Znicz Pruszków – Wisła Kraków: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.04.2024

Piłkarze Wisły po przegranym meczu

Gdzie oglądać Znicz Pruszków – Wisła Kraków? Piątkowe granie na poziomie Fortuna 1. Ligi zakończy wieczorne spotkanie w Pruszkowie, gdzie miejscowy Znicz postara się sprawić niespodziankę z Wisłą Kraków. Sama batalia zapowiada się naprawdę nieźle, a ja w poniższym tekście podpowiem w jaki sposób, oraz gdzie oglądać Znicz – Wisła. Zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów!

Znicz Pruszków – Wisła Kraków, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Znicza z Wisłą będzie jednym z trzech zaplanowanych na najbliższy piątek meczów na poziomie Fortuna 1. Ligi! Faworytami będą oczywiście goście z Krakowa, jednak beniaminek na własnym terenie sprawił już kilka niespodzianek i zatrzymał kilku mocnych rywali! Samo starcie w Pruszkowie rozpocząć ma się 19. kwietnia 2024 roku o godzinie 20:30. Jeżeli chodzi o możliwości obejrzenia tej rywalizacji na żywo, to dostępna będzie między innymi transmisja w TV! Odnajdziemy ją na programie Polsat Sport Extra! Nie jest to jednak jedyna możliwość zobaczenia opisywanego meczu, a o kolejnych alternatywach już za sekundkę.

Znicz Pruszków – Wisła Kraków: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście każdy kibic piłki nożnej ma świadomość tego, iż spotkania piłkarskie pokazywane są także w Internecie za sprawą streamów online. Także mecz Znicza z Wisłą będzie można obejrzeć w taki sposób, jednak transmisja tego typu nie będzie darmowa. Jeśli chcecie obejrzeć to starcie online, to należy wykupić pakiet Polsat Box Go, którego cena to obecnie 40 PLN. Oczywiście w pakiecie znajdziecie inne rozgrywki piłkarskie, jak i sportowe. Warto zainteresować się także kursami bukmacherskimi na omawiane spotkanie, które to obecnie wyglądają następująco:

Gdzie oglądać Znicz Pruszków – Wisła Kraków?

Podsumowując zatem najważniejsze informacje zawarte w tym artykule, okazuje się, że mecz Znicza z Wisłą będzie dość łatwo dostępny do obejrzenia. Prawa do pokazywania rozgrywek Fortuna 1. Ligi niezmiennie posiada telewizja Polsat, a rywalizację w Pruszkowie znajdziemy zarówno w Polsat Sport Extra, jak i w internetowym serwisie Polsat Box Go. Kibice Fortuna 1. Ligi będą zatem mieli wybór, a jeśli macie ochotę obejrzeć inne mecze piłkarskie w ten weekend, to sprawdźcie koniecznie transmisje u bukmacherów. Powodzenia i mnóstwa emocji w piątkowy wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze