4/4 z kuponów na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich! Dzisiaj próba na kurs 3.10 z 4. sportami!

Snowboard ZIO 09.02.2022 Cross zawody panów

Świetnie do tej pory spisują się zawodnicy i zawodniczki, którzy trafiają na nasz kupon. Na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich jeszcze nie zaznaliśmy czerwonego kuponu i mam nadzieję, że tak będzie i tym razem. Dzisiejsze zestawienie będzie istnie szalone. Na naszym kuponie pojawią się aż 4. sporty, w których czekają na nas niesamowite emocje. Zaczniemy od rywalizacji curlingowej pań. Następnie obejrzymy pierwszy przejazd snowboardzistów, a także zobaczymy co słychać w Yanqing Alpine Center. Na koniec ponownie zawitamy na tor saneczkowy, który już raz przyniósł nam zysk. Serdecznie zapraszam do poniższego artykułu na ZIO!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Curling K – Szwecja vs Japonia: typy i kursy bukmacherskie (10.02.2022 r. – 02:05)

Załóż konto w STS i zgarnij zakład bez ryzyka! Skorzystaj z kodu promocyjnego od Zagranie! 

Nasz szalony kupon rozpoczniemy od rywalizacji curlingowej, gdzie faworytki do awansu z grupy podejmować będą zawodniczki, którym raczej pozostaje walka w dole tabeli. Mowa oczywiście o spotkaniu Szwedek z Japonkami. Dwie zupełnie inne nacje, które do tej pory w curlingu mogły się kilkukrotnie spotkać. Trzeba powiedzieć, dla osób, które nie śledzą tego sportu, że spotkanie curlingowe, to pojedynek polegający na zdobyciu większej ilości punktów na długości 10 endów w spotkaniu. Lepsza pozycja jest dla drużyn, które jako drugie ustawiają kamień, gdyż mają możliwość wybicia kamienia przeciwniczek. Drużyny mają także wyznaczony czas na wykonanie ruchu, a zdobycie punktu polega na ustawieniu jak największej ilości kamieni w wyznaczonym po drugiej stronie domu (a więc okręgów od największego do najmniejszego), które będą najbliżej środkowego pola, a więc guzika.

Zazwyczaj lepsze okazywały się zawodniczki z reprezentacji Szwecji, które także pokonały Azjatki w starciu na Mistrzostwach Świata. Tam wynik od samego początku był kontrolowany przez zespół Szwecji, która w poprzednim roku zdobyła 4. miejsce. Japonia natomiast odpadła już w fazie grupowej i ciężko widzieć w nich faworytki także dzisiaj. W rankingach światowych najlepsze okazują się także Skandynawki, które są także najwyżej w rankingu za poprzedni rok. Już jedna Szwedka poczuła także smak medalu na tych Igrzyskach, a była nią Almida De Val, zdobywając brązowy medal w mikście. Zdecydowanie większe sukcesy historyczne i możliwość przygotowań do rywalizacji turniejowej stoją po stronie Szwedek. Czy zatem czeka je łatwe zwycięstwo?

Co obstawiać?

Z pewnością premierowe spotkania na Igrzyskach, to dodatkowe obciążenie na barkach zawodniczek, tym bardziej, jeżeli są faworytkami do wygrania całego turnieju. Mają one przewage mentalną nad rywalkami z Japonii, gdyż w bezpośrednich starciach mają one korzystniejszy bilans, a także są wyżej w zestawieniach rankingowych. Szwedki dominują doświadczeniem i ograniem w takich imprezach. Te wszystkie aspekty powinny pozwolić na ich wygraną i odpowiednie rozpoczęcie ZIO. 

Szwecja wygra z Japonią
Kurs: 1.25
Zagraj!

typerska grupa na fb

Snowboard Cross M – Alessandro Haemmerle vs Glenn De Blois: typy i kursy bukmacherskie (10.02.2022 r. – 04:15)

Pierwszy raz na tych Igrzyskach podejmę się typu na dyscyplinę o nazwie: Snowboard Cross. W nocy w tej konkurencji wystartują panowie, którzy przechodzić muszą przez biegi kwalifikacyjne, a sama konkurencja polega na wyścigu czterech zawodników na torze przygotowanym do przejazdu. Zawodnicy startują w bramkach na górze trasy, gdzie pokonując kolejne zakręty i uwypuklone momenty na trasie, starają się jako pierwsi dojechać do mety. Po biegach do rozstawienia, 32. zawodników rozpoczyna od 1/8 finału, a poźniej mamy ćwierćfinały, z których tylko 8. najlepszych zawodników awansuje do półfinałów. Tam miejsce jest tylko dla dwóch najlepszych z poszczególnych grup w tej fazie, którzy powalczą o medale w czteroosobowym dużym finale.

W mojej propozycji pojawia się obecny wicelider rankingu Snowboardowego z tego roku, a więc Alessandro Haemmerle, który do tej pory dwa razu wygrywał zawody w tegorocznym Pucharze Świata. Do tego raz miał 2. miejsce i tylko jednokrotnie wypadał z czołowej 10. zawodów. Jego dotychczasowe osiągnięcia to pokazanie, jak dobrym jest zawodnikiem. Z pewnością doświadczenie i umiejętność dopasowania się do trasy, będzie przeważało nad jego zestawionym przez nas przeciwnikiem. Już kolejny rok dominuje na trasach w crossie, tak więc w tym sezonie także jest kandydatem do zdobycie olimpijskiego złota.

Konkurentem Alessandro jest 26.-letni zawodnik z Holandii, który w tym sezonie tylko raz miał wyskok formy, która na dłuższą metę się nie utrzymała. To ciekawe, ponieważ w poprzednim roku było to samo, gdzie Glenn wygrał jedne zawody, jednakże później już daleko odstawał w pozostałych zawodach. Obecnie jest to zawodnik, który zajmuje 11. miejsce w rankingu Snowboardowym, a w tym sezonie tylko raz był w najlepszej 5. w Krasnoyarsku. Czy dzisiaj jest w stanie zaskoczyć na trasie olimpijskiej?

Co obstawiać?

W tym zestawieniu zdecydowanie idę w stronę zawodnika z Austrii, który ma nie tylko lepszy obecny sezon i często dominował w swoich występach, ale także jest dużo bardziej doświadczony i nie powinien mieć problemu z presją, jaka będzie występowała ze strony udziału w ZIO. Już od kilku sezonów lepszy okazuje się być Austriak w poszczególnych zawodach, także i dzisiaj tak powinno być. Z mojej strony idzie propozycja, że to właśnie Alessandro wygra w bezpośredniej rywalizacji! 

Haemmerle lepszy od De Blois
Kurs: 1.40
Zagraj!

Saneczkarwstwo – Sztafeta drużynowa: typy i kursy bukmacherskie (10.02.2022 r. – 14:30)

Z saneczkarstwem spotkaliśmy się już w naszym premierowym kuponie, gdzie rozmyślaliśmy nad wynikami, jakie mogą przydarzyć się w jedynkach panów. To przyniosło nam dwie zielone propozycje na naszym kuponie, a w efekcie końcowy plus. Dzisiaj, po konkurencji jedynek kobiet oraz dwójkach panów, rozpoczynamy kolejne zmagania saneczkarskie, które polegają na rywalizacji drużynowej. Dosyć ciężko można wyobrazić sobie takie rozwiązanie w tym sporcie, jednakże już pędzę z pomocą. Drużyny składają się z dwóch zawodników z jedynek. Tak więc na starcie najpierw zobaczymy jedynkę K, która przejeżdżając przez całą trasę, musi podnieść się nieco ze swojego sprzętu, aby dotknąć “klapkę”, która otwiera bramkę jej koledze z drużyny. Oznacza to, że trzeba podnieść się z sanek, aby dotknąć przycisk pozwalający na zapalenie zielonego światła. Jako drugi na starcie staje zawodnik jedynek M, który ma takie samo zadanie, jak jego poprzedniczka. Na koniec przejazd drużyny podsumowywany jest wraz z trzecią ekipą startującą, a więc z dwójką mężczyzn. To daje ogólny rezultat, a zsumowane czasy wyłonią nam zwycięzców.

Co obstawiać?

Zdecydowanymi faworytami do zgarnięcia złota jest reprezentacja Niemiec. Bez dwóch zdań powinni oni zdominować tę konkurencję, ponieważ udział w sztafecie prawdopodobnie wezmą: tegoroczna mistrzyni olimpijska, Natalie Geisenberger; mistrz olimpijski, Johannes Ludwig oraz mistrzowie z dwójki panów – Wendl/Arlt. Nic nie wskazuje na to, aby ktoś inny miał przejąć dominację w tej konkurencji. Możliwe, że Austriacy pokuszą się o podgryzienie reprezentacji Niemiec, jednakże nikt inny raczej nie jest w stanie. Gram zatem na zwycięstwo Niemców w tej dyscyplinie! 

Niemcy wygrają
Kurs: 1.45
Zagraj!

Narciarstwo Alpejskie – Kombinacja M: typy i kursy bukmacherskie (10.02.2022 r. – 03:30)

Ostatnią konkurencją, która ujrzymy na naszym kuponie, jest rywalizacja w narciarstwie alpejskim panów. Co prawda w tej dyscyplinie rozegrane zostały już dwie konkurencje szybkościowe, a trasę zjazdu już bardzo dobrze znamy, to jeszcze czeka nas ostatnie spotkanie z męską częścią szybkościową w Yanqing Alpine Center. Na starcie zobaczymy 27. śmiałków, którzy na początek dnia w pierwszej fazie swojego występu dadzą próbkę swoich umiejętności zjazdowych. Jeżeli uda im się ukończyć przejazd, to czeka ich rywalizacja na torze slalomowym, który nie jest tak wymagający, na jaki byłem przygotowany. Jest on mało stromy, tak więc moim zdaniem będzie to przewaga dla zawodników, którzy są w stanie technicznie zrobić sporą przewagę. Zawodnicy startują w odwrotnych kolejnościach, aby szanse były wyrównane. To znaczy, że zawodnik z pierwszego miejsca w zjeździe, startuje także pierwszy w konkurencji technicznej, jaką jest slalom. Ma to na celu wyrównanie szans i ważne jest, aby szybkościowcy przejechali jeszcze na mało zużytej trasie. Bukmacherzy mają za faworytów jednego Francuza, jednego Szwajcara, a także dwóch Austriaków. Czy zgadzam się z nimi?

Co obstawiać? 

Patrząc na listy startowe i całoroczne starty oraz umiejętności wszystkich zawodników, osobiście uważam, że ta konkurencja ma maksymalnie dwóch zawodników w rolach faworytów. Zdecydowanie nie jest nim brązowy medalista z Supergiganta, Aleksander Aamodt Kilde. Może i w zjeździe zbuduje on sporą przewagę, jednakże slalom nie będzie stał po jego dobrej stronie. Co innego możemy powiedzieć od Alexisie Pinturault, który startował już w konkurencjach szybkościowych i ma większe obeznanie z takimi trasami, niż Kilde z technicznymi przejazdami. Alexis to gigancista, jednakże w tym roku także kilka razy bardzo dobrze pokazał się w slalomie. Biorąc wszystkie aspekty uważam, że powinien dzisiaj wygrać całą konkurencję, a co za tym idzie, uważam, że będzie lepszy od rywala z Norwegii.  

Pinturault lepszy od Kilde
Kurs: 1.22
Zagraj!

Kupon STS AKO ZIO 09.02.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze