Znicz Pruszków – Resovia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.07.2023

Znicz Pruszków - Resovia gdzie oglądać

Znicz Pruszków – Resovia: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W jednym z popołudniowych meczów na zapleczu Ekstraklasy czeka nas ciekawie zapowiadające się spotkanie. Mianowicie naprzeciw siebie wyjdzie beniaminek z 2. ligi, a także 14. drużyna ubiegłego sezonu Fortuna 1. ligi. Wydaje się więc, że należy spodziewać się zaciętego i wyrównanego starcia. A jeśli chciałbyś zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Znicz – Resovia, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Znicz Pruszków – Resovia na żywo w TV

Nadchodzące starcie pomiędzy Zniczem a Resovią odbędzie się w niedzielę, 23 lipca o godzinie 15:00. Na starcie warto wspomnieć, że żadna ze stacji telewizyjnych nie pokaże tego pojedynku. Co ciekawe po raz kolejny spotkania 1. ligi znajdziesz w Polsacie, który jako jedyny posiada prawa do 1. ligi. Jedynym minusem jest fakt, że pokazywane są tylko najciekawsze spotkania każdej kolejki. Zatem gdzie oglądać starcie Znicz Pruszków – Resovia? Transmisji należy spodziewać się jedynie w internecie, a szczegóły znajdziesz w dalszej części tekstu.

Znicz Pruszków – Resovia gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Zatem gdzie obejrzeć transmisje z meczu Znicz Pruszków – Resovia? Jak już wspomniałem taką opcję znajdziesz w internecie, a dokładniej na platformie Polsatu, a więc, w Polsat Box Go. To jedyne miejsce, bowiem tak jak w zeszłym sezonie, tak i teraz – żaden z bukmacherów nie posiada praw do pokazywania spotkań pierwszoligowych.

Zagranie FB

Gdzie oglądać Znicz Pruszków – Resovia?

A skoro już wiesz gdzie oglądać Znicz Pruszków – Resovia, to warto pochylić się również nad transmisjami oferowanymi przez innych bukmacherów w naszym kraju. Mianowicie większość z nich oferuje dostęp do meczów – przede wszystkim piłkarskich. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 czy Eredivisie. Dodatkowo możesz liczyć na dostęp do streamów z turniejów tenisowych, meczów siatkarskich, a także najsilniejszych lig świata koszykówki czy hokeja, a więc NBA czy NHL. Można być więc pewnym, że każdy kibic znajdzie coś ciekawego dla siebie i to zupełnie za darmo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze