Ósma gala FAME MMA przyniesie nam kilka ciekawych walk, w tym jedną żeńską. Zusje Astafiewa zmierzy się z Dagmarą Szewczyk, więc przygotowaliśmy przegląd typów i kursów bukmacherskich, a także bonusów dostępnych w Betclic z kodem promocyjnym VIPFAME, który da Wam m.in. zakład bez ryzyka.

Zusje Astafiewa vs. Dagmara Szewczyk – typy i kursy bukmacherskie

Podczas FAME MMA 8 będziemy świadkami m.in. starcia Zusje z Dagmarą Szewczyk, czyli jedynego, żeńskiego pojedynku. Jednak pomimo tego ten zapowiada się bardzo emocjonująco. Pamiętajcie też, że w Betclic z kodem promocyjnym zgarniecie bonusy, ale o nich więcej niżej. Dla Szewczyk będzie to debiut, a Zusje spróbuje się odbić po ostatniej porażce. Wydaje się, że warunki fizyczne przemawiają za Dagmarą Szewczyk, jednak nie wolno lekceważyć jej rywalki, która może zaskoczyć wszystkich. Dla przeciwniczki Zusje będzie to debiut, co dodatkowo zwiększa stawkę pojedynku, ale i sprawia, że przychylniej można patrzeć na Astafiewe. 

Kurs na jej wygraną wynosi 1,50, z kolei w przypadku Szewczyk jest to już 2,30. Można również postawić zwycięstwo jednej z nich przez KO, TKO, DSQ lub poddanie i wtedy kurs na Zusje to 2,30, a Dagmarę Szewczyk 3,35. Ostatnią z propozycji jest wygrana na punkty, gdzie na tak kurs to 2,40, a na nie 1,48. Mówiąc o typach bukmacherskich na tę walkę warto spojrzeć bliżej na wygraną Zusji, która będzie chciała się odbić po ostatniej porażce i ma większe doświadczenie.

Legalny bukmacher Betclic oferuje też ciekawą akcję na start dla swoich klientów. Firma da Wam bonusy na start, jeżeli założycie konto z kodem promocyjnym VIPFAME i zapewni Wam to:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze