Znicz Pruszków – Wisła Płock: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.05.2024

Piłkarz Płocka podczas meczu

Gdzie oglądać Znicz Pruszków – Wisła Płock? W piątkowy wieczór na poziomie Fortuna 1. Ligi odbędą się dwa spotkania, a jednym z nich będzie rywalizacja w Pruszkowie. Tam miejscowy Znicz podejmie Wisłę Płock, a samo spotkanie zapowiada się naprawdę ciekawie! Gdzie i w jaki sposób obejrzeć to starcie na żywo? Informacje o tym w poniższym tekście, do sprawdzenia którego zapraszam.

Znicz Pruszków – Wisła Płock, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Znicza z Wisłą będzie jednym z dwóch piątkowych meczów w ramach 33. kolejki Fortuna 1. Ligi. Beniaminek ostatnimi czasy prezentował się naprawdę dobrze i nie poległ w 4 ostatnich kolejkach ligowych, w wyniku czego zapewnił sobie utrzymanie w lidze! Wisła walczy natomiast o awans do Ekstraklasy, jednak by tak się stało, musi zagwarantować sobie miejsce w najlepszej szóstce! Samo starcie w Pruszkowie rozpocznie się w piątek, 17. maja 2024 roku o godzinie 18:00 czasu polskiego. Spotkanie to niestety nie będzie dostępne na żywo w TV, jednak znajdziemy je w formie streamu online w sieci! O tym więcej już za sekundkę.

Znicz Pruszków – Wisła Płock: transmisja i stream online za darmo

Przed sekundką przedstawiłem aktualne kursy bukmacherskie – polecam zerknąć na ranking bukmacherów, z wykorzystaniem których je obstawicie! Przechodząc natomiast do zapowiedzianej kwestii streamów online, mecz Znicza z Wisłą dostępny będzie właśnie w takiej formie w Internecie. Transmisję taką znajdziecie na Polsat Box Go, ponieważ to właśnie telewizja Polsat do końca sezonu posiada prawa do pokazywania meczów Fortuna 1. Ligi. Niestety wymagany do obejrzenia meczu pakiet jest dodatkowo płatny, a darmowych alternatyw brak.

Gdzie oglądać Znicz Pruszków – Wisła Płock?

Finalnie wychodzi zatem na to, że spotkanie Znicza Pruszków z Wisłą Płock będzie możliwe do obejrzenia tylko i wyłącznie w Internecie. Prawa transmisyjne do gier Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat i o ile nie wszystkie mecze rozgrywek w telewizji, o tyle każde starcie znajdziemy w Polsat Box Go. Jeżeli jesteście więc kibicami futbolu klubowego w Polsce, to być może warto rozważyć ewentualny zakup wspomnianego pakietu. Na koniec zachęcam do zerknięcia na inne transmisje u bukmacherów. Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze