Ostatnia próba podbicia Tajwanu i typowanie na 3 mecz finału Super Basketball League nie zakończył się powodzeniem. Yulon od paru meczów zagrało najsłabiej, 20 ostatnich minut to była istna tragedia, przegrana w tym okresie 54:27 no i w serii do 4 wygranych mamy 2:2. Tutaj Taiwan Beer zapewniając sobie wygraną w sezonie zasadniczym zapewnił sobie 1 punkt, tak więc nie będzie tu Game 7. Tym razem odpuścimy sobie granie na wygraną, handicapy, a raczej to, co w większości okazywało się skuteczne, a wiec grę na zawodników. Do tego skromny over punktowy, połączymy to w jedno tworząc jakiś fajny kurs, stawka tradycyjna jak na Ewinner. To oczywiście zakład bez ryzyka dla nowych użytkowników. Zapraszam do przeczytania.

Załóż konto z kodem promocyjnym 1225PLN, aby otrzymać:

Odbierz 1050 PLN w bonusie od depozytu + 150 PLN w zakładzie bez ryzyka na start + 25 PLN freebet!

Kod promocyjny: 1225 PLN

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Yulon Luxgen Dinos – Taiwan Beer

26.04.2020r. 11:00

No istotnym faktem, dlaczego Taiwan Beer osiągnęło sukces na pewno była fatalna skuteczność Dinos, bo ci po fajnej serii 5 celnych trójek w 1 kwarcie w pozostałych 3 trafili tylko 2 razy no i daleko im było do osiągnięć z poprzednich meczów, gdzie notowali 15 i 13 takich celnych rzutów. Jeśli chcą walczyć o tytuł, a mają taką szansę cały czas, ja wierzę, że taki mecz się już nie powtórzy w ich wykonaniu, to muszą ten mecz jak najszybciej wyrzucić z pamięci i wrócić do swojej dobrej gry. Ta wygrana na pewno napędzi jeszcze Taiwan Beer, ale to z korzyścią dla tych, którzy te mecze oglądają.

Wreszcie na miarę swoich możliwości zagrał Kentrell Barkley. Wiem, że mocno go krytykowałem, nie doceniałem, ale słusznie, bo po prostu grał nie na tyle, ile potrafił. W 3 meczu jednak pokazał na co go stać. Był zdecydowanie najlepszy w drużynie, był bardzo aktywny pod koszem rywali, miał sporo zbiórek ofensywnych, punktów drugiej szansy no i ostatecznie zakończył spotkanie z dorobkiem 23 oczek, 13 zbiórek i 7 asyst. Wynik godny i potrzeba kontynuacji tego, by już wyjść na prowadzenie w serii. W końcu też dostał więcej minut aniżeli w poprzednich meczach. Można było więc coś tu podziałać.

Poziom bardzo wysoki utrzymuje ciągle Marcus Keene. On próbuje coś działać, ale co on może, skoro Yulon w meczu notuje 23 straty, bezpośrednio Taiwan notuje 13 przechwytów i z tego są łatwe punkty. Wreszcie zaczęła po stronie zwycięzcy sezonu zasadniczego istnieć ławka rezerwowych, która dała aż 26 punktów. Wracając jednak do Keene’a to kolejny mecz w jego wykonaniu, gdzie rzucił więc niż 20 punktów. Konkretnie 28. Wcześniejsze mecze to 26 i 25. Trzyma poziom i do niego akurat pretensji o nic mieć nie można. O niego myślę, że można być akurat spokojnym, on ponownie zrobi swoje i rzuci 20+.

Tutaj można domyślić się, że połączymy obu panów i stworzymy typ, który już dał plusa. Seria wchodzi w taki moment, gdzie gwiazdy muszą udowodnić swoją przydatność i po prostu ich liczby muszą być okazalsze. Powyżej 39.5 punktów łącznie przy tym, co grają powinno być tylko i wyłącznie formalnością. Liczę na szybsze pokrycie linii przez tych Panów, aniżeli to miało miejsce ostatnio, czyli w ostatniej minucie meczu. Tam potrzebna była świetna końcówka w wykonaniu Keene’a, teraz liczę, że Barkley utrzyma skuteczność z 3 meczu.

Idziemy dalej no i nie można w tej lidze przejść obok Sima Bhullara. To kolejny typ na tego Pana i poza 1 meczem, gdzie nie był tak aktywny jak powinien to w 2 kolejnych meczach raczej spełnia swoje zadania wzorowo. Blokuje, chociaż po raz pierwszy od już 5 meczów zanotował mniej niż 3 bloki. Konkretnie to był tylko 1. Natomiast zanotował już 2 z rzędu double double. Mimo tego, że wchodzi z ławki w tej serii to grając 2 i 3 całą kwartę oraz część ostatniej potrafi zanotować konkretne liczby. W piątek było to 14 punktów i 16 zbiórek. Już po 1 połowie brakowało mu 2 punktów, by mieć podwójne zdobycze. Teraz dalej musi robić swoje, stać go na to jak najbardziej. Widać, że po drugiej stronie barykady nieco frustruje się Zaytsev, który szybko łapie faule i siada na ławkę. Wtedy reprezentant Indii zaczyna swój koncert. Zbiera, nawet niekoniecznie musi skakać, punktuje. Yulon musi zagrać lepiej, by walczyć o 3 wygraną w serii. Do tego absolutnie konieczna jest dobra postawa swojej gwiazdy, jaką jest ten center. Grałem już na jego punkty i zbiórki, grałem na zbiórki w parze z Zaytsevem. Myślę, że nieco zagramy w jego stronę bezpieczniej i double double dołącza do tego kuponu.

No i na sam koniec jakby typ, który powinien być jak dla mnie formalnością, bo ten akurat zawsze był na plus mimo tego, że nie zawsze był widoczny na kuponie. Chodzi oczywiście o liczbę punktów w meczu. Yulon stara się grać szybki basket, no skuteczność tutaj nieco im przeszkodziła w tym, zagrali najsłabsze od bardzo dawna spotkanie w tym składzie. To nie może się powtórzyć. Na szczęście Taiwan Beer to nadrobiło i ostatecznie 168 punktów, wcześniejsze 2 mecze to ponad 170. Bardzo zawiodłem się w ostatnim meczu jeśli chodzi o trójki. Akurat ekipa Beer grała na swoim poziomie, czyli okolice 8-9 trójek, ale Yulon zdecydowanie zawiodło. O tym wspominałem, że poniżej tego, co grali do tej pory o kilka celnych rzutów. Trzeba to poprawić.

Tak więc widać jak ten kupon wygląda. Ostatnio brakło szczęścia, jednej zbiórki no i celności, by mieć jakikolwiek profit z tych 2 kuponów. Teraz gramy 1 i moim zdaniem ma dużo większe szanse powodzenia. To 2 publikacja dzisiaj na jutrzejsze zdarzenia. Warto śledzić grupy na Facebooku i naszą stronę, bo przed nami jeszcze Nikaragua i tam też propozycje.

Moja propozycja: Kentrell Barkley i Marcus Keene powyżej 39.5 punktów, Sim Bhullar double double i powyżej 163.5 punktów

Kurs: 2.45

Warunki zakładu bez ryzyka w Ewinner:

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1225PLN
  • Wpłać depozyt
  • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN
  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na konto bonusowe
  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.5!