Z okazji Superpucharu Polski Betclic przygotował ciekawą ofertę na grę. Bonusy bukmacherskie dość często pojawią się przy okazji różnych wydarzeń i nie inaczej było tym razem. Bukmacherzy często starają się o swoich klientów, a teraz Betclic postanowiło dać bonus na live. 

Bonus bukmacherski od Betclic na grę

Bukmacherzy przyzwyczaili już nas do tego, że często przygotowują różne oferty. Tym razem Betclic postanowiło dać swoim graczom bonus bukmacherski na grę live. Jeżeli postawisz dowolny zakład w ofercie “na żywo” na mecz Superpucharu Polski między Cracovią a Legią Warszawa i trafisz, to zgarniesz dodatkowe 20 złotych bonusu. Ważne jest to, żeby minimalny kurs wynosił 1.80, a sam zakład był z Superpucharu w ofercie live. 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic deklaruje się, że wypłaci bonus do poniedziałku do godziny 16:00. Jedna taka promocja jest dostępna na jednego użytkownika. Można to połączyć z innymi bonusami bukmacherskimi u tej firmy i wtedy wygląda to bardzo korzystnie. Sama oferta na grę live też jest dość solidna, więc warto się temu bliżej przyjrzeć. 

Pamiętajcie, że bukmacherzy często dają różne promocje, o których zawsze was informujemy. Nie inaczej było tym razem, a w Betclic z kodem promocyjnym 550PLN zgarniecie dodatkowe rzeczy, jak zakład bez ryzyka do 550 złotych oraz dodatkowe 50 procent do wygranych. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze