Fot. Xinhua

Rok 2020 zakończyłem naprawdę dobrą serią. Aż 15 z 17 typów okazało się trafionych, co przełożyło się na 690 PLN proftitu. Ostatnie dni poświęciłem na piłkę nożną, na której mam 5/6, a dzisiaj wracam do snookera! Liga Mistrzów w tym sporcie nie jest czymś, co elektryzuje graczy i kibiców, ale z uwagi na okrojony terminarz oglądamy w niej wszystkich najlepszych graczy. Dzisiaj przyjrzałem się meczom… Zapraszam do mojej analizy i typów!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Kyren Wilson vs Thomas Ford

Zanim przejdziemy do omawiania meczów, kliknij BUKMACHERZY i sprawdź aktualne informacje nt. zakładów bukmacherskich online i poznaj najlepsze oraz aktualne promocje! Specjalne kody i bonusy czekają na Ciebie!

Pierwszym meczem, który postanowiłem wrzucić na mój kupon, jest potyczka Wilsona z Fordem, która rozpocznie się o godz. 13:30. Obaj zawodnicy mierzyli się ze sobą 10 razy. Sześciokrotnie lepszy okazywał się Kyren, który w tym momencie znajduje się na 5. miejscu listy najlepszych snookerzystów. Nie powinno mieć to dzisiaj jednak żadnego znaczenia, ponieważ Liga Mistrzów to specyficzny format, który potrafi promować niżej notowanych rywali.

W przeciągu ostatnich dwóch lat obaj zainteresowani zawodnicy aż czterokrotnie mierzyli się w ramach Champions League i za każdym razem padał wynik 3:2. Wcześniejsze ich starcie również oznaczały wiele emocji i były bardzo wyrównane. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie tak samo i zobaczymy co najmniej 4 partie. Dodam tylko, że gramy do 3 zwycięstw. Tak czy inaczej, mecz nie będzie zbyt długi jeśli chodzi o czas, ale nie wydaje mi się, żeby któregokolwiek z tej dwójki było stać na zwycięstwo do zera.

Wilson jest zawodnikiem lepszym, ale w obecnej edycji Ligi Mistrzów nie spisuje się za dobrze. Tylko 2 zwycięstwa w 6 meczach to nie najlepszy wynik. Z kolei Ford dopiero dzisiaj rozpoczyna swoje zmagania i zapewne będzie bardzo zmotywowany w swoim pierwszym tegorocznym meczu. Typuję zatem ciekawe spotkanie oraz to, że obaj zawodnicy wygrają po przynajmniej jednym frejmie.

Nasz typ: +3.5 frejma

Kurs: 1.46

grupa zagranie36

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

John Higgins vs Scott Donaldson

Czas na drugi mecz, który znalazł się na moim kuponie. Starcie Higgins vs Donaldson może wydawać się bardzo znajome, ponieważ obaj Panowie zmierzyli się… wczoraj. Takie uroki Ligi Mistrzów. Ten format nie podoba się wszystkim, ale po prostu trzeba go zaakceptować. Wczoraj lepszy okazał się były Mistrz Świata, który wygrał 3:1. Moim zdaniem dzisiaj będzie tak samo.

Dla Johna będzie to już 15 mecz w ramach tegorocznej Champions League. Tylko 4 z tych spotkań zakończyły się porażkami. Forma Higginsa jest zatem na wysokim poziomie i dzisiaj liczę na kolejne dobre występy. Donaldson z kolei rozegrał już 8 meczów i przegrał 3 z nich. Obaj snookerzyści mierzyli się ze sobą trzykrotnie i wszystkie te spotkania dość pewnie wygrywał starszy ze Szkotów.

Doświadczenie, obecna forma, umiejętności, chęć budowania formy przed zbliżającym się Masters – to wszystko jest po stronie Higginsa, który moim zdaniem odniesie kolejne zwycięstwo.

Nasz typ: John Higgins

Kurs: 1.48

Mark Selby vs Kyren Wilson

Ostatnim moim meczem na dzisiaj jest ponownie starcie z udziałem Wilsona, ale teraz czeka na niego wielki Mark Selby, czyli jeden z najlepszych obecnie snookerzystów. Kyren od jakiegoś czasu również znajduje się w ścisłej czołówce, ale trzykrotny Mistrz Świata jest jednak kilka stopni wyżej. Nie oznacza to jednak, że ślepo trzeba typować zwycięstwo bardziej doświadczonego Anglika.

W tym spotkaniu również postawię na over frejmowy. Za takim rozwiązaniem przemawia przede wszystkiem to, że dla obu zawodników będą to trzecie dzisiejsze spotkania. Zmęczenie powinno już się dawać we znaki i nie wydaje mi się, żeby któryś z tej dwójki zagrał tak dobrze, że wygrałby trzy pierwsze partie z rzędu. Obaj zawodnicy to klasa światowa i moim zdaniem zobaczymy kolejne wyrównane starcie. Ostatnich pojedynek tych Panów to wygrana Marka 6:5. W tamtym spotkaniu emocje były ogromne i chciałbym, żeby dzisiaj było tak samo.

O tym, że jak na razie Wilson nie spisuje się najlepiej, pisałem już wyżej. Selby dzisiaj zaczyna swoją grę w 2021 roku i zapewne liczy na dobre występy, ponieważ już za kilka dni rozpoczynamy Masters, czyli jeden z najważniejszych turniejów w roku. Obaj zawodnicy traktują dzisiejszą Ligę Mistrzów jak turniej sparingowy, ale jestem pewny, że obaj będą chcieli pokazać swoją wysoką formę. Minimum jedna wygrana partia każdego z nich wydaje mi się pewnym typem.

Nasz typ: +3.5 frejmów

Kurs: 1.29

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

snooker typy

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!