Kamila “Zusje” Astafiewa – Monika Godlewska typy, kursy | Gdzie oglądać?

zusje na konferencji

Typy i kursy na Kamila “Zusje” Astafiewa – Monika Godlewska znajdziesz w poniższym tekście. Main eventem na gali Prime Show MMA 3 będzie starcie kobiet. Dwie influencerki, które mają mocno zszarganą reputację powalczą ze sobą w najważniejszym pojedynku wieczoru.

prime-show-mma-3-fortuna-baner-600-pln

Zusje – Godlewska, typy na walkę

Jakie są ciekawe typy na walkę Zusje – Godlewska? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś, bo właśnie to poruszamy niżej. Starcie tych zawodniczek będzie ostatnim na tej gali Prime Show MMA i na pewno warto je odpalić. Zusje ma lepsze warunki, doświadczenie i charakter, a do tego jest bardziej dynamiczna. Godlewska jednak ma silne uderzenie, ale oprócz tego dotychczas niewiele pokazała w oktagonie. Bliżej nam tutaj do zdania, że to Zusje wygra tę walkę – pamiętaj, że możesz to obstawić w Fortunie z kodem promocyjnym!

Odbierz darmowy zakład 30 zł za rejestrację i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 600 zł!

Zusje- Godlewska, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Zusje - Godlewska
Fortuna
1.17
Zusje
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.90
Godlewska
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kamila “Zusje” Astafiewa – Monika Godlewska, kto wygra walkę?

Wiele osób uważa, że Kamila Astafiewa nie powinna mieć tutaj żadnych problemów z wygraniem. Wiele argumentów jest po jej stronie i faktycznie na papierze ma większe szanse. Z drugiej jednak strony trzeba pamiętać, że walki kobiet we freak fightach to często wielka niewiadoma. Niestety Fortuna nie zapewniła żadnych innych zakładów na ten pojedynek niż te związane z tym kto wygra, dlatego nasz typ będzie właśnie na rynek 1/2.

Typy na Zusje – Godlewska

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Zusje, ale przy typach na to starcie warto wziąć pod uwagę fakt, że tutaj jedno urządzenie może zakończyć spotkanie. Over rund jest więc pewniejszą opcją, ale niestety na taką propozycję ze strony Fortuny jeszcze musimy poczekać. Jakie argumenty przemawiają za tym typem? Mimo wszystko jest to walka kobiet, które nie mają aż tak ogromnego doświadczenia. Zusje dotychczas miała więcej okazji do pokazania się w oktagonie i wcale nie wyglądała tak źle, dlatego właśnie stawiamy na jej wygraną.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze