Wystartowały Igrzyska Olimpijskie w Tokio, gdzie Polacy walczą o medale. Nasi rodacy mają szanse na to, żeby stanąć na podium w swoich konkurencjach. Wśród faworytów można np. wymienić siatkarzy, którzy przyjechali tutaj jako faworyci do zdobycia złota. W eWinner kod promocyjny da Ci dostęp do pakietu powitalnego, a także będziesz mógł wziąć udział w podziale 10 000 PLN za każdy medal!

eWinner rozdaje 10 000 PLN za medale Polaków!

Igrzyska Olimpijskie to wyjątkowy czas w sporcie, w wielu dziedzinach to najważniejsze wydarzenia w kalendarzu. Polacy tym razem do Tokio wysłali silną reprezentację w wielu dyscyplinach, np. w koszykówce 3×3, czy w siatkówce. Zresztą właśnie w ostatniej z tych dyscyplin Biało-Czerwoni są mocnymi faworytami do zdobycia tytułu. Kadra siatkarzy jest bardzo silna i była w dobrej formie przed samym turniejem, co pokazała m.in. w trakcie Ligi Narodów, gdzie zajęła ostatecznie drugie miejsce po przegranym finale z Brazylią.

Teraz jednak naszych rodaków czeka trudniejsza przeprawa, bowiem źle weszli w turniej. Na start przegrali z Iranem 2:3, a więc w drugim meczu muszą wypaść o wiele lepiej. Szczególnie że teraz wiele miejsca na błędy już nie zostało. W eWinner jest natomiast ciekawy bonus, gdzie do zgarnięcia jest 10 000 PLN za każdy medal Polaków na IO.

eWinner kod promocyjny —> zobacz, jak odebrać pakiet bonusów na start!

IO Tokio ewinner

Przez całe Igrzyska Olimpijskie zgarniaj bonusy w eWinner za medale Polaków. 10 000 PLN ląduje do puli do podziału za każdy medal! Przykład: jeśli Polacy zdobędą jednego dnia trzy medale, to pula do podziału może wynieść nawet 30 000 PLN. Aby wziąć udział w akcji konkretnego dnia, należy obstawić tego dnia kupon za minimum 50 PLN, gdzie powinno znaleźć się co najmniej jedno zdarzenie z IO, kurs nie może być mniejszy niż 2.00.

Kupon musi być obstawiony w ciągu 24 godzin przed rozpoczęciem zdarzenia, w którym Polacy zdobędą medal. Przed wypłatą kasy trzeba obrócić środkami bonusowymi czterokrotnie na kuponach AKO z minimalnym kursem łącznym 2.50. Czas na to wynosi siedem dni.

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W eWinner kod promocyjny ZAGRANIE podany podczas rejestracji da Ci:

  • 110 PLN bez ryzyka
  • 50% do 500 PLN od drugiego depozytu

Zaloguj się aby dodawać komentarze