Ztrolowany – Tarzan: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

ztrolowany - tarzan typy

Typy i kursy na Ztrolowany – Tarzan. Już dzisiaj będziemy świadkami czwartej gali federacji Prime SHOW MMA. Tym razem czeka nas aż 10 walk, a jedną z nich będzie starcie Ztrolowany – Tarzan. Nie są to może najgłośniejsze nazwiska w karcie walk, ale na pewno jest to para, na którą warto zwrócić uwagę.

Prime MMA 5 kod promocyjny

Ztrolowany – Tarzan typy i przewidywania

Typy i kursy na Ztrolowany – Tarzan. Chcesz poznać ciekawe propozycje zakładów na tę walkę? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo właśnie o tym piszemy w poniższym tekście. Jedną z pierwszych walk na Prime SHOW MMA 5 będzie starcie właśnie Ztrolowany – Tarzan. Nie są to może najgłośniejsze nazwiska w karcie walk, ale na pewno takie, na które warto zwrócić uwagę.

Z całą pewnością możemy powiedzieć, że będzie to ciekawa walka, a dzięki Fortunie możemy zwiększyć emocje z oglądania i kibicowania oraz grać bez ryzyka do 600 PLN. W jaki sposób można tego dokonać? Wystarczy się zarejestrować z naszego linku, a następnie dokończyć proces zakładania konta, wpłacić depozyt i zagrać kupon zgodny z regulaminem promocji (znajdziesz go na stronie bukmachera).

Transmisja i stream z walki Ztrolowany – Tarzan będą dostępne na stronie PPV od Prime SHOW MMA. Jeżeli chcesz dostać dostęp do streamu, to musisz wykupić dostęp do PPV. Koszt to około 30 PLN, które należy zapłacić, żeby móc oglądać ten pojedynek.

Ztrolowany – Tarzan, kursy bukmacherskie

Jakie są kursy na Ztrolowany – Tarzan? Po mnożnikach dostępnych w zakładach bukmacherskich Fortuna widzimy, że na papierze większe szanse na zwycięstwo ma drugi z nich. Leśniak, który posiada doświadczenie we freakach, posiada lepsze warunki i umiejętności niż jego rywal. To wszystko zresztą widać w samych mnożnikach, które prezentują się w ten sposób:

Ztrolowany – Tarzan, kto wygra walkę?

Zastanawiasz się może, kto wygra walkę Ztrolowany – Tarzan? Według bukmacherów większe szanse na Tarzan, co akurat nas nie dziwi. Lepsza forma fizyczna i silniejsze uderzenie to mocne argumenty. Trzeba jednak podkreślić, że są to freak fighty i tutaj wszystko może się zdarzyć. Tarzan może poszukać swoich szans, więc, zamiast typować 1/2, postawimy niżej na inne typy na walkę Ztrolowany – Tarzan!

Typy na Ztrolowany – Tarzan

Argumenty, które podaliśmy wyżej, przemawiają w znacznym stopniu za Ztrolowanym, co widać po kursach i podkreślaliśmy już w tym tekście. Trzeba jednak podkreślić, że żaden z zawodników nie ma dużego doświadczenia, a do tego nie posiadają na tyle mocnego uderzenia, żeby jednym strzałem powalić rywala, dlatego stawiamy tutaj na to, że walka nie zakończy się w pierwszej rundzie.

Kurs na to 1.33, co daje nam value i pozwala dodać do większego AKO. Być może nie jest to niesamowicie wysoki kurs, który sprawi, że zagramy taki typ jako singiel, ale z całą pewnością i tak warto to wziąć pod uwagę. Wyżej umiejscowiliśmy link do artykułu, gdzie znajdziesz pozostałe propozycje na Prime SHOW MMA. Wszystkie zakłady możesz obstawiać bez ryzyka do 600 PLN – załóż konto z kodem ZAGRANIE.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze