zdobycze, ale i także straty. Wszak to najsłabsza drużyna w tym turnieju jeśli chodzi o punkty stracone w meczu. Na ten moment to przecież 94,6 na mecz i nawet Crailsheim Merlins jest pod tym względem lepsze o te 0,6. Okazja do poprawy tej statystyki jest duża. Jeśli chodzi o ofensywę zaś to 88 punktów zdobywanych na mecz i to jest wynik identyczny jak Ludwigsburg i tylko 3 ekipy w turnieju są lepsze. Tutaj także szansa na polepszenie swojego dotychczasowego rezultatu.

Bilans 1-2 na ten moment, ale szansa na kolejną wygraną i nabranie pewności siebie przed play off spora. Jeśli tak to się skończy będziemy świadkami ciekawego spotkania tej ekipy z Oldenburgiem. Czy tę ekipę stać było na więcej? Widać, że Alba i Ludwigsburg są stabilniejsze i w tej grupie nie ma niespodzianek jak to miało miejsce w grupie A. Z Albą nie było daleko, ale chyba jednak od początku 3 miejsce było celem w grupie. O niespodziankę było za trudno, ale turniej się jeszcze nie skończył.

W ostatnim spotkaniu Bamberg w zasadzie od samego początku rzucił się do ataku no i to naprawdę się opłaciło. Już po 20 minutach mieli na koncie 58 punktów i 22 przewagi. Wychodziło im wszystko, wpadało wszystko, więc drugie 20 minut już mocno ekonomiczne, by nie stracić mocno tej przewagi. Stanęło na 16 punktach. W tym meczu aż 7 graczy z 10, którzy zagrali mieli minimum 10 punktów. Pozostali dwa 8 oraz 9, więc spotkanie drużynowo bardzo dobre. Skuteczność ponad 50% z gry i ponad 80% z linii rzutów wolnych. Spotkanie świetne, pora to tylko powtórzyć.

 

Rasta Vechta

Wystarczyło ograć Frankfurt i w tym momencie mielibyśmy zupełnie inną sytuację, mecz o innej wadze. Teraz jednak Vechta walczy o życie i musi wygrać zdecydowanie z rywalem. Porażka z Albą 30 punktami sprawiła, że bilans małych punktów jest bardzo mizerny, a przy równej liczbie wygranych to właśnie ta statystyka będzie decydować o awansie.

Vechta nie gra tak efektownego i szalonego basketu jak rywal. Raptem 207 punktów w 3 meczach, co daje średnią 69 punktów na spotkanie. Gorsza pod tym względem jest na ten moment tylko ekipa Gottingen mając średnią słabszą o punkt. W defensywie na ten moment strata 82 punktów na mecz i 2 ostatnie ekipy z przeciwnej grupy mają słabszą średnią. W swojej grupie są najgorsi.

Ponownie wszystkie oczy w Vechcie zwrócone będą na parę polsko amerykańską. Para Jarosław Zyskowski – Trevis Simpson robi świetną robotę i jest najlepsza w swojej drużynie. Polak zdobył łącznie 52 punkty, co daje 17,3 punktu na mecz, a jego kolega łącznie 57 i to mu daje średnią 19 punktów na mecz. Zyskowski gra ze średnią 60% w tym turnieju z gry (13/20 i 65% za 2 oraz 5/10 i 50% za 3; łącznie 18/30) oraz 11/11 z linii rzutów wolnych co mu daje 100%. Dostaje średnio 32 minuty gry w meczu. Jeśli chodzi o Simpsona to gra ze średnią 45% procent z gry (7/12 i 58% za 2 oraz 11/28 i 39% za 3; łącznie 18/40) oraz identycznie jak Jarek 11/11 za 1. Średnio dostaje w tym turnieju 29 minut gry, ale biorąc pod uwagę jak ważne jest to spotkanie nie wykluczone, że obaj panowie przebiją swoje średnie i będą grać długo, co tylko jest dobre dla typu, a chyba można domyślać się czego on będzie dotyczył.

 

Podsumowanie

Życzę dobrze Jarkowi i jego drużynie, ale fakt jest taki, że to Bamberg jest faworytem tego spotkania. Pewność, jaką mogą nabrać po efektownej wygranej nad Frankfurtem może być duża. Vechta chcąc walczyć o wygraną nie może dać sobie odjechać tak jak to było ze Skyliners. Nawet jeśli tak będzie to Simpson i Zyskowski będą grać w okolicach swoich średnich, a biorąc pod uwagę to, że to na nich spoczywa ciężar zdobywania punktów proponowaną kwotę powinni zdobyć razem.

 

Moja propozycja: Bamberg wygra oraz Trevis Simpson i Jarosław Zyskowski powyżej 33.5 punktów
Kurs: 4

 

 

Alba Berlin – Riesen Ludwigsburg
15.06.2020r. 20:30

Obok Ulm to jedyne na ten moment ekipy, które jeszcze w tym turnieju nie przegrały, ale tylko jedna z tej pary zostanie z bilansem 4-0 i trafi na Gottingen w ćwierćfinale. Kto to będzie?

 

Alba Berlin

Dopiero to ostatnie spotkanie chyba dobitnie pokazało jak wielką moc w rozgrywkach krajowych ma ten zespół. 30 punktów różnicy, wygrana nie podlegająca dyskusji w zasadzie od 1 minuty no i fotel lidera, bo mają lepszy bilans małych punktów niż dzisiejszy rywal. Do tego 2 mecze wygrane różnicą 9, 7 punktów i widać wyraźnie, że z każdym meczem ta ekipa się rozkręca i gra coraz lepiej.

81 punktów, 98 oraz 102 dają Albie na ten moment łącznie 281 oczek i średnią 93,6 punktów na mecz. Jeśli będą potrafili to utrzymać to zostaną najlepszą drużyną w turnieju pod względem średniej liczby punktów na mecz. 78 punktów straconych na mecz, ale już w tej statystyce są lepsze od nich ekipy jak dzisiejszy rywal, czy ratiopharm Ulm.

1 połowa, a nawet 1 kwarta rozstrzygnęła losy tego ostatniego spotkania z Vechtą. Po 10 minutach 13 punktów przewagi, po 20 już 27 punktów przewagi. Udało się ją po przerwie jeszcze powiększyć i zaokrąglić do 30. Wówczas grali na poziomie 57% z gry i 92 z linii rzutów osobistych. W całym turnieju już nieco powyżej na poziomie 50% z gry i ponad 80% z linii rzutów za 1. Jak wspomniałem jednak ekipa się rozkręca z meczu na mecz i też te liczby z każdym kolejnym spotkaniem wyglądały coraz lepiej.

 

Riesen Ludwigsburg

Sytuacja w drugiej ekipie jest podobna. Podobnie powoli ekipa się rozkręcała, wygrywała, by w 3 meczu odpalić i wręcz rozgromić swojego 3 rywala w turnieju. Liczby Ludwigsburga w ataku są nieco słabsze, bo 88 punktów na mecz, ale za to w grupie są najlepsi pod względem defensywy i to jest plus tej ekipy. Ani razu nie dali sobie rzucić więcej niż 80 punktów w meczu, podczas gdy rywal pozwolił sobie na to aż 2 razy.

5 punktów przewagi nad Vechtą, tylko 3 punkty przewagi nad Frankfurtem no i po 2 spotkaniach wyglądało to dosyć słabo. Kursy na spotkanie z Bambergiem wskazywały, że dzisiejsi rywale Zyskowskiego i spółki mieli szanse na wygraną. Jednak ekipa, jak to widać dobra turniejowa, która rozkręca się z meczu na mecz i wygrywa nawet jak nie idzie znokautowała Bamberg i wygrała różnicą 29 punktów. Wpadało im po prostu wszystko, wyglądali wręcz genialnie pod każdym aspektem. Do tego dodatkowy dzień przerwy, bo przedwczoraj pauzowali. Są wypoczęci, głodni gry i pewni siebie przed tym spotkaniem.

Z ekipą Bamberga Ludwigsburg nie miał przestojów, słabszych momentów. Świadczy o tym wygrana w każdej z 4 kwart. Stopniowo i systematycznie odjeżdżali rywalowi. 8, 7, 5 i 9 to różnice wygranych w poszczególnych 10 minutowych okresach gry. W tym meczu grali ze skutecznością 48% z gry. Wpadło im 35 z 72 rzutów. Do tego dobre 85% z linii rzutów wolnych. W całym turnieju grają ze skutecznością ponad 46% z gry oraz ponad 70% z linii rzutów za 1. Mają naprawdę sporo oddanych rzutów w tym turnieju, łatwo sobie kreują wolne pozycje, ale wiadomo, że nie wszystko może wpaść. Ta ekipa jednak wygląda naprawdę na bardzo mocną i nie jest powiedziane, że to spotkanie przegrają nawet mimo faktu jak bardzo bukmacherzy faworyzują w tym meczu Albę Berlin.

 

Podsumowanie

Moim zdaniem kursy na wygraną Alby są trochę przesadzone. Owszem, przygotowali się świetnie do turnieju, ale lekceważenie w ten sposób ich rywali jest mocno nie na miejscu, wszak oni także mają wiele atutów po swojej stronie i mogą także w tym spotkaniu być stroną dominującą. Ryzykownego typu i gry na wygraną Ludwigsburga nie będzie, ale handicap w ich stronę, a do tego punkty w meczu mają sens. Moim zdaniem obie ekipy pokażą sporą moc w ataku, co jest ich mocną stroną i tych punktów padnie sporo co fajnie nas wprowadzi w play off, które zaczynają się za 2 dni (jutro spotkanie ekip, które zajmowały miejsca 5 w swoich grupach).

 

Moja propozycja: Ludwigsburg +12.5 i powyżej 163.5 punktów
Kurs: 2

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
kupon Betfan
kupon Betfan

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze