100 procent zwrotu do 200 PLN w Superbet – oferta tylko na ten weekend!

superbet-min(4)

Obecnie trwają Igrzyska Olimpijskie, a do tego jeszcze na dobre rozkręca się nasza rodzima Ekstraklasa. Emocji sportowych na pewno nie brakuje i jest co obstawiać. Druga kolejka Ekstraklasy, czy mecze w siatkówkę na Igrzyskach – możliwości jest bardzo dużo. Dlatego też w Superbet kod promocyjny da Ci dostęp do ciekawych bonusów, w tym np. dodatkowej promocji tylko na weekend!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja


🔥 PROMOCJA: +400 zł za gola Manchesteru City lub Manchesteru Utd

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zwrot do 200 PLN na weekend od Superbet

Igrzyska Olimpijskie trwają w najlepsze, a w grze można obserwować chociażby Polaków w siatkówce. Nasi rodacy przyjechali z celem zdobycia złotego medalu. Na razie jednak rywalizują jeszcze w fazie grupowej, gdzie za nimi cztery mecze. Na koncie mają już cztery mecze, gdzie zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę. Ograli m.in. Włochy, czy Japonię, a ulegli Iranowi. Teraz czeka ich jeszcze kolejne spotkanie w niedzielę.

Biało-Czerwoni zmierzą się wtedy z Kanada. Nasi rodacy to mocni faworyci, ale wcale dobrze nie grają w turnieju. Popełniają sporo błędów, szczególnie w fazie kończenia ataków. Natomiast ratuje ich to, że kadra czysto pod kątem umiejętności stoi na wyższym poziomie niż reszta rywali w grupie. Jednak to nie jedyna rzecz, jaką można obserwować w ten weekend – do gry wróciła Ekstraklasa, którą również można obstawiać. W Superbet kod promocyjny da Ci możliwość skorzystania z ciekawej akcji promocyjnej!

superbet oferta siatkowka igrzyska

W Superbet możesz skorzystać z cashbacku aż do 200 PLN. Oferta jest aktywna tylko przez ten weekend, czyli do pierwszego sierpnia. W celu otrzymania zwrotu musisz założyć konto w dniach 30.07-01.08.2021, dokonać pierwszej wpłaty w tym czasie i zagrać kupon.

Minimalna stawka to 10 PLN, ale nie ma żadnych warunków co do liczby zdarzeń, czy kursów. Jeżeli Twój pierwszy kupon będzie nietrafiony, to dostaniesz zwrot stawki w formie bonusu. Tym należy jeszcze obrócić trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym. Dopiero wtedy będzie można wypłacić środki. Czas na to wynosi trzy dni, więc należy o tym pamiętać, bowiem inaczej środki przepadną.

Do tego w Superbet kod promocyjny ZAGRANIE zapewni Ci dostęp do kolejnego zakładu bez ryzyka. Tym razem jednak kwota to aż 500 PLN. Wystarczy, że klikniesz link, wpiszesz nasz kod i zagrasz kupon spełniający warunki promocji w Superbet.

Zaloguj się aby dodawać komentarze