Zrinjski – Alkmaar: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.09.2023

Piłkarz AZ Alkmaar podczas meczu

Gdzie oglądać Zrinjski – Alkmaar? W grupie E tegorocznej edycji Ligi Konferencji występuje warszawska Legia, a oprócz niej między innymi ekipy Zrinjski i AZ Alkmaar. To właśnie Bośniacy zmierzą się z Holendrami w spotkaniu 1. kolejki fazy grupowej, a jeżeli chcecie obejrzeć poczynania grupowych rywali Wojskowych, to sprawdźcie koniecznie gdzie i w jaki sposób – wszystkie informacje zawarliśmy w poniższym tekście!

Zrinjski – Alkmaar, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Zrinjski – Alkmaar z perspektywy polskiego kibica może być bardzo ważne i interesujące. Mowa tu przecież o rywalizacji dwóch ekip, które rywalizują w grupie E Ligi Konferencji Europy, a więc będą walczyć o awans z Legią Warszawa. Niemalże jak połowa wszystkich czwartkowych gier w tych rozgrywkach, tak i ta rywalizacja rozpocznie się 21. września 2023 roku o godzinie 18:45 naszego czasu. Obejrzeć ją oczywiście będzie można na żywo, jednakże nie w telewizji. Póki co sprawdźcie aktualne kursy na zwycięstwo obu ekip:

Zrinjski – Alkmaar: transmisja i stream online za darmo

Przechodząc już do szczegółów transmisji i serwisu, na jakim będzie dostępny ten mecz, nie będziemy mogli skorzystać z transmisji w telewizji, jednak dostępny będzie stream online, a więc de facto transmisja internetowa. Prawa do pokazywania rozgrywek Ligi Konferencji Europy w sezonie 2023/24 posiada platforma streamingowa Viaplay i to na jej antenach w sieci będziemy mogli obejrzeć starcie Zrinjski – Alkmaar. Niestety dostęp do streamu nie będzie darmowy, bo konieczne będzie dokonanie płatności za dany pakiet z transmisjami.

Gdzie oglądać Zrijnski – Alkmaar?

Jeżeli chodzi o inne źródła i alternatywy, z których można byłoby skorzystać, to niestety w przypadku spotkania Zrinjski – Alkmaar, brakuje takich serwisów. Jedynie na Viaplay będziemy mogli obejrzeć stream online z omawianego spotkania, jednak jak już wspomniałem, będzie on płatny. Mogę Was natomiast zachęcić do sprawdzenia darmowych transmisji u bukmacherów, gdzie również znajdziecie interesujące spotkania piłkarskie na najbliższe dni! Powodzenia i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze