Typy i kursy na Ztrolowany – Mielonidas. Na drugiej gali Prime SHOW MMA dojdzie m.in. do pojedynku Ztrolowanego z Mielonidasem. Na papierze faworytem jest pierwszy z nich, ale czy to się przełoży na samo starcie? Na pewno warto będzie obejrzeć tę rywalizację i przyjrzeć się ofercie bukmacherów. Więcej o niej piszemy niżej, gdzie znajdziesz nasze propozycje!

baner od fortuna na prime show mma 2
fot. fortuna

Ztrolowany – Mielonidas, typy na walkę

Typy i kursy na walkę Ztrolowany – Mielonidas. Jeżeli szukasz propozycji na to starcie, to niżej dowiesz się wszystkiego, co potrzebne. Na pewno warto będzie odpalić tę rywalizację, bo na papierze wygląda na ciekawą. Ztrolowany swoje pierwsze doświadczenie w oktagonie zdobył na FAME MMA. Pokonał Bogasa i Bonusa BGC, a teraz czeka go kolejne, trudne wyzwanie. Czy poradzi sobie z Mielonidasem?

Sebastian Nowak “Ztrolowany” – Marcin Makowski “Mielonidas” zapowiedź walki

Mielonidas na FAME MMA walczył dwa razy. Najpierw na czwartej gali pokonał Kizo, a później na siódmej przegrał z Lupą. Teraz czeka go trudna z jego perspektywy przeprawa z Nowakiem. Sebastian pod prawie każdym względem jest lepszy i ma wiele argumentów. Na pewno bezpośrednia walka tych zawodników zapowiada się na bardzo ciekawą i warto ją będzie obejrzeć. Pamiętaj, że w Fortunie z kodem promocyjnym ZAGRANIE możesz odebrać specjalne bonusy powitalne!
 
Odbierz darmowy zakład 30 zł za rejestrację i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 600 zł!

Ztrolowany – Mielonidas, gdzie oglądać? Transmisja i stream z walki

Chcesz wiedzieć, gdzie oglądać walkę Ztrolowanego z Mielonidasem? Taka opcja jest dostępna na stronie itnernetowej Prime SHOW MMA. Musisz się na niej zarejestrować, wykupić dostęp do PPV i odpalić interesujący Ciebie pojedynek. To wszystko, co należy zrobić. Koszt to około 20 PLN, a oprócz live w jakości HD, dostaniesz także opcje obejrzenia powtórki.

Ztrolowany – Mielonidas, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Ztrolowany - Mielonidas
Fortuna
1.47
Ztrolowany
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.45
Mielonidas
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy (KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja)

Fortuna
2.00
Ztrolowany wygra przed czasem

Ztrolowany – Mielonidas, kto wygra walkę?

Jakie są ciekawe typy na Ztrolowany – Mielonidas? Jeżeli chodzi o rynek 1/2, czyli zakłady na to, kto wygra, to bliżej nam do zdania, że będzie to Ztrolowany. Faktycznie jest to mocny faworyt, ma większy zasięg ramion i wydaje się być pewniejszy niż jego rywal. Do tego trzeba też podkreślić, że nie wiadomo, jak Mielonidas sobie poradzi z tak dużą publiką, bo jeszcze nie miał okazji przed nią występować. Sporo osób, w tym też bukmacherzy, twierdzą, że Sebastian Nowak wygra bez problemu. Jak widzimy wyżej, kurs u tego bukmachera to 1.47, co daje nam spore value. Więcej o tym zresztą znajdziesz niżej.

Typy na Ztrolowany – Mielonidas

Wzrost i zasięg ramion Ztrolowanego dają mu ogromną przewagę w starciu z Mielonidasem. To się przekłada na kursy bukmacherskie dostępne w ofercie Fortuny. Do tego jego większe doświadczenie sprawia, że trudno tutaj szukać argumentów na korzyść Mielonidasa. Kurs na wygraną Ztrolowanego wynosi aż 1.47, co daje nam świetną podstawę do AKO. Chcesz ten typ na walkę Ztrolowany – Mielonidas połączyć z innymi propozycjami na Prime SHOW MMA? To sprawdź nasz tekst o tej federacji –> https://zagranie.com/prime-show-mma/

typy na ztrolowany - mielonidas od fortuny

fot. pressfocus

Gdzie oglądać walkę Ztrolowanego z Mielonidasem?

Ta walka będzie pokazana w systemie PPV od Prime SHOW MMA!

Gdzie obstawić walkę Ztrolowany - Mielonidas?

Walkę tych zawodników obstawisz w Fortunie!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze