Jeżeli lubicie duże bonusy, to dobrze się składa, bo właśnie taki można odebrać w STS. Tym razem bukmacher rozda swoim klientom aż 30 000 złotych. W jaki konkretnie sposób? Wystarczy obstawić Ligę Narodów i dokładny wynik, a otrzymacie do podziału pieniądze. Suma jest duża, a takie bonusy są dość często, więc nic dziwnego, że opinie o STS są dobre. 

Sprawdź opinie o STS i wygraj nawet 30 000 PLN!

Faza grupowa Ligi Narodów zmierza do końca. Przed nami ostatnia kolejka, gdzie będziemy m.in. świadkami meczu Polski z Holandią. Nasi rodacy są w trudnej sytuacji i niemal na pewno nie zagrają w play-offach, gdyż ostatnie spotkanie z Włochami przegrali w słabym stylu. Oprócz tego będziemy świadkami też starć m.in. Chorwacji z Portugalią, czy Hiszpanii z Niemcami. Zapowiadają się emocjonujące rywalizacje. 

sts baner bonus

W STS możecie wziąć udział w akcji promocyjnej, w ramach której bukmacher rozda aż 30 000 złotych. Jak to zrobić? Należy stworzyć kupon z dokładnym wynikiem jednego z meczów Ligi Narodów. Stawka nie powinna być mniejsza niż 15 złotych. Jeżeli trafisz, to oprócz wygranej weźmiesz też udział w podziale 30 000 złotych. Nagrodę można otrzymać nawet za pięć kuponów! Jest to ciekawa oferta i z całą pewnością można powiedzieć, że przyjazna dla klienta. 

Opinie o STS są dobre nie tylko ze względu na takie akcje, ale też dużą liczbę zakładów, czy pakiet powitalny. U tego bukmachera możecie go otrzymać z kodem promocyjnym ZAGRANIE, który da Wam:

  • 100 procent do 1200 złotych bonusu od depozytu
  • 230 złotych zakład bez ryzyka
  • 30 złotych freebet

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze