fot. Xinhua W dniu dzisiejszym kończymy rywalizację w dwóch pierwszych turniejach tego sezonu rangi ATP oraz WTA, a dodatkowo rozstrzygną się zmagania o miejsca w drabince głównej Australian Open, które rozpocznie się na początku lutego. Dzisiaj na kupon lądują trzy propozycje, z którymi zapraszam do zapoznania się w moim artykule. 

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Alexander Bublik – Alex De Mianur

13.01.2021 r. – 09:00

Nasz tenisowy dzień rozpoczniemy od porannego finału panów, w tureckim turnieju rozgrywanym w Antalyi. Turniej rozgrywany jest na kortach o nawierzchni twardej, czyli rodzaj, który tym zawodnikom odpowiada najbardziej w ich grze. Alexandra miałem okazję wczoraj opisywać i jedynie co zmieniła się sytuacja to taka, że w drugim i trzecim secie swojego wczorajszego meczu z Chardym, brał medical timeout. Bublik skarżył się na dolegliwości w okolicach kostki, ale nie były one na tyle mocne, aby kreczował w spotkaniu. Jest to zawodnik waleczny, który sądzę, że jakby miał odpaść, to zrobiłby to we wczorajszym pojedynku i odpuściłby sobie dodatkowy dzień w tureckim hotelu, zamiast przygotowywać się do nadchodzącego Australian Open. Wydaje mi się, że jest w stanie postawić się swojemu dzisiejszemu rywalowi, a z pewnością w pierwszym secie. W momentach, kiedy zawodnik z Kazachstanu jest w pełni sił, to jego zdecydowanym atutem jest gra oparta na pierwszym swoim podaniu. Jednak jego wzrost przeszkadza mu nieco w sprawnym poruszaniu się po korcie, a dodatkowo unikać powinien wymian slajsami, które często w jego wykonaniu lądują w siatce. Patrząc na to, jak łasy na pieniądze jest Bublik, powinien on mocno walczyć o sukces w pierwszym turnieju sezonu i pokazać się z dobrej strony, a z pewnością w pierwszym secie.

Jego przeciwnik, to Australijczyk Alex De Minaur. Młody zawodnik, który widać, że jest dobrze przygotowany do sezonu. Szybki i dynamiczny, jednak nieposiadający wielkich umiejętności w odbiorze i czytaniu serwisu swoich rywali. Czasami ciężko uwierzyć, jak dziwnie ustawia się do odbioru pierwszych serwisów swoich przeciwników. Jednak nie można mu zarzucić nic ponadto. Bardzo sprawnie się porusza po korcie, odgrywa czasami bardzo trudne piłki. Nie boi się wizyt przy siatce, jeżeli wymaga tego przeciwnik. Powinien swoją dynamiką dominować nad zawodnikiem z Kazachstanu, tak więc jego zwycięstwo jest dosyć pewne. Natomiast nie uważam, żeby zdominował to spotkanie i wygrał je tak łatwo, jak uważają bukmacherzy.

Co obstawiać?

Pierwszym typem, który ląduje do naszego trebla, jest over gemowy w pierwszym secie w spotkaniu. Zawodnicy bardzo dobrze wchodzą w mecze podczas tego turnieju. Obaj nie przegrali ani jednego seta rozpoczynającego swoje mecze. Dzisiaj liczę również na mocne wejścia w spotkanie i proponuje zakład na minimum 9 gemów w pierwszym secie. Taką ofertę proponuję Fortuna, gdzie zapraszam do rejestracji!

Alexander Bublik – Alex De Minaur

Typ: powyżej 8,5 gemów w pierwszym secie

Kurs: 1.40

tenis

Aryna Sabalenka – Veronica Kudermetova

13.01.2021 r. – 09:00

Pierwsze bezpośrednie spotkanie tych młodych, lecz doświadczonych zawodniczek. Aryna jest w niesamowitym gazie, ponieważ dzisiaj będzie walczyła o 15. zwycięstwo z rzędu, przy czym zdobyła już 2 tytuły na turniejach w Ostrawie i Linzu, a teraz walczy o trzeci tytuł z rzędu na przełomie roku 2020/2021. Wszystkie te tytuły zdobyła na kortach twardych i ciężko widzieć inną faworytkę w Abu Dhabi niż właśnie Białorusinkę. Bardzo mocny serwis i gra za linią końcową. Jest to dosyć ciężka zawodniczka, patrząc na jej wzrost i budowę ciała, jednak dosyć sprawnie poruszę się po korcie. Bardzo dobre ustawianie się do returnów przy drugich serwisach i zdecydowanie jedna z najsilniejszych zawodniczek w stawce WTA. Głowa i strefa mentalna także przyzwyczajona do gry w finałach turniejów. Myślę, że śmiało możemy powiedzieć, że to właśnie Białorusinka zostanie zwyciężczynią pierwszego turnieju w 2021 roku.

Co do Veroniki Kudermetovej, to bardzo podoba mi się styl, jaki został zmieniony w jej grze. Dużo większy nacisk nałożony na pierwsze podanie i mocno poprawiona gra techniczna. Jedyny element, który wydaje się jeszcze nie funkcjonować, to głowa. W pierwszym w jej życiu finale z cyklu WTA Tour powinna mieć dużo większą motywację, jednak nie jestem przekonany, czy pozwoli ona do postawienia się Arynie. Rosjanka często popełnia głupie i zupełnie niepotrzebne błędy, które stawiają ją później w trudnych sytuacjach w meczu. Wydaje się to być dosyć problematyczny czynnik w jej grze, który z pewnością będzie chciała wykorzystywać Sabalenka.

Co obstawiać? Moim zdaniem powinien to być dosyć jednostronny mecz, patrząc na dotychczasowe pojedynki pań. Co prawda Rosjanka często spina się na wyżyny swoich umiejętności przy trudniejszych rywalkach, ale Sabalenka jest w niesamowitym gazie i formie, którą utrzymuje od pierwszego turnieju po French Open. Dzisiaj gramy win zawodniczki z Białorusi. 

Aryna Sabalenka – Veronica Kudermetova

Typ: Sabalenka win

Kurs: 1.30

Gregoire Barrere – Federico Ferreira Silva

13.01.2021 r. – 11:30

Rozstrzygające spotkanie, które zadecyduje o awansie do głównej drabinki Australian Open. Naprzeciwko siebie stają zawodnicy o zupełnie innych wartościach na korcie. Federico to zawodnik grający lepiej na antuce, a Francuz w swoim tenisie bardzo przypomina amerykański styl gry. Gregoire mocno opiera swoją grę na pierwszym serwisie i własnym podaniu. Co jest dużym plusem dla zawodnika z Francji, który już kiedyś meldował się w pierwszej setce rankingu, to poprawa jego poruszania się po korcie i systematyczności w wymianach. Nie raz spotykał się z rywalami wyższymi w randze i stawiał im bardzo wysokie warunki do pokonania go. Bardzo podoba mi się jego podejście do ofensywnej gry, gdzie przenosi rozgrywkę w bardzo nieprzyjemną dla rywala wymianę. Mocne forehandy i szybkie prowadzenie gry w korcie pozwala mu uzyskiwać przewagę i przejmować kontrolę nad rywalami. W szczególności nad przeciwnikami, którzy cechują się grą na kortach ziemnych.

Takim zawodnikiem jest właśnie Federico. Reprezentant Portugalii, jest obecnie dalej w rankingu od Francuza o 72 miejsca. Jeżeli mecz rozgrywałby się na cegle, to kursy mogłyby się wahać w tych okolicach, ale z korzyścią na Silvę. Dzisiaj jednak mamy do czynienia z kortami twardymi, a tam zdecydowanie lepiej czuje się reprezentant Francji. Federico ostatni swój triumf zanotował w 2013 roku i szczerze powiedziawszy, niczym szczególnym nie wyróżnia się w swojej grze. Tak samo nie widać u niego jakiegoś większego progresu, jeżeli chodzi o twarde nawierzchnie. Śmiem twierdzić, że zabraknie dla niego miejsca w tegorocznym Australian Open.

Co obstawiać?

W finale kwalifikacji do AO stawiam na zawodnika z Francji. Jest on zdecydowanie bardziej przystosowany do gry na tego rodzaju nawierzchni. Mocny serwis i dynamika poruszania się po korcie powinny dać mu wystarczającą przewagę w tym meczu. Francuz brał udział w poprzedniej edycji tego Szlema, gdzie zanotował awans do 1/32 finału. Tam zabrakło już doświadczenia gry na dużych turniejach. W obecnym momencie liczę na jego chłodną głowę i niepodpalaniem się w meczu oraz skuteczną grę opartą na swoim serwisie.

Gregoire Barrere – Federico Ferreira Silva

Typ: Barrere win

Kurs: 1.64

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230 PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem

trebel tenis 13.01.2021