Kolejny dzień z Mistrzostwami Świata i kolejne emocje. Czy dzisiaj pożegnamy kolejnego rozstawionego zawodnika? Czy kolejny Anglik zamelduje się w trzeciej rundzie? O tym przekonamy się już za kilka godzin! Ostatnio trafiliśmy singla, dzisiaj podwajamy stawkę i idziemy tą samą drogą. Sobie i Wam życzę powodzenia!

Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce!

Załóż konto z kodem promocyjnym: 550PLN

Steve Beaton- Kyle Anderson

Już dziś planowo o godzinie 16:30 w Londyńskim Aleksandra Palace do tarczy podejdą w rozgrywkach drugiej rundy Mistrzostw Świata doświadczony i utytułowany Anglik Steve Beaton, oraz reprezentujący Australię Kyle Anderson.

W bieżących Mistrzostwach Beaton jest rozstawiony w drabince i zmagania w turnieju rozpoczyna właśnie od tego spotkania. Kyleowi w Londynie przyszlo zmierzyć sie już z reprezentującym Chiny Zongiem i odniósł w nim niezbyt pewne zwycięstwo, choć bukmacherzy w tym spotkaniu oferowali zaledwie 1.10 w jego kierunku. Wynik kończący ową potyczkę to 3-2, warto nadmienić, że Anderson odrabiał dwusetową stratę. Jeśli chodzi o statystyki to do zwycięstwa doszedł pięcioma 180tkami, średnią w okolicach 89 punktów, oraz kończącymi w granicach 27%.

Steve Beaton to w obecnej chwili 25 lotka darta na świecie, w tym roku nie zachwyca, ale jak zwykle gra na solidnym i równym poziomie, większość spotkań oddaje maksymalnie jednym przełamaniem. W ostatnim czasie zagrał w Finals Championship z Rickym Evansem i przy średniej zbliżającej się do 89 przegrał to spotkanie 5-6, ale to głównie za sprawą słabej gry przy doublach 29%. Wcześniej w European Championship spotkanie inaugurujące przegrał z Nathanem Aspinallem 3-6, notując przy tym średnią bliską 90 punktów, jedynie po raz jolejny dramatyczna skuteczność kończących 17%, przesądziła o klęsce z młodym perspektywicznym rodakiem.

Warto wziąć pod uwagę stawkę pojedynku i wcześniejsze występy w imprezie tej rangi, a tutaj Beaton jest bezkurencyjny w tym aspekcie i porównaniu z Australijczykiem. Ogólna formuła rozgrywki jest korzystna dla Anglika, jeśli tylko swoje zakończenia utrzyma na poziomie 35/45 to z Kylem nie powinien mieć kłopotów. Same średnie mają zbliżone, z korzyścią w kierunku Stevena. 

Kurs: 2.60

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Cashback – zasady:

  • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 550PLN
  • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
  • Obrót ewentualnym zwrotem x6.
  • Kurs minimalny 2.00.
  • Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 625 złotych – będzie objęty cashbackiem.


Dart

Konto w Betclic ✅

Konto na Typomanii – jeszcze nie❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i zgarnij świetne nagrody widoczne na zdjęciu poniżej!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!