Trwają regionalne finały First Strike w Europie, a to dobra okazja, żeby przyjrzeć się bliżej scenie Valoranta i zacząć obstawiać mecze z tej dziedziny esportu. W piątkowych meczach w ramach ćwierćfinałów zagrają m.in. reprezentanci SUMNN FC i Purple Cobras w EU, a także 100 Thieves oraz T1 w amerykańskiej rywalizacji. Ofertba w forBET jest dość duża i waro ją sprawdzić.

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

SUMN FC – Purple Cobras

Piątek, 04.12.20 – 16:30

Scena Valoranta dalej jest w mocnych powijakach i dopiero się rozkręca. Na przyszły rok zapowiedziano serię turniejów zwieńczoną mistrzostwami świata, więc już teraz warto się bliżej przyjrzeć formie poszczególnych drużyn. First Strike to jedne z większych rozgrywek, a w trakcie nich możemy obserwować m.in. G2 Esports z Polakiem w składzie. Jednak dzisiaj nie o najlepszej drużynie na świecie, a o SUMN FC i Purple Cobras. Faworytem w europejskim ćwierćfinale jest pierwsza z tych ekip i w zasadzie trudno się temu dziwić. W końcu wygrała każdy z pięciu ostatnich meczów, a do tego w składzie ma świetnego doma, którego rating wynosi aż 1.29.

To bardzo dobry wynik i warto wziąć pod uwagę, że zdobywa to na dość silne zespoły, jak np. Entropiq. Dużym atutem SUMN FC jest stabilność formy, a także dobry map pool. Dla samej formacji doma jest to też ważny mecz, gdyż awans do europejskiego półfinału to z całą pewnością ich plan minimum teraz. Po drugiej stronie serwera będziemy mogli z kolei obserwować Purple Cobras. Te również wygrało pięć ostatnich starć, w tym te na Ninjas in Pyjamas, jednak momentami styl pozostawiał trochę do życzenia. Sami zawodnicy nie raz gubią się w planie na grę, co również nie pomaga.

Najlepszym graczem PC jest M4CHINA. Francuz wykręcił rating na poziomie 1.23, ale samo to nie jest problemem – w końcu to dobry wynik. Jednak jego koledzy z zespołu już znacznie odstają i to może zaważyć w tym starciu. Kursy bukmacherskie jednoznacznie wskazują na to, że faworytem jest SUMN FC. Trudno się temu dziwić. Przemawia za nimi forma poszczególnych zawodników, świetna dyspozycja doma, czy map pool, gdyż widać, że nie sprawiają im trudności poszczególne areny. W forBET znajdziemy zakłady na First Strike, w tym ćwierćfinał SUMN z Purple Corbas. Zwycięstwo pierwszej z tych ekip można postawić z kursem 1.40 i właśnie ten mecz dobieram do swojego kuponu AKO. 

Moja propozycja: wygrana SUMN FC
Kurs: 1.40

Zagranie na esport

100 Thieves – T1

Piątek, 04.12.20 – 21:00

W drugim ćwierćfinale jutro zobaczymy rywalizujących zawodników 100 Thieves i T1, czyli to, na co czekają wszyscy kibice Valoranta w Ameryce. Pierwsza z tych marek zbudowała mocną markę za oceanem i trudno się temu dziwić. W końcu w składzie są m.in. Hiko i nitr0, czyli byłe, wielkie gwiazdy Counter Strike’a. Skład uzupełniają steel, Asuna i dicey, jednak niekwestionowaną supergwiazdą niewątpliwie jest Hiko. Ten utalentowany zawodnik wykręcił rating na poziomie 1.31, co jest bardzo dobrym wynikiem. W NA co prawda gracze 100T nie są w stanie rzucić rękawicy, chociażby Envy, ale reszta drużyn jak najbardziej jest w ich zasięgu.

W ciągu pięciu ostatnich spotkań wygrali trzy razy, przy czym ulegli wspomnianemu Envy, a także Cloud9 Blue, co raczej było jedynie wypadkiem przy pracy. Co prawda w bezpośrednich starciach prowadzi T1, ale te ostatnio ma duże wahania formy, co np. pokazali w ubiegłym miesiącu. Potrafili wygrać na przeciętne Dignitas, czy Immortals, a ulec FaZe Clan bez podjęcia jakiejkolwiek walki. Martwić też może nierówność w potencjale zawodników. Największą gwiazdą jest Skadoodle, były, znany gracz Counter Strike’a, a tuż za nim Brax – utalentowany młodzieniec. Oprócz wspomnianej dwójki reszta składu odstaje poziomem, a przecież AZK miał już doświadczenie z FPS-ami. 

Jeżeli T1 chce nawiązać walkę ze 100 Thieves to przede wszystkim musi odciąć Hiko. O to może być trudno, gdyż wspomniany zawodnik jest bardzo elastyczny ze swoimi wyborami, a Sova w jego rękac to bardzo niebezpieczne i dobre narzędzie. Trudno nie odnieść wrażenia, że ten mecz może sprowadzić się do rywalizacji dwóch gwiazd – Hiko vs. Skadoodle. Ostatnio w lepszej formie jest pierwszy z nich, a do tego duże wsparcie zapewniają mu dicey i nitr0. W forBET znajdziemy kurs na zwycięstwo 100 Thieves, który wynosi 1.52. Jest to dobra opcja do AKO, a łączny mnożnik wtedy wyniesie 2.12. 

Moja propozycja: wygrana 100 Thieves
Kurs: 1.52

forBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forbet oferta valorant