Iga Świątek zanotowała 29 wygranych z rzędu i jest nie do zatrzymania, a przed nią teraz kolejne wyzwania. Polka idzie jak burza i przyszedł czas na kolejne wyzwanie, ponieważ tym razem zmierzy się z Riske w drugiej rundzie Rolanda Garrosa. Polka jest faworytką, ale czy wykorzysta swoje atuty i awansuje dalej? Na pewno warto sprawdzić, jak jej pójdzie, a można zagrać 4 PLN na zwycięstwo Igi 2:0 i zgarnąć oprócz wygranej dodatkowe 200 PLN bonusu od Fortuny. Więcej informacji niżej!

baner 200 pln na mecz igi świątek

200 PLN bonusu za wygraną Świątek

W środę Iga Świątek zmierzy się z Riske w drugiej rundzie Rolanda Garrosa. Dotychczas Polka nie miała żadnych problemów w pierwszym spotkaniu, gdzie pokonała Curenko 2:0. Warto wspomnieć, że Świątek jest rozstawiona, co też jest dodatkowym, dość mocnym atutem. Nasza rodaczka to obecnie najlepsza tenisistka na świecie, więc nic dziwnego, że wiele osób uważa ją za faworytkę.

W Fortunie jest bonus w postaci 200 PLN za wygraną Świątek 2:0. Trzeba przyznać, że jest to ciekawa promocja, którą warto zagrać, ale zanim będziesz mógł to zrobić, to najpierw załóż konto. Jeżeli jeszcze go nie masz, to zrób to z naszego przycisku, bo dzięki temu będziesz mógł odebrać dodatkowe bonusy na start.

 

Jak więc odebrać bonus 200 PLN od Fortuny, gdy ma się już założone konto (należy to zrobić w dniach 24.05-25.05 do godziny 11:00)? Jest to bardzo proste, bo wystarczy:

  1. Udzielić zgody na komunikację
  2. Dokonać depozytu za min. 30 PLN
  3. Zagrać kupon SOLO na wygraną Świątek 2:0
  4. Stawka to minimum 4 PLN

Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 PLN. Środkami bonusowy należy jeszcze jednokrotnie obrócić na kuponie z dowolnym kursem. Bonus będzie wypłacony w formie punktów FKP, a tymi dosłownie grasz tak, jak chcesz, więc cała promocja wygląda bardzo przyjaźnie dla nowych graczy!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze