25 tysięcy PLN bonusu od Betclic oraz BOOST na mecz Liverpoolu!

typy na premier league i bonus od betclic

Kto z nas nie chciałby zgarnąć 25000 PLN dodatkowych środków na grę? Myślę, że takiej osoby tutaj nie znajdziemy… W ten weekend masz szansę na zgarnięcie aż 25 tys. PLN bonusu od Betclic! Co trzeba zrobić? Poprawnie wytypuj sobotnie mecze Premier League i odbierz dodatkowe środki na grę! W artykule poznasz szczegóły promocji i dowiesz się więcej o Betclic bonusie.

Betlclic bonus to szansa na najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce – aż 625 PLN! Poza tym możesz liczy na aż o 50% wyższe wygrane, liczne atrakcyjne Boosty oraz Multi+. Kliknij –> bonusy od Betclic i dowiedz się wszystkiego o najważniejszych promocjach u bukmachera. Jeśli nie masz konta w Betclic, to  załóż je z naszym kodem promocyjnym: 550PLN i zgarnij jeszcze więcej! Zapraszam!

PIŁKARSKI JACKPOT – część druga

Przed tygodniem niemalże identyczna promocja nie przyniosła rozstrzygnięcia. Wtedy do zgarnięcia było 20000 PLN bonusu od Betclic. Brak wygranej oznacza wyższy bonus w najbliższej kolejce. Tym razem jest to aż 25 tysięcy złotych. Czujesz się na siłach, żeby powalczyć o główną nagrodę? Poprawnie wytypuj wszystkie 8 sobotnich (18.01) spotkań Premier League i odbierz główną nagrodę!

bonus od betclic na premier league

Szczegóły promocji:

  • Kupon, który może wziąć udział w promocji musi zostać zawarty do 18 stycznia godz. 13:00.
  • Aby wziąć udział w akcji, musisz się do niej zapisać.
  • Kwalifikujący się kupon musi być kuponem wielokrotnym, przedmeczowym, na którym znajdzie się 8 spotkań 23. kolejki Premier League, które rozegrane zostaną w sobotę 18.01.
  • Każdy klient może postawić maksymalnie 5 kuponów.
  • Minimalna stawka jednego kuponu to 10 zł.
  • Osoby, których kupony okażą się trafione oprócz wygranej za kupon, podzielą między siebie 25 000 PLN bonusu od Betclic.
  • Jeśli wygra tylko jedna osoba, to zgarnie ona całość wygranej.
  • Bonus należy obrócić sześciokrotnie po minimalnym kursie 2.00.
  • Więcej informacji na stronie bukmachera.

SUPER BOOST na Liverpool

Z kolei w niedzielę będziemy świadkami prawdziwego hitu 23. kolejki Premier League, w którym Liverpool zmierzy się Manchesterem United! Na ten mecz Betclic przygotował kolejną ciekawą propozycję, a mianowicie BOOST na zwycięstwo gospodarzy i obecnego lidera ligi.

W klasycznej ofercie, kurs na wygraną Liverpoolu wynosi 1,40. Jeśli jesteś przekonany, że drużyna Kloppa wygra kolejne spotkanie, to naprawdę warto zagrać to zdarzenie z wykorzystaniem BOOST-u od Betclic. Dzięki temu kurs na Liverpool wzrasta aż do 2.00! Nic, tylko korzystać i wygrywać jeszcze więcej!

boost oraz bonus od betclic

Zaloguj się aby dodawać komentarze