Za nami emocje w Lidze Mistrzów, ale do rozstrzygnięcia pozostały przecież jeszcze półfinały w Lidze Europy. Dzisiaj na boiskach zobaczymy chociażby graczy Manchesteru United i Arsenalu, a w forBET z kodem promocyjnym możecie grać live bez podatku. Zobaczcie, jakie są warunki akcji!

Zagraj Ligę Europy bez podatku w forBET z kodem promocyjnym!

Już dzisiaj poznamy finalistów Ligi Europy, gdyż o godzinie 21:00 rozegrane zostaną pozostałe dwa rewanże w półfinałach. Manchester United zagra na wyjeździe z AS Romą i dopełni formalności po pierwszym starciu, gdzie wygrał aż 6:2. Trudno sobie wyobrazić scenariusz, gdzie włoski klub byłby w stanie odrobić straty. Czerwone Diabły to ogromni faworyci i prawdopodobnie zobaczymy ich 26 maja w Gdańsku.

W drugiej parze zawodnicy Arsenalu zmierzą się z Villarrealem. Żółta Łódź Podwodna na papierze jest faworytem, a w pierwszym spotkaniu wygrała 2:1. Jednak teraz czas na rewanż, a wyzwanie może być jeszcze większe. Zawodnicy z Hiszpanii nie mogą stracić koncentracji. 

forBET kod promocyjny zapewni Wam pakiet powitalny, w tym np. grę bez ryzyka. Sprawdźcie, jak skorzystać z tego bonusu!

forbet baner polfinaly le

forBET daje możliwość gry bez podatku na żywo, a co za tym idzie, wygrania nawet czternaście procent więcej. Wystarczy, że na kuponie umieścicie co najmniej trzy typy z oferty na żywo, z czego co najmniej jeden musi być na półfinały Ligi Europy.

Dodatkowym warunkiem jest kurs każdego z typów. Ten nie może być mniejszy niż 1.30. Współczynnik automatycznie zmieni się na 1.00, gdy spełnicie warunki. Dzięki temu wygracie właśnie czternaście procent więcej, a podatek zapłaci za Was operator. Pamiętajcie jednak, że promocja nie łączy się z bonusem „14 dni gry Bez Podatku”, a ten zgarniecie w ramach pakietu powitalnego.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W forBET z kodem promocyjnym 2480PLN otrzymacie także:

  • 2080 PLN od depozytu
  • 200 PLN MaxiZysk
  • 200 PLN bez ryzyka
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Zaloguj się aby dodawać komentarze