Tydzień przerwy od Worldsów za nami. Już jutro czeka nas kolejne wielkie starcie, tym razem z udziałem G2 Esports i DAMWON Gaming. Dotychczas mam 100 procent skuteczności w fazie play-off, a na jutro przygotowałem kolejną analizę przedmeczową z typem na kupon SOLO. Zapraszam do krótkiej lektury.

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

G2 Esports – DAMWON Gaming

Sobota, 24.10.20 – 12:00

G2 Esports

Analizę pierwszego z półfinałów mistrzostw świata w League of Legends zaczniemy od G2 Esports. Mistrzowie Europy być może nie są stawiani w roli faworyta przed startem tych rozgrywek, ale nie należy ich lekceważyć. Drużyna Jankosa co prawda miała sporo problemów w tym sezonie, przede wszystkim w rozgrywkach europejskich. Udało się jej obronić tytuł mistrzowski na Starym Kontynencie, jednak styl pozostawiał sporo do życzenia. Faza grupowa nie poszła po ich myśli, a w play-offach momentami cierpieli bardzo mocno. Jednak na koniec rozgrywek i tak okazali się o klasę lepsi od rywali. W przypadku Worldsów było bardzo podobnie. W zbiorze A G2 zajęło drugie miejsce, ale w niektórych meczach nie szło im najlepiej.

Natomiast ćwierćfinał to już pokaz siły i dominacji w wykonaniu europejskiej formacji. Ta zmiażdżyła Gen.G aż 3:0. W przypadku tego spotkania można pochwalić wszystkich zawodników, ale wyróżnić zdecydowanie należy Capsa. Jego wyczyny na Sylasie są godne pochwały, bo na drugiej i trzeciej mapie niemal samemu wygrał spotkanie. Dla DAMWON kluczowe będzie odcięcie od gry właśnie mid-lanera G2, gdyż ten potrafi w pojedynkę zmienić losy meczu. GG nie udało się to zrobić, ale być może DG się uda. Siłą G2 nie tylko jest fenomenalna forma Capsa, ale też stabilność reszty graczy i doskonałe zrozumienie swoich kompozycji. To właśnie pokazali na pierwszej mapie przeciwko Gen.G, gdzie świetnie wyłapywali rywali. Potrafią również poświęcić się dla swojej drużyny, co zaprezentował m.in. Jankos na Nidalee. Jednak, czy to wystarczy na niezwykle silne DAMWON Gaming?

Zagranie na esport

DAMWON Gaming

DAMWON Gaming w tym sezonie jest jak walec, który rozjeżdża rywali. W letnim splicie LCK, DG zmiażdżyło wszystkich oponentów wygrywając całą ligę, a w finale ograli DRX 3:0. Na mistrzostwa świata w League of Legends przyjechali w roli faworyta. Obok Top Esports są wymieniani w gronie tych, którzy mają tutaj sięgnąć po puchar. DAMWON potwierdziło to już w fazie grupowej, gdzie zajęło pierwsze miejsce z bilansem 5-1. PSG Talon i Rogue zostały zmiażdżone przez DAMWON Gaming, a z JD Gaming podzieliło się punktami. W ćwierćfinale doszło do starcia DG z DRX i pierwsza z tych ekip po raz kolejny okazała się o klasę lepsza. Ograła swoich koreańskich rywali po raz kolejny 3:0. 

DAMWON Gaming charakteryzuje się szybkim podkręcaniem tempa rozgrywki. Jeżeli DG zdobędzie przewagę we wczesnej fazie gry, to potrafi to wykorzystać i stara się snoawbollować grę. W swoim regionie byli w tym aspekcie najlepsi, a na Worldsach bardzo trudno ich powstrzymać. Oprócz tego charakteryzują się też bardzo wysokimi umiejętnościami indywidualnymi. ShowMaker na środkowej linii potrafi zrobić przewagę niemal w każdej grze, a reszta linii też nie odstaje od niego. Samo zrozumienie kompozycji w przypadku DAMWON też jest wysokie i potrafią to bardzo dobrze wykorzystać.

Co obstawić w meczu DAMWON z G2?

W tym starciu niewątpliwie faworytem jest DAMWON Gaming. W końcu mistrzowie Korei przez całe Worldsy prezentowali wyższą formę niż najlepsza ekipa ze Starego Kontynentu. Jednak G2 Esports lepiej wygląda na mocniejszych rywali, a drużyna Jankos też jest wymieniana w gronie faworytów do wygrania Worldsów. Warto też pamiętać, że mistrzowie Europy lubią mocno otworzyć pierwszą mapę, a jeżeli poczują krew, to idą za ciosem. W forBET jest ciekawa oferta na to spotkanie. Jednym z zakładów, na który warto zwrócić szczególną uwagę, jest minimum jedenaście eliminacji zdobytych przez G2 na pierwszej mapie. Szanse na to są dość wysokie patrząc na styl obydwóch ekip, a kurs wynosi 1.83.

Moja propozycja: G2 Esports więcej niż 10.5 eliminacji na 1. mapie
Kurs: 1.83

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forBET Worlds

Zaloguj się aby dodawać komentarze