Jakie są typy na KSW 70? To gala, na której pojawią się gorące nazwiska polskiego MMA. Nie chodzi nam tylko o Mariusza Pudzianowskiego i Michała Materlę, bo do oktagonu wejdą też Daniel Omielańczuk, Izu Ugonoh, Albert Odzimkowski i Marek Samociuk. Do typowania na KSW 70 jest kilka ciekawych pojedynków, a dodatkowo karta walk wzbogacona jest o kobiece starcie. Jakie są kursy bukmacherskie na KSW 70? Wszystko to przedstawiamy w tym artykule, gdzie poznasz typy, kursy i zakłady na KSW 70!

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-3

KSW 70, typy bukmacherskie

Co wybrać z typów MMA, żeby umieścić na kuponie przed KSW 70? W pierwszej kolejności kibice są zainteresowani starciem Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą. W tym przypadku mowa o legendach KSW, które przez lata dostarczały widowiska w tej federacji. W końcu Pudzian skrzyżuje rękawice z Cipao. Dla jednych to freak fight, który nie ma wiele wspólnego z MMA na najwyższym poziomie. Nie ma co jednak ukrywać, że starcie to elektryzuje kibiców. Jasne, że Mariusz Pudzianowski najlepsze lata ma już za sobą, ale wciąż był w stanie pokonać w ubiegłym roku m.in. Łukasza Jurkowskiego. To pokazuje, że Pudzian nie traci wigoru pomimo 45 lat na karku.

🥊 W pojedynku z Michałem Materlą nie dajemy większych szans byłemu strongmanowi. W naszych przewidywaniach Magic powinien zdominować walkę, bo jest lepszym zawodnikiem, jeśli chodzi o technikę MMA. Mięśnie przemawiają na rzeczy Pudzianowskiego, ale taktyka i umiejętności powinny być po stronie Materli. Dla niego to o tyle wielkie wyzwanie, że po raz pierwszy zmierzy się z rywalem o tak pokaźnych gabarytach. To oznacza, że Michał Materla będzie musiał odpowiednio zarządzać walką, żeby nic nie wymknęło się spod jego kontroli. Wówczas Pudzian może dojść do głosu.

Co typujemy? Stawiamy na to, że koniec końców Michał Materla zrobi nokaut na Pudzianie lub doprowadzi go do sytuacji TKO. Dla Magica kluczowe będzie przetrzymanie walki do 2. i 3. rundy. Tam Mariusz Pudzianowski będzie miał coraz mniej sił, a to pozwoli Materli na frontalny atak.

Fortuna
3.50
Michał Materla wygra przez KO/TKO

To zakład o wysokim kursie, ale naszym zdaniem taki rezultat walki jest dość prawdopodobny. Teraz znasz już nasze pierwszy typ na ksw 70!

Bonus 200 PLN za zwycięstwo Pudzianowskiego lub Materli

Walka wieczoru gali KSW 70 zapowiada się bardzo interesująco. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował specjalną promocję, dzięki której każdy nowy gracz za poprawne wytypowanie może zgarnąć 200 PLN! Jak to zrobić? Oto szczegóły:

  1. Załóż konto w fortunie z linku: https://zagranie.com/go/pudzian200/ i z kodem ZAGRANIE
  2. Konto musi być założone w dniach 26-28.05.2022 do godziny 22:45. Trzeba także udzielić zgody na komunikację.
  3. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 PLN
  4. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Pudzianowskiego lub Materli
  5. Zakład musi pochodzić z oferty przedmeczowej
  6. Zrób to za co najmniej 4 PLN brutto
  7. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 PLN.

pudzianowski materla bonus

KSW 70 kursy i zakłady w Fortunie

Na KSW 70 kursy bukmacherskie dotyczą dziewięciu pojedynków, które mają odbyć się podczas najbliższej soboty. Bukmacher Fortuna, jako jeden ze sponsorów gali, przygotował szeroką ofertę na to wydarzenia. Na stronie efortuna.pl i w mobilnej aplikacji przy każdym pojedynku znajdziesz ponad 20 rozszerzeń. Co to oznacza? To że w Fortunie możesz skorzystać również z dodatkowych zakładów na rundy czy przebieg pojedynku. Nie musisz ograniczać się tylko do wytypowania: kto wygra walkę?

