Fot. Xinhua

Czas na półfinały Masters 2021! Liczę na to, że dzisiejsze mecze pozwolą mi utrzymać moją snookerową skuteczność. Aż 21 z 24 ostatnich zaproponowanych przeze mnie typów okazało się skutecznych. Dzisiaj zobaczymy dwa niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkania. Pierwszym z nich jest potyczka Stuarta Binghama z Yanem Bingtao, a wieczorem zobaczymy starcie Davida Gilbert z Johnem Higginsem. Oj będzie się działo! Zapraszam do mojej analizy i typów! Sprawdź również kod promocyjny w ForBET i odbierz promocje na start!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Stuart Bingham vs Yan Bingtao

O’Sullivan, Murphy, Williams, Robertson, Selby, oraz Trump (brak udziału spowodowany przez koronawirus) – żadnego z tych wielkich snookerzystów nie zobaczymy w półfinale tegorocznego Mastersa. Nie oznacza to jednak, że zabraknie emocji. Uważam, że będzie wręcz odwrotnie, ponieważ teraz każdy zawodnik myśli, że finał i końcowy triumf są na wyciągnięcie ręki. W pierwszym półfinale obrońca tytułu Stuart Bingham zmierzy się z Yanem Bingtao, który uchodzi za jednego z najlepszych młodych zawodników. Doświadczenie Anglika czy ambicja Chińczyka?

Na to pytanie jest niezwykle trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Bingham. Nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ mówimy o byłym Mistrzu Świata, triumfatorze Mastersa, który już od wielu lat zaliczany jest do ścisłej światowej czołówki. W dodatku Stuart miał przetarcie w postaci udziału w Lidze Mistrzów, w której udało się rozegrać kilka naprawdę dobrych meczów i wbić brejka maksymalnego. Pierwsze dwa mecze Mastersa były w jego wykonaniu bardzo pewne. Zaczęło się od wygranej z Un-Noohem 6:4. Trudniej miało być w ćwierćfinale, w którym czekał Shaun Murphy, ale skończyło się na zwycięstwie 6:4. Doświadczenie, spokój i pewność siebie to cechy Binghama, który zapewne czuje się dzisiaj niezwykle pewnie.

Osobiście nie lekceważyłbym jednak Yana. Pomimo tylko 20 lat Chińczyk w swojej grze charakteryzuje się mądrością, a jego umiejętności są na najwyższym poziomie. Tylko na tym turnieju przekonali się już o tym Neil Robertson i Stephen Maguire. Oba zwycięstwa zakończyły się wynikiem 6:5. Bingtao ma na swoim koncie triumf w rankingowym turnieju Riga Masters, więc ewentualna wygrana w Mastersie nie byłaby jego pierwszą. Warto jeszcze podkreślić, że bezpośrednie starcia tych panów są na korzyść Chińczyka (4:3). Dodam, że Yan wygrał 3 ostatnie takie pojedynki. Ewidentnie Bingham ma problemy w starciach z tym zawodnikiem, więc nie wykluczam tutaj kolejnej niespodzianki.

Dlatego nie będę typował zwycięzcy, tylko pójdę w stronę overa frejmowego. Moim zdaniem obaj panowie wygrają po co najmniej 4 partie. Dobra forma i ambicja Yana i Stuarta pozwalają sądzić, że zobaczymy zacięte i wyrównane spotkanie. Takie były wszystkie wcześniejsze mecze Chińczyka, a do overa 9.5 w meczu Bingham – Murphy nie było daleko. Uważam, że w tym starciu zobaczymy 10 partii i taki właśnie jest mój typ.

Nasz typ: +9.5 frejmów

Kurs: 2.00

grupa 37

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

David Gilbert vs John Higgins

Jeśli jeszcze Wam mało niespodzianek, to nagle w półfinale jednego z trzech największych turniejów snookerowych melduje się David Gilbert. Przed startem rozgrywek nikt temu zawodnikowi nie dawał zbyt dużych szans. Już pierwszy mecz miał być trudnym wyzwaniem, a okazał się spacerkiem (6:2 z Joe Perrym). Dużo trudniej było w ćwierćfinale, w którym Wilson postawił twarde warunki, ale ostatecznie Gilbert pokazał siłę i wszedł do półfinału (o zwycięstwie zadecydował decider). Tym razem David zmierzy się z czterokrotnym Mistrzem Świata Johnem Higginsem.

Pomimo uznania dla dotychczasowych dokonań Anglika nie wydaje mi się, żeby był on w stanie pokonać jednego z trzech najbardziej utytułowanych graczy w historii tego sportu. John Higgins to legendarny już zawodnik, który pomimo upływu lat nadal jest groźny w każdym turnieju. Przed jego pierwszym meczem pisałem o tym, że tydzień poprzedzający Masters spędził na grze w Lidze Mistrzów. Już tamte rozgrywki pokazały, że forma Szkota idzie do góry. Pierwsza runda i starcie z Allenem zakończyły się dramatycznie w ostatniej partii. W ćwierćfinale Higgins pokonał samego Ronniego O’Sullivana 6:3 i przy okazji wbił aż 3 stupunktowe brejki. Gołym okiem widać, że Higgins czuje się mocny, jest bardzo dobrze przygotowany, a ostatnie zwycięstwa w Mastersie i w Lidze Mistrzów tylko dodały skrzydeł.

Bezpośrednie pojedynki obu panów tylko utwierdzają mnie w moim typie na to spotkanie. 9 ostatnich takich pojedynków to aż 8 zwycięstw Higginsa. Warto podkreślić, że zdecydowana większość tych wygranych była odnoszona bez większych problemów. John trzykrotnie triumfował w UK Championship i aż cztery razy wygrywał Mistrzostwa Świata. Turniej Masters udało mu się wygrać “tylko” dwa razy i widać, że teraz jest bardzo zdeterminowany do końcowego triumfu. Moim zdaniem wiele wskazuje na to, że uda mu się po niego sięgnąć. Żeby tak się stało, najpierw trzeba wygrać półfinał i właśnie tek będę typował to spotkanie.

Nasz typ: John Higgins

Kurs: 1.39

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

typy masters półfinały

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!