Gdzie oglądać mecz Znicz Pruszków – Radunia Stężyca? O tym dowiesz się po przeczytaniu poniższego tekstu. Na papierze goście mają większe szanse na zwycięstwo, ale czy to będzie miało swoje przełożenie na mecz? Trudno stwierdzić, ale na pewno będziemy świadkami dobrego widowiska i prawdopodobnie kilku bramek, więc nie pozostaje nam nic innego, jak o 17:00 odpalić to starcie!

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Znicz Pruszków – Radunia Stężyca, gdzie oglądać

W piątek w drugiej lidze dojdzie do meczu Znicz Pruszków – Radunia Stężyca, który na papierze wygląda na bardzo ciekawy. W końcu obie ekipy jak na te rozgrywki prezentują się dość dobrze, a do tego jeszcze nie najlepiej rozpoczęły sezon, więc teraz będą chciały się odkuć. Znicz przegrał z Siarką Tarnobrzeg 0:4, a Radunia zremisowała ze Śląskiem Wrocław 2 3:3. Kto tym razem wygra? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Znicz Pruszków – Radunia Stężyca!

Znicz Pruszków – Radunia Stężyca, transmisja na żywo w TV

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie oglądać w Znicz Pruszków – Radunia Stężyca, to dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie świetną wiadomość, gdyż Canal+ Sport pokaże to starcie na Canal+ Online, czyli internetowej platformy od tego dostawcy. Możesz pobrać jej aplikację na telewizor i w niej obejrzeć rywalizację tych drużyn. To dobre rozwiązanie dla osób, które mają telewizor z systemem Smart TV.

Znicz Pruszków – Radunia Stężyca, transmisja za darmo

Rejestrując się w eWinner z kodem ZAGRANIE możesz odebrać voucher na 30 dni do Canal+ Online. To oznacza, że przez miesiąc będziesz mógł oglądać mecze Ekstraklasy bez płacenia za abonament sportowy. To świetna sprawa, a voucher dostaniesz, gdy spełnisz kilka warunków, jakie stawia eWinner:

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
  3. Zweryfikuj swoje konto w ciągu siedmiu dni i zagraj dowolny kupon w tym czasie
  4. Zgłoś się po voucher (napisz na czat gracza)
  5. Wykorzystaj go na Canal+ Online
  6. Oglądaj mecz Znicz Pruszków – Radunia Stężyca

Przy okazji sprawdź, gdzie oglądać mecze drugiej ligi, ponieważ pozostałe spotkania także można obejrzeć za darmo.

Znicz Pruszków – Radunia Stężyca, transmisja online

Transmisja online z meczu Znicz Pruszków – Radunia Stężyca rozpocznie się dzisiaj o godzinie 17:00. Warto podkreślić, że starcie tych ekip będziesz mógł włączyć nie tylko w aplikacji na telewizory od Canal+ Online, ale także w wersji na telefony oraz w przeglądarce. Jeżeli chodzi o aplikację mobilną, to ta jest dedykowana na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Znicz Pruszków – Radunia Stężyca, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się mecz Znicz Pruszków – Radunia Stężyca warto bliżej przyjrzeć się także kursom, które są dostępne na to starcie. Zdaniem operatorów większe szanse mają goście, ale czy to się przełoży na spotkanie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 sierpnia 2022 05:59.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Znicza z Radunią?

Spotkanie Znicza z Radunią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

O której Znicz zagra z Radunią?

Znicz zmierzy się z Radunią już o godzinie 17:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze