Fot. Xinhua

Już dzisiaj czwarty dzień Mastersa, a w nim ostatnie mecze 1/8 finału. Wczoraj mieliśmy same niespodzianki, ponieważ z turniejem pożegnali się Robertson i Selby – tego nikt się nie spodziewał. Dzisiaj emocji powinno być jeszcze więcej, ponieważ zobaczymy dwa wielkie snookerowe klasyki. Ronnie O’Sullivan zmierzy się z Ding Junhuiem, a John Higgins z Markiem Allenem. Wszyscy zawodnicy to ścisła czołówka snookera i wszyscy myślą nie tylko o dzisiejszym zwycięstwie, ale i o wygraniu całego turnieju! Zapraszam do mojej analizy i typów!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Ronnie O’Sullivan vs Ding Junhui

Zanim przejdziemy do omawiania meczów, kliknij ForBET opinie i poznaj naszą recenzję tego bukmachera. W jednym miejscu znajdziesz informacje o aktualnych promocjach, poznasz bonusy na start i dowiesz się, jak działa uwielbiany przez graczy MaxiZysk. Sprawdź opinie o bukmacherze ForBET i wróć do typowania snookera!

O godz. 14:00 zobaczymy pojedynek dwóch przyjaciół, którzy mierzą się ze sobą od 2005 roku. Zdecydowanie więcej starć wygrał Anglik, który aż 7 razy triumfował w Masters. Dingowi to sztuka udała się tylko raz, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ta historia nie mogła się powtórzyć. Przed rokiem nikt nie dawał Chińczykowi szans na zwycięstwo w UK Championship, a ten bez problemów wygrał tamten turniej, na którym udało się pokonać samego O’Sullivana.

Zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu jest Ronnie, który pod koniec ubiegłego roku dotarł do finałów Scottish Open oraz Northern Ireland i zagrał w półfinale World Grand Prix. Nie powiem, że jego zwycięstwa były piękne i zasłużone, tylko raczej wymęczone i brzydkie. Dlatego nie spodziewałbym się tutaj wysokiego zwycięstwa któregokolwiek z zawodników. Moim zdaniem ten mecz, jak wiele wcześniejszych tych zawodników będzie długim i wyrównanym starciem. Stawiam więc na to, że obaj Panowie wygrają po co najmniej 3 frejmy. Przypomnę tylko, że gramy do 6 wygranych partii. Nie zdziwi mnie jednoczesne zwycięstwo O’Sullivana, ale osobiście nie skreślałbym Dinga, który potrafi zaskoczyć w każdym spotkaniu. Dlatego najbezpieczniejszy wydaje mi się over frejmowy.

Nasz typ: +8.5 frejmów

Kurs: 1.45

grupa 37

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

John Higgins vs Mark Allen

Wspominałem już o tym, że wczoraj mieliśmy dzień niespodzianek, w którym odpadli dwaj byli Mistrzowie Świata z dużo niżej notowanymi rywalami. Mam nadzieję, że taka sytuacja się nie powtórzy i czterokrotny triumfator najbardziej prestiżowego turnieju i dwukrotny zwycięzca Mastersa wygra dzisiejsze spotkanie. Mówię tutaj oczywiście o Johnie Higginsie, który ostatni turniej zaliczany do trzech koron wygrał w 2011 roku. Brak w turnieju Trumpa, Robertsona i Selby’ego pozwala sądzić, że Szkot ma duże szanse na zwycięstwo w całych rozgrywkach. Pierwszą przeszkodą będzie zawsze niebezpieczny, choć czasami bardzo bojaźliwy Allen.

Co ciekawe bukmacherzy na zwycięzców tego starcia wystawili niemalże identyczne kursy. Mark Allen jest świetnym graczem i potrafi ograć dosłownie każdego, ale w tym wypadku dużo więcej szans na zwycięstwo daję Higginsowi. John przez ostatni tydzień rywalizował w Lidze Mistrzów, która była małym turniejem sparingowym. W niektórych meczach John pokazał kawał dobrego snookera i wbił aż jedenaście setek. Dzięki temu Higgins miał dobre przetarcie i wydaje się, że jest idealnie przygotowany do Mastersa. O doświadczeniu i ograniu na takim poziomie nie trzeba chyba nic wspominać.

Z kolei Mark Allen nie rywalizował od 15 grudnia. Tak długa przerwa i indywidualne treningi mogą odbić się na formie i przygotowaniu do obecnych rozgrywek. Fakt, że dwa ostatnie spotkania to porażki z Gouldem i Waldenem również nie napawa optymizmem. Co prawda Allen nie tak dawno wygrał turniej Champion of Champions i jest graczem o ogromnych umiejętnościach, to jednak nie wydaje mi się, żeby nawiązał równorzędną walkę z Higginsem.

Sześć ostatnich bezpośrednich pojedynków obu graczy to po trzy zwycięstwa każdego z nich. Obecna dyspozycja, motywacja i doświadczenie powinny dzisiaj przemawiać za Szkotem i dlatego typuję jego zwycięstwo.

Nasz typ: John Higgins wygra mecz

Kurs: 1.84

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

typy forbet snooker masters

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!