300 zł za gola Bayeru Leverkusen w finale Ligi Europy

Alex Grimaldo, Amine Adli

W środę wieczorem obędzie się finałowe starcie w Lidze Europy, w którym zagrają ze sobą Atalanta oraz Bayer Leverkusen. Przy okazji tego starcia bukmacher BETFAN zorganizował promocję dla nowych graczy, w której do zgarnięcia jest 300 PLN w formie darmowego zakładu. Co trzeba zrobić, by je otrzymać? Sprawdź to, czytając poniższy tekst. Życzę przyjemnej lektury!

Promocja finał Ligi Europy BETFAN

Freebet 300 PLN za bramkę Bayeru Leverkusen w finale Ligi Europy od BETFAN

Środowy finał Ligi Europy UEFA to niezwykle ciekawie zapowiadająca się rywalizacja. Na papierze faworytami tego starcia będą piłkarze z Leverkusen, którzy w tym sezonie prezentują się kapitalnie i nie przegrali jeszcze ani jednego meczu, dzięki czemu po raz pierwszy w historii zostali mistrzami Bundesligi. Przed nimi jeszcze dwa mecze, a mianowicie finały Ligi Europy oraz Pucharu Niemiec. Przy okazji nadchodzącego meczu z Atalantą w finale Europa League bukmacher BETFAN zorganizował specjalną promocję dla nowych graczy, w której możesz otrzymać aż 300 PLN freebetu za bramkę Bayeru w nadchodzącym meczu. Jak wziąć w niej udział? Sprawdź:

  1. Załóż konto z użyciem linku: https://zagranie.com/goto/betfan/?profile=Offers&subprofile=promo1
  2. Wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu na dokładnie 30 PLN
  4. Zagraj dwa kupony:
  5. SOLO za 2 PLN zawierający dowolny typ z meczu Atalanta – Bayer Leverkusen
  6. SOLO lub AKO za 28 PLN na dowolne zdarzenie/a (rozliczenie kuponu do 22.05.2024, g. 23:59)
  7. Jeśli wypełniłeś oba warunki, a Bayer Leverkusen zdobędzie gola w finale LE, otrzymasz freebet 30 PLN!
  8. Darmowy zakład zostanie przyznany niezależnie od powodzenia zagranych kuponów
Promocja finał LE BETFAN

Jeśli masz wątpliwości dotyczące warunków promocji, napisz do nas lub sprawdź dokładny regulamin na stronie bukmachera BETFAN.

Nie masz jeszcze konta w BETFAN? Załóż je z naszym kodem i zawalcz o 300 PLN freebetu! Szanse na to, że Bayer Leverkusen zdobędzie gola w nadchodzącym meczu jest bardzo duża, zwłaszcza że promocja obejmuje ewentualną dogrywkę, co znacznie zwiększa szanse na wygraną! Pamiętaj też, że freebet otrzymasz, nawet gdy zagrane przez Ciebie kupony nie wejdą, a jeśli wejdą, możesz cieszyć się jeszcze większą wygraną! Gorąco zachęcam więc do udziału w akcji i życzę powodzenia!

Oto przykładowe kupony uprawniające do udziału w promocji:

Obrazek w tle: fot. Mattia Vian/IPA Sport/ipa-agency.net/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze