Dotychczas na Flashpoint mamy dwa trafione kupony i 197 złotych zysku. Dzisiaj typujemy kolejne mecze i obstawiamy singla na spotkanie Cloud9 z Virtus.pro, które zapowiada się na bardzo ciekawe. Czy Chmury w odświeżonym składzie są w stanie pokonać Niedźwiedzie? Sprawdziłem ofertę Betfan, gdzie jest ciekawy kurs na zwycięstwo C9. 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 2961PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dignitas – MAD Lions

Środa, 11.11.20 – 14:00

Na ten moment w Flashpoint mamy 100 procent skuteczności. W dwóch kuponach 4/4 trafione typy i 197 złotych zysku, to bilans po dwóch dniach. Dzisiaj czekają nas kolejne rywalizacje, w tym starcie Cloud9 z Virtus.pro. Wydaje się, że rywalizacja pomiędzy C9, a VP będzie najciekawszą z czwartkowych. Amerykańska organizacja w ostatnim czasie wymieniła skład i postawiła na duże gwiazdy, przy czym nie oszczędzała na transferach, bo łącznie wydała kilka milionów dolarów. Była też z tym bardzo transparentna, więc wszyscy kibice wiedzą o dokładnych kosztach, co może nakładać dodatkową presję na zawodników. To będzie również ich debiut w Flashpoint, więc można spodziewać się mocnego otwarcia ze strony tych zawodników.  Nowy skład Cloud9 prezentuje się następująco: floppy, ALEX, mezii, woxic, es3tag.

Jak więc widzicie, w tej drużynie można zobaczyć naprawdę głośne nazwiska. ALEX wcześniej bronił barw Team Vitality i LDLC, gdzie stanowił wazne ogniwa. woxic na scenie Counter Strike’a jest od wielu lat, a szerszej publiczności dał się poznać grając w HellRaisers, czy mousesports. Do tego wszystkiego jeszcze es3tag, były gracz m.in. Heroic, czy Astralis. W duńskiej formacji prezentował się bardzo dobrze i nie dziwi jego transfer do C9 – w końcu gracz o takich ambicjach chce grać jak najwięcej.  Trudno porównywać jakiekolwiek statystyki, czy przywoływać bezpośrednie starcia lub ostatnią formę Cloud9, gdyż będzie to ich pierwszy mecz w tym składzie w Flashpoint.

Można jednak spodziewać się, iż C9 będzie bardzo dobrze przygotowane, szczególnie na swojej mapie. W końcu miało kilka tygodni na treningi i nie było  przeładowane meczami z różnych turniejów, co działa tylko na korzyść tej formacji. W dodatku tacy zawodnicy jak ALEX, woxic, czy es3tag to klasa światowa i połka wyżej niż ich dzisiejsi rywale. Jednak o Virtus.pro wypada też powiedzieć kilka słów. Zagranie na esport Zawodnicy z regionu CIS, którzy przejęli ciężkie brzemię po polskim składzie, nie są w stanie w żaden sposób nawiązać do dobrych wyników. Virtus odkąd postawiło na wschodnich graczy cały czas dryfuje w okolicach piętnastego miejsca w rankingu HLTV i nie widać na horyzoncie, żeby miało się cokolwiek zmienić. Na pięć ostatnich meczów wygrało jedynie trzy i dwa przegrało – z Gambit oraz K23.

Jednak drużyna o takich aspiracjach powinna wygrywać z takimi formacjami, a potrafi mieć problemy na słabe zespoły typu Wisła All in! Games Kraków, czy Espada. Duży wkład w zwycięstwa Niedźwiedzi mają YEKINDAR i Jame.  Ci dwaj zawodnicy stanowią o sile swojej formacji i potrafią sami ciągnąć pozostałą trójkę. Jednak jeżeli skutecznie odetnie się ich od gry, to Virtusi mają duże problemy i zazwyczaj przegrywają swoje mecze. Kluczową rolę więc w tym starciu rozegrają IGL, a także doświadczenie takich graczy jak ALEX, czy woxic. To znacząco przechyla szalę na korzyść Cloud9. Jednak bukmacherzy jako faworyta wybierają Virtusów.

Jest to spowodowane tym, że po VP wiadomo, czego można się spodziewać, a dla Chmur będzie to pierwszy poważny sprawdzian. Ja jednak uważam, iż zawodnicy pokroju ALEXA, czy właśnie woxica lub es3taga zapewnią swojej formacji cenne trzy punkty. W BETFAN jest kurs na wygraną C9 aż 2.38, więc można to zagrać jako singla i zapewni nam podwojenie stawki. Czy będzie to udany debiut dla amerykańskiej organizacji? A może Virtus.pro wreszcie zacznie grać na miarę swoich możliwości? Tego dowiemy się już dzisiaj po południu. Możemy być pewni, że samo starcie będzie obfitować w dużo emocji. 

Moja propozycja: wygrana Cloud9

Kurs: 2.38

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 2961PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
  6. Przy drugiej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 200 zł – zwrot na konto bonusowe.
  7. Przy trzeciej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 300 zł – zwrot na konto bonusowe.

Betfan Cloud9 vs. Virtus.pro

Zaloguj się aby dodawać komentarze