Do startu trzeciej kolejki Ekstraklasy pozostał zaledwie jeden dzień. Ciekawych spotkań nie zabraknie, jak chociażby mecz Pogoni Szczecin z Piastem Gliwice. Dlatego powoli można szykować się na kolejne emocje i zaopatrzyć w ciekawe bonusy od bukmacherów. Ci przygotowują różne interesujące akcje i nie inaczej jest tym razem. W Superbet z kodem promocyjnym możesz dostać nie tylko pakiet powitalny, ale też aż 10 PLN za każdy gol w trzeciej kolejce Ekstraklasy!

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

10 PLN za każdy gol w tej kolejce ESA!

Dotychczas na poziom meczów w Ekstraklasie kibice naprawdę nie mogli narzekać. Mecze były bardzo ciekawe i interesujące, a do tego jeszcze pełne zwrotów akcji, jak np. rywalizacja Piasta Gliwice z Rakowem Częstochowa, czy niestety czerwonych kartek (spotkanie Legii Warszawa z Radomiakiem). Dlatego też trzecia już kolejka zapowiada się na równie ciekawą, co poprzednie. Tym razem również nie braknie interesujących meczów. Wśród nich są np. mecze Pogoni Szczecin z Piastem Gliwice, czy Wisły Kraków z Rakowem Częstochowa.

Łącznie w tej kolejce wyjątkowo zostanie rozegranych osiem meczów (lub mniej, dużo zależy od czwartkowych spotkań Rakowa i Śląska w eliminacjach do Ligi Konferencji). Starcie Legii Warszawa z Zagłębiem Lubin zostało przełożone na 15 grudnia, gdyż Legioniści chcą się przygotować do rywalizacji z Dinamo Zagrzeb. Jednak nie będzie brakować interesujących meczów, więc dalej warto z uwagą obserwować tę kolejkę Ekstraklasy. W Superbet kod promocyjny może jeszcze zwiększyć emocje, bowiem z bonusami zawsze łatwiej się obstawia!

superbet 3 kolejka esaJeżeli w dniach 05.08-06.08.2021 założysz konto w Superbet z naszego linku i z kodem ZAGRANIE, to będziesz mógł liczyć na wysoki bonus. Za każdy gol strzelony w trzeciej kolejce Ekstraklasy dostaniesz bowiem aż 10 PLN. W drugiej kolejce było ich aż 27, więc jeżeli ten trend się utrzyma, to możesz dostać nawet 270 PLN dodatkowej kasy. Jednak, żeby móc wziąć udział w akcji, trzeba spełnić pewne warunki:

  • po założeniu konta należy wpłacić co najmniej 50 PLN w depozycie
  • następnie trzeba zagrać swój pierwszy kupon na dowolny mecz z trzeciej kolejki Ekstraklasy
  • minimalna stawka kuponu to 50 PLN
  • kurs nie może być mniejszy niż 1.60
  • liczy się tylko oferta przedmeczowa
  • mogą być to zarówno kupony SOLO, jak i AKO, ale w drugim z tych przypadków każdy z typów musi być z oferty na Ekstraklasę

Można więc zyskać dużo pieniędzy, ale przed wypłatą trzeba nimi jeszcze obrócić. Mowa tutaj o trzykrotnym obrocie po kursie 1.80 lub większym. W przypadku zakładów AKO każdy z typów musi mieć co najmniej 1.40. Czas na to wynosi siedem dni, a wcześniej są też trzy dni na zaakceptowanie środków. Zakłady muszą zostać rozliczone w tym czasie, dopiero wtedy będą liczyć się do obrotu.

Do tego tak jak wspomnieliśmy na starcie, za założenie konta z kodem ZAGRANIE możesz liczyć też na pakiet powitalny. W nim jest np. zakład bez ryzyka do 500 PLN. Ważną informacją jednak jest to, że bonusy z oferty na start muszą być najpierw wykorzystane, dopiero później będzie można używać tego za gole z meczów z Ekstraklasy!

Zaloguj się aby dodawać komentarze