Jeśli chodzi o przewidywania bukmachera, to w kursach przewagę mają tacy zawodnicy jak Michał Materla, Izu Ugonoh, Albert Odzimkowski, Daniel Omielańczuk czy Ivan Erslan. Oczywiście kursy bukmacherskie to jedno, a później o wszystkim decyduje oktagon. Przed typowaniem KSW 70 warto wiedzieć, że nie zawsze faworyt bukmachera na koniec walki podnosi ręce w geście triumfu.

Poniżej prezentujemy od Fortuny, a jeszcze niżej znajdziesz typy ksw 70 na wszystkie walki!

Kto wygra?
Fortuna
2.51
Mariusz Pudzianowski
1.53
Michał Materla
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
4.56
Ricardo Prasel
1.20
Daniel Omielańczuk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.33
Ivan Erslan
3.32
Rafał Kijańczuk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.76
Marek Samociuk
1.45
Izu Ugonoh
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.50
Damian Piwowarczyk
2.59
Bartosz Leśko
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.42
Radosław Paczuski
2.87
Jason Wilnis
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.17
Albert Odzimkowski
5.05
Tommy Quinn
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.55
Łukasz Rajewski
2.45
Francisco Barrio
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

KSW 70: promocje dla graczy

Co specjalnego możesz uzyskać na robienie typów dotyczących KSW? W Fortunie kod promocyjny aktywuje bonusy dla nowych graczy. Za rejestrację konta u tego bukmachera z voucherem: ZAGRANIE otrzymasz freebet bez depozytu o wartości 20 zł. Co więcej, po pierwszej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka kupon do 600 złotych. Na sam koniec od drugiej wpłaty bukmacher ten oferuje 100% do 2100 zł.

To oferta dla nowych klientów, a więc jeśli do tej pory nie byłeś zarejestrowany w Fortunie, to idealny moment, żeby to zmienić. Szczególnie atrakcyjnie wygląda zakład bez ryzyka. Dzięki niemu możesz postawić kupon na KSW 70, a jeśli typy nie wejdą, to odzyskasz utraconą stawkę do 600 zł. Bonus przed wypłatą wystarczy tylko raz obrócić.

Poza kodem promocyjnym do Fortuny możesz też wykorzystać specjalne bonusy na start od STS, Superbet i BETFAN. To bukmacherzy, którzy również posiadają w ofercie typowanie KSW 70. Bonusy odebrane? To teraz przyszedł czas na KSW 70 typy bukmacherskie!

ZBR do 100 PLN w STS

Typy na KSW 70

Jak zwykle typy dnia na KSW 70 znajdziesz w naszym serwisie Zagranie.com, a także grupie facebookowej. Co proponujemy na najbliższą galę? Poniżej przygotowaliśmy analizę wszystkich walk, które będą miały miejsce na gali w Łodzi. Liczymy, że dzięki naszym spostrzeżeniom dokonacie lepszych decyzji, jeśli chodzi o obstawianie KSW 70.

Mariusz Pudzianowski – Michał Materla, walka wieczoru KSW 70

Pudzian czy Materla? To pytanie, które zadaje sobie wielu typerów KSW. Kursy bukmacherskie wskazują na tego drugiego. Materla wygrał dwie walki z rzędu, co pokazuje, że jest w dobrej formie. Ostatnio pokonał Jasona Radcliffe’a. Anglik nie jest anonimem w MMA, więc tym bardziej należą się słowa uznania. Cipao jest niższy od Pudziana, a także lżejszy. Czy będzie to miało znaczenie w oktagonie? Może tak być, jeśli Pudzianowski sprowadzi walkę do parteru. Naszym zdaniem Michał Materla będzie unikał takie konfrontacji.

Szymon Kołecki przed KSW 70 jasno postawił tezę, że Michał Materla powinien pewnie wygrać pojedynek z Pudzianem. Jeśli chodzi o tą opinię, to jesteśmy zgodni. Magic ma więcej argumentów sportowych. Typujemy jego wygraną w 2. lub 3. rundzie.

STS
1.55
Wygra Michał Materla

Ricardo Prasel – Daniel Omielańczuk

Daniel Omielańczuk po wielu latach nieobecności powraca do KSW. Ostatnio nasz reprezentant aktywnie walczył w federacji ACA. Wcześniej Polski Niedźwiedź rywalizował m.in. w UFC. To zawodnik o dużym doświadczeniu w MMA, a jego dołączenie do KSW to dobra wiadomość dla wszystkich kibiców sportów walki w Polsce.

Omielańczuk ma na swoim koncie 39 zawodowych pojedynków, z których zwyciężył 25 walk. W ostatnim czasie Polak przegrywał – tak stało się w konfrontacji z rosyjskimi zawodnikami: Adamem Bogatyrewem i Jewgienijem Gonczarowem. Ostatnie zwycięstwo Daniela Omielańczuka miało miejsce w kwietniu ubiegłego roku. Wówczas pokonał Daniela Jamesa jednogłośną decyzją sędziów. Jego rywal na KSW 70 to Ricardo Prasel, który na dzień dobry zwyciężył z Michałem Kitą. Naszym zdaniem wyżej stoją notowania Omielańczuka. Co typujemy? Spodziewamy się jego wygranej na punkty.

STS
5.00
Wygra Omielańczuk na punkty

Marek Samociuk – Izu Ugonoh

Na KSW 60 Marek Samociuk sprawił niespodziankę pokonując Izu Ugonoha. Od byłego boksera wiele obiecano sobie w KSW, ale Izu szybko poniósł pierwszą porażkę. Samociuk już w 2. rundzie ciosami w parterze zafundował rywalowi przegraną w jego drugiej walce w MMA. Izu Ugonoh liczy jednak na rewanż, stąd propozycja drugiej walki.
W kursach bukmacherskich faworytem jest były pięściarz, co pokazuje, że buki nic sobie nie robią z ostatniej walki. My mamy inne zdanie. Dla Izu Ugonoha MMA to nowość, a wiele historii pokazuje, że nie jest tak łatwo zaadaptować się do nowych warunków. Ugonoh w sobotni wieczór będzie pod dużą presją. To szansa dla Samociuka, żeby ponownie utrzeć nosa faworytowi.

STS
2.75
Wygra Marek Samociuk

Albert Odzimkowski – Tommy Quinn

Dla Alberta Odzimkowskiego będzie to już druga walka przeciwko Tommy’emu Quinnowi. Na KSW 68 Dzik zwyciężył przed czasem swojego rywala, ale później przy weryfikacji wideo sędziowie dopatrzyli się niedozwolonego ciosu z kolana. To oznaczało anulowanie zwycięstwa Odzimkowskiego. Quinn szybko przystał na rewanż i w ten sposób dojdzie do ich kolejnej potyczki. Patrząc na ostatni przebieg walki wielkim faworytem jest Albert Odzimkowski. Radomianin powinien zwyciężyć przez KO/TKO.

Fortuna
1.70
Odzimkowski wygra przez KO/TKO

Ivan Erslan – Rafał Kijańczuk

Czas na kolejne typy KSW 70 i w tym przypadku faworytem jest Ivan Erslan. Chorwat zmierzy się z polskim zawodnikiem, ale nie dajemy więkzych szans Rafałowi Kijańczukowi. Erslan, po tym jak przegrał z Tomaszem Narkunem, pokonywał Przemysława Mysiałę i Luisa Henrique da Silvę. W 13 zawodowych walkach odniósł 11 zwycięstw. Rafał Kijańczuk ma tyle samo triumfów. Jeśli chodzi o KSW będzie to jego druga walka w tej federacji. W marcu pokonał przez TKO Yann Kouadja. Erslan powoli zbliża się do drugiej szansy walki o mistrzowski pas KSW. Wydaje się, że Kijańczuk ma być tylko przystankiem na tej drodze.

STS
1.33
Wygra Ivan Erslan

Damian Piwowarczyk – Bartosz Leśko

Piwowarczyk czy Leśko? Dla bukmacherów faworytem jest ten pierwszy, który do tej pory w KSW jest niepokonany. Piwo dołączył do nowej federacji w poprzednim roku i zwyciężał starcia z Marcinem Trzcińskim, a także Marcem Doussisem. Bartosz Leśko po raz pierwszy zawalczy na KSW. Wcześniej zawodnik ten był kojarzony z ACA i organizacją FEN. W grudniu ubiegłego roku Leśko przegrał przeciwko Huseinowi Kushagovowi. To jego ostatnia walka, a więc będzie chciał się zrehabilitować za tamtą porażkę.

Kto wygra? Bartosz Leśko ma bogatszą karierę od Damiana Piwowarczyka. Rywalizacja w ACA i FEN może procentować w KSW. Dla Leśko to szansa, żeby zaistnieć w największej federacji w Polsce. W tym przypadku zagramy w opozycji do kursów i postawimy na wygraną niżej notowanego zawodnika.

Fortuna
2.59
Wygra Bartosz Leśko

Łukasz Rajewski – Francisco Barrio

W styczniu zakończyła się pozytywna passa Łukasza Rajewskiego, który zwyciężył trzy walki z rzędu. Wówczas Polak uległ Donovanowi Desmae. Tym razem zmierzy się z Francisco Barrio. Argentyńczyk w swoim rekordzie posiada 9 wygranych i 2 porażki. Barrio nie jest nową twarzą w KSW, bo wcześniej walczył on z Mateuszem Legierskim i Bartłomiejem Koperą. We wrześniu ubiegłego roku pokonał Vaso Bakocevica. To groźny rywal, na którego musi uważać Łukasz Rajewski. W kursach faworytem jest Polak, ale walka zapowiada się wyrównanie.

Radosław Paczuski – Jason Wilnis

Radosław Paczuski to kolejna z nowych twarzy w KSW. Zawodnik ten wywodzi się z kick-boxingu, a ostatnio walczył dla federacji ACA. Tam Paczuski zanotował 100% skuteczności. Nasz reprezentant zwyciężał kolejno z Jarosławem Lechem, Damianem Ostępem i Daniele Płonką. Trzeba jednak pamiętać, że ostatni raz Paczuski rywalizował w 2019 roku. Od tamtej pory nie brał udziału w żadnej gali, a więc jego dyspozycja stoi pod dużym znakiem zapytania. Dla Jasona Wilnisa będzie to dopiero trzecia walka w MMA. To były mistrz świata prestiżowej federacji GLORY w kick-boxingu. Holender ma za sobą dwie wygrane w MMA – w tym roku w marcu zwyciężył swojego rodaka Davida Casala Moldesa. Wilnis to uznana marka w K-1. Typujemy, że w MMA potwierdzi swoje wysokie predyspozycje.

Superbet
2.95
Wygra Jason Wilnis

Typy bukmacherskie na KSW 70 – podsumowanie

W naszych analizach na KSW 70 nie zawsze gramy na wygraną faworytów. Nie unikamy również wysokich kursów, co widać w typach na walkę Michała Materli, Daniela Omielańczuka czy Izu Ugonoha. Podczas najbliższej gali spodziewamy się też małych niespodzianek m.in. dlatego stawiamy na wygraną Marka Samociuka w konfrontacji z Izu Ugonohem.

Propozycja kuponu na KSW 70

Tym razem przygotowaliśmy kupon złożony tylko z dwóch walk. Co obstawiamy? Tak wyglądają nasze kursy i typy ksw 70:

  • Michał Materla wygra przez KO/TKO – kurs 3.50
  • Daniel Omielańczuk wygra na punkty – kurs 5.27
ksw 70 kupon

Tak przygotowany kupon generuje łączny kurs na poziomie 18,45. Przy stawce 100 zł ewentualna wygrana to 1623 złote.

Zapowiedź i analiza gali KSW 70 – najważniejsze informacje

Najbliższa gala KSW 70 odbędzie się 28 maja w Łodzi. Areną zmagań będzie Atlas Arena, która wiele razy gościła federację KSW. Na gali odbędzie się dziewięć pojedynków: osiem męskich i jedno kobiece starcie. Transmisja live z tego wydarzenia będzie dostępna na platformie Viaplay. Mamy nadzieję, że nasze KSW 70 typy okażą się zielone! Powodzenia!

FAQ

Jakie są kursy bukmacherskie przed KSW 70?

Przed KSW 70 bukmacherzy typują wygraną Michała Materli, Daniela Omielańczuka, Alberta Odzimkowskiego i Izu Ugonoha.

Co obstawiamy na KSW 70?

Typujemy wygraną Materli przez KO/TKO, a także triumf Omielańczuka na punkty.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze