W sobotę na 70 gali KSW czeka nas hitowe starcie Pudzianowskiego z Materlą, które elektryzuje wielu fanów sportów walki. Forma fizyczna Pudziana może robić wrażenie, ale Materla to faworyt, co widać zresztą po kursach. Z całą pewnością będzie to świetne starcie, które warto obejrzeć i obstawić, żeby zwiększyć emocje z oglądania. W Fortunie jest bonus 200 PLN za wygraną Pudzianowskiego lub Materli – więcej informacji niżej!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

200 PLN za wygraną Pudzianowskiego albo Materli

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala KSW, a na niej głównym wydarzeniem będzie walka Pudzianowskiego z Materlą. Faworytem bukmacherów jest Materla, co widzimy po kursach, które wystawili na ten pojedynek. Warto jednak podkreślić, że to forma Pudziana tutaj imponuje bardziej, bo ten ważący 116 kg fighter wygląda “świeżo” i kondycyjnie raczej dotrzyma kroku Materli. Z całą pewnością ich starcie będzie bardzo ciekawe!

W Fortunie jest bonus 200 PLN za wygraną Pudzianowskiego albo Materli. W jaki sposób można go odebrać? To akurat jest bardzo proste i o wszystkim piszemy niżej. Najpierw jednak zacznijmy od rejestracji konta, bo jest to niezbędny krok. Najlepiej będzie to zrobić klikając poniższy przycisk, bo wtedy przy okazji odbierzesz ciekawe bonusy na start i grając z nimi będziesz mógł zwiększyć emocje z oglądania.

Konto musi być założone w dniach 26-28.05.2022 do godziny 22:45. Trzeba także udzielić zgody na komunikację, a następnie spełnić pozostałe kroki wypisane przez bukmachera:

  1. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 PLN
  2. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Pudzianowskiego lub Materli
  3. Zakład musi pochodzić z oferty przedmeczowej
  4. Zrób to za co najmniej 4 PLN brutto

Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 PLN. Możesz zagrać za dowolną stawkę powyżej 4 PLN, ale bonus zawsze wyniesie 200 PLN. Pamiętaj, że możesz przy okazji zagrać także inny typy na KSW 70! Trzeba także wspomnieć, że przed wypłata należy obrócić jednokrotnie środkami, ale nie ma kursu minimalnego, co należy podkreślić. Bonus będzie przyznany w formie punktów FKP, a nimi dosłownie grasz, jak chcesz!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze