Już dzisiaj Polska rozegra kolejne spotkanie w eliminacjach do mistrzostw świata. Biało-Czerwoni zmierzą się z San Marino i trudno oczekiwać innego wyniku niż wysokie oraz okazałe zwycięstwo. Dlatego też w forBET jest bonus z tej okazji, gdzie bukmacher płaci 10 PLN za każdą bramkę Polaków. Sprawdź niżej, jakie są dokładne warunki!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

10 PLN za gol Polaków z San Marino

Pod wodzą Paulo Sousy mecze reprezentacji Polski są bardzo ciekawe do oglądania. Na pewno można stwierdzić, że starcia z udziałem Lewandowskiego i spółki przynoszą kibicom z naszego kraju wiele emocji. Nawet jeżeli Biało-Czerwoni nie zawsze wygrywają, to i tak widać przynajmniej jakiś pomysł oraz styl tej reprezentacji, czego o kadencji poprzedniego trenera nie można powiedzieć. Warto więc obstawić spotkanie Polska – San Marino, żeby zwiększyć swoje emocje z oglądania.

Robert Lewandowski, niewątpliwie najlepszy zawodnik reprezentacji Polski, jest ostatnio w świetnej formie, co bezpośrednio może przełożyć się właśnie na dobre wyniki. Polacy regularnie strzelą po sześć lub więcej goli San Marino i tak też może być tym razem. Nawet jeżeli wyjdziemy na to spotkanie pół rezerwowym składem, to i tak umiejętnościami powinniśmy przewyższać rywali. Dlatego w forBET bonus z tej okazji to 10 PLN za każdy gol Polski.

10 pln za gol polski forbet

Za każdego gola Polski w meczu z San Marino możesz dostać aż 10 PLN. Jak to dokładnie działa?

  • zagraj kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami
  • obstaw go za dokładnie 119 PLN
  • jedno zdarzenie musi pochodzić z oferty na mecz Polska – San Marino
  • kurs nie może być niższy niż 1.30

Za każdy gol bukmacher da Ci 10 PLN.  Jednak przed wypłatą trzeba jeszcze obrócić bonusem czterokrotnie po kursie minimalnym 2.00 na kuponach AKO. To warunek konieczny, jaki stawia ten bukmacher. Minimalny kurs każdego ze zdarzeń na kuponach AKO to 1.20. Czas na całą operacje wynosi dokładnie 14 dni. Pamiętaj, że nie możesz zlecić wypłaty z salda głównego przez spełnieniem warunków, bo inaczej przepadną Ci środki bonusowe!

Zaloguj się aby dodawać komentarze