Trzeba przyznać, że w grudniu Betclic jest niezwykle hojny. Pula nagród w rozpoczętej promocji to aż 15 000 PLN, a zwycięzca może zgarnąć aż 2000 złotych! Promocja jaką przygotował bukmacher polega na zbieraniu punktów za postawione kupony, zarówno te wygrane jak i przegrane. W artykule znajdziesz szczegóły promocji i możesz poznać nasze opinie o Betclic. Zapraszam!

Świąteczny wyścig trwa w najlepsze!

3 grudnia rozpoczął się wyścig, w którym można zbierać punkty za postawione kupony. Nie wziąłeś jeszcze w nim udziału? Nic straconego – zabawa trwa jeszcze przez cały najbliższy tydzień (kończy się 15 grudnia o godz. 23:59), a więc możesz zapisać się już teraz i liczyć na bonusy od bukmachera.

betclic opinie świąteczny wyścig

Zastanawiasz się jakie sporty, jakie zakłady i jaka stawka muszą znaleźć się na Twoim kuponie? Spokojnie! Możesz obstawiać wszystkie sporty, minimalna stawka za jaką należy zagrać kupon to jedynie 1 PLN, a zakłady mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz live, a Twoje kupony mogą być pojedynczymi lub wielokrotnymi. Minimalny kurs kuponu wynosi 2.00. Jaka jest Twoja opinia o promocji w Betclic?

Nasze opinie o promocji Betclic

Za największy plus należy uznać to, że każdy postawiony przez Ciebie kupon oznacza punkty do rankingu! Trafiony kupon oznacza 3 punkty za każdą wygraną złotówkę. Jednak jeśli Twój kupon okaże się chybiony otrzymasz 1 punkt z każdą postawioną złotówkę! Im więcej punktów tym wyższa nagroda, które przyznawane są w ten sposób:

świąteczny wyścig betclic

Jak widzisz warto wziąć udział w promocji od Betclic. Tak naprawdę nic to Cię nie kosztuje, a jeśli twoje typowanie okaże się skuteczne otrzymasz bonus, który może przynieść Ci jeszcze większe wygrane!