U najstarszego polskiego bukmachera niedawno rozpoczęła się wielka rewolucja! Planów jest wiele, a pierwsze z nich już zostały zrealizowane – mowa oczywiście o nowej stronie internetowej Totolotka, z której już od paru tygodni możesz korzystać. Jesteśmy ciekawi Twojej opinii – podziel się nią i zgarnij bonus na… dalsze testowanie 😉

 

Masz coś do powiedzenia? Zrób to, a my zapłacimy!

Na pewno już widziałeś nową stronę Totolotka. Bukmacher postawił na nowoczesny wygląd, intuicyjność, funkcjonalne rozwiązania i poszerzenie oferty zwłaszcza w obszarze zakładów live. Przynajmniej tak deklaruje – zgadzasz się z tym? Strona rzeczywiście przeszła metamorfozę na plus? A może coś Ci przeszkadza?

Opowiedz nam o tym!

Jeśli tu jesteś, to śledzisz nas od jakiegoś czasu i na pewno wiesz, że specjalnie dla naszych czytelników każdego dnia zgłębiamy świat sportu oraz bukmacherki, żeby dostarczyć jak najbardziej kompleksowych i przydanych informacji. Tym razem odwracamy role i to Ciebie prosimy o recenzję!

Zadanie jest proste: piszesz, co sądzisz o nowej stronie Totolotka, a my dziękujemy Ci darmowym zakładem o wartości nawet 50 PLN.

Wchodzisz w to?

Nowa strona Totolotka

 

Jak ma wyglądać recenzja (zgłoszenie)

Okej, krótka podpowiedź, jak najlepiej wykonać zadanie.

Powtórzymy: zależy nam na Twojej opinii na temat nowej strony Totolotka. Nie chcemy, żebyś pisał niesamowicie poprawnym językiem, nie musi to być wypracowanie na kilka stron, ale też nie chcemy lania wody. Daj nam konkrety, bez owijania w bawełnę.

Odpowiedz na przykład na takie pytania:

  • Co mi się podoba w nowej wersji strony Totolotka?
  • Co mi się nie podoba? Co mnie denerwuje?
  • Co można było zrobić lepiej?
  • Czego brakuje?
  • Jaki mam pomysł na udoskonalenie strony?

Strona internetowa bukmachera Totolotek

 

Zasady w skrócie

  1. Jeśli jeszcze nie masz, załóż konto na świeżutkiej stronie Totolotka i powiększ swój bonus powitalny – żeby zacząć, kliknij przycisk:
  2. Przetestuj stronę! Na przykład wpłać środki, obstawiaj zakłady przedmeczowe i live.
  3. Daj nam znać, co sądzisz o nowej stronie Totolotka, pisząc na adres redakcja@zagranie.com – napisz swoją opinię na temat wyglądu, funkcjonalności, podaj argumenty, zaproponuj rozwiązania, a my Cię nagrodzimy!

Pamiętaj, że im bardziej wartościowa recenzja, tym lepiej dla Ciebie – uzależniona jest od tego kwota bonusu, więc warto na chwilę przysiąść, zebrać myśli i podesłać nam je na redakcja@zagranie.com

Na Twoją opinię czekamy do niedzieli (01.09, g. 23:59). Nagrodzimy 10 osób, które wykażą się największym zaangażowaniem i prześlą wartościową recenzję.

Do dzieła!