Zapewne większość z nas wybiera zakłady bukmacherskie online, jednak cały czas jest wśród nas wiele osób, które regularnie odwiedzają punkty naziemne. Promocja, o której dzisiaj Was poinformuję dotyczy właśnie tych drugich. STS przygotował dla graczy naziemnych bonus w wysokości 100 PLN miesięcznie. Sprawdź co należy zrobić, żeby cieszyć się z promocji?

Punkty naziemne nadal w cenie, a razem z nimi bonus od STS

W przeszłości nikt nie wyobrażał sobie tego jak popularne będzie zawieranie zakładów przez Internet. Obecnie jest to bardzo łatwe i wielu z nas korzysta z usług online. Jednak to punkty naziemne były początkiem zakładów bukmacherskim a liczby pokazują, że nadal są w cenie. STS posiada ponad 440 placówek na terenie całego kraju! „W zeszłym roku nasza naziemna sieć lokali wygenerowała przychód o 16% większy niż przed rokiem. Nowe lokale o wysokim standardzie są dedykowane klientom, którzy wolą korzystać z tradycyjnego kanału sprzedaży” – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Właśnie dla klientów naziemnych STS przygotował bonus, który może wynieść aż 100 PLN miesięcznie! Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w promocji:

  • Odwiedzić jeden z ponad 440 lokali STS na terenie całej Polski.
  • Zagrać za minimum 25 PLN dziennie. Kwotę można rozłożyć na dowolną liczbę kuponów.
  • Trzeba posiadać kartę klubową, ponieważ to na niej muszą być zawarte kupony.
  • Wysokość bonusu od STS uzależniona będzie od sumy stawek w ciągu kalendarzowego miesiąca.
  • Promocja trwa do końca tego roku.
  • STS wypłaci bonus po 10., 20., i 25. dniu, w którym zagrano kupony za minimum 25 PLN.
  • Między dniami, w których puszczane są kupony może być przerwa, jednak tych dni należy uzbierać minimum 10.
  • Łączna wysokość bonusu może wynieść 100 PLN

STS bonus – no co jeszcze można liczyć?

Jeśli szukasz informacji o bonusach jakie dla swoich klientów przygotował bukmacher wystarczy, że zajrzysz tutaj –> STS bonus. Znajdziesz tam informacje jak krok po kroku odebrać bonus, oferty dla nowych i stałych klientów oraz porównanie z innymi bukmacherami. Warto jednak wspomnieć, że z naszym kodem rejestracyjnym: 1259PLN możesz liczyć na więcej niż zwykli gracze. 100% bonusu od pierwszej wpłaty aż do 1200 PLN, 30 złotych na zakład bez ryzyka oraz freebet w wysokości 29 PLN. To wszystko czeka na Ciebie! 🙂