Jak doskonale wszyscy wiemy – większość sportowych wydarzeń została zawieszona, dlatego bukmacherzy szukają różnych alternatyw. STS przygotował zatem bonus na sporty wirtualne i betgames, gdzie w puli jest 15000 PLN, a dodatkowe środki na grę trafią w ręce 100 graczy. Czy chcesz być jednym z nich? Sprawdź szczegóły i dowiedz się więcej o bonusie w STS!

sts baner

15k na sporty wirtualne i BetGames

Jeśli zastanawiasz się czym jest ranking STS na sporty wirtualne i BetGames, w którym pula nagród wynosi aż 15000 PLN, to już śpieszę z odpowiedzią. Po pierwsze musisz dołączyć do akcji poprzez kliknięcie ‘WEŹ UDZIAŁ‘ na stronie bukmachera. Promocja trwa od 8 do 19 kwietnia. W tych dniach możesz zbierać punkty w zamian za obstawianie sportów wirtualnych i BetGames. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 5 PLN.

Warto zaznaczyć, że każdy zagrany przez Ciebie kupon będzie oznaczał punkty na Twoje konto. Za wygrany kupon zgarniesz punkty równe sumie: stawka x 0,88 x kurs. Z kolei w przypadku przegranego otrzymasz punkty równe stawce x 0,88. Bonusy od STS powędrują do 100 najlepszych graczy, a zwycięzca zgarniesz aż 3000 PLN! Więcej informacji znajdziesz na stronie bukmachera.

Szukasz więcej informacji nt. Betgames? Wszystkiego dowiesz się tutaj -> Poker, Wojna i Bakarat online w BetGames STS!

STS bonus – więcej informacji

Jeśli szukasz więcej ważnych i ciekawych informacji o bonusach w STS, to koniecznie zajrzyj do zakładki -> promocje w STS. Dowiesz się wszystkiego nt. bonusu powitalnego, poznasz jego zasady oraz sposób odebrania. Poza tym pamiętaj, że z naszym kodem promocyjnym: 1259PLN, możesz liczyć na wiele dodatkowych bonusów takich jak:

  • 1200 PLN – bonus od depozytu
  • 29 PLN – Freebet
  • 20 PLN – za pozytywną weryfikację w Typomanii
  • 30 PLN (230 PLN w weekendy) – zakład bez ryzyka 
  • 20 PLN – zakład bez ryzyka na BETGAMES
  • 25 PLN – za obstawianie esportu
  • 30 PLN – za regularną grę