Nasi rodacy stoją teraz przed najważniejszym wyzwaniem, jakie czekało ich w ostatnich latach jeżeli chodzi o grę w reprezentacji. Rywalem Biało-Czerwonych ma być Szwecja, a stawką jest wyjazd na mistrzostwa świata. To nie będzie proste zadanie, ale na pewno naszych rodaków stać na wywalczenie sobie miejsca na mundialu. W Fortunie jest 200 zł za awans Polaków – w jaki sposób odebrać ten bonus? O tym piszemy niżej!

Jeśli szukasz więcej promocji na mecz, to kliknij tutaj -> BONUSY Polska – Szwecja!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

200 PLN za awans Polaków

Reprezentacja Polski dawno nie stała przed tak ważnym meczem. Stawką jest wyjazd na mistrzostwa świata, które odbędą się w grudniu tego roku. Rywalem jest Szwecja, a mecz zostanie rozegrany u nas. To sprawia, że Lewandowski i spółka mogą liczyć na ogromne wsparcie kibiców, ale zadanie i tak nie będzie proste. W końcu rywale grają ofensywny i odważny futbol, a także mają lepszą kulturę gry. Sporo argumentów za nimi przemawia.

Fortuna ma bonus w postaci 200 PLN za awans Polaków. Ten bukmacher proponuje nam świetną ofertę, z której mogą skorzystać nowi gracze. Zacznijmy więc od rejestracji konta, a następnie przejdziemy do omówienia samej promocji. Kliknij poniższy baner i załóż swój profil (WAŻNE: liczą się tylko konta założone w dniach 27-29.03.2022 do godziny 20:44). Możesz też zarejestrować się poprzez ten link: https://zagranie.com/go/fortuna

baner w fortunie bonus 200 pln
fot. fortuna

Jak już masz konto u tego bukmachera, to teraz spełnij pozostałe warunki promocji, które wypisaliśmy tutaj:

  • Dokonaj pierwszego depozytu na min. 50 zł
  • Zagraj pierwszy kupon na awans Polski
  • Zakład musi pochodzić z oferty przedmeczowej
  • Stawka to co najmniej 4 zł

Jak więc widać, warunki stawiane przez operatora są bardzo proste do spełnienia. Pamiętaj, że za rejestrację u niego dostaniesz też specjalne bonusy powitalne, w tym m.in. zakład bez ryzyka do 600 PLN!

Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz normalnej kasy za wygrany kupon otrzymasz jeszcze dodatkowo bonus o wartości 200 zł. Przed wypłatą trzeba jeszcze obrócić nimi jednokrotnie, ale nie ma żadnego minimalnego kursu. Wszystko przez to, że Fortuna takie bonusy wypłaca w formie punktów FKP, a nimi dosłownie grasz, jak chcesz!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze