Znicz Pruszków – GKS Katowice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.08.2023

Piłkarz Znicza podczas akcji z piłką

Gdzie obejrzeć Znicz Pruszków – GKS Katowice? Emocje związane z Fortuna 1. Ligą nie kończą się na niedzieli, bowiem kolejna rywalizacja czeka nas jeszcze w poniedziałek! Mowa tu o spotkaniu Znicza Pruszków z GKS-em Katowice, które zapowiada się bardzo ciekawie. W poniższym tekście poinformujemy gdzie i w jaki sposób obejrzeć ten mecz na żywo. Zapraszam zatem do zgłębienia tego tematu.

Znicz Pruszków – GKS Katowice na żywo w TV

Spotkanie Znicza Pruszków z GKS-em Katowice zapowiada się bardzo ciekawie. Miłośnicy rozgrywek Fortuna 1. Ligi na pewno zechcą obejrzeć je na żywo, tym bardziej, że mecz ten będzie ostatnim w 5. kolejce zaplecza Ekstraklasy. Znicz jako beniaminek radzi sobie przyzwoicie i w większości gier pozostawia po sobie niezłe wrażenie. Z kolei popularna Gieksa zgodnie z oczekiwaniami regularnie punktuje i obecnie plasuje się w górnej połowie tabeli. Przechodząc już do tematu transmisji, mecz ten rozpocznie się punktualnie o godzinie 18:00 21. sierpnia 2023 roku. Niestety jednak spotkania tego nie znajdziemy na żadnym kanale w TV, zatem pozostaje nam kwestia streamów online.

Znicz Pruszków – GKS Katowice: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

I to właśnie wspomniane streamy online będą kolejnym punktem naszego tekstu. W kampanii 2023/24 wszystkie spotkania Fortuna 1. Ligi można bowiem oglądać ten w sposób i cieszyć się legalną transmisją internetową w jakości HD i z polskim komentarzem. Taką opcję oferuje telewizja Polsat, a w tym celu wykorzystać można oficjalną stronę internetową operatora. Polsat Box Go nie jest co prawda darmowym pakietem, jednak z pewnością kibice Fortuna 1. Ligi zdecydują się na zakup takiej opcji. Ja w międzyczasie przedstawiam zaś kursy bukmacherskie na rywalizację Znicza z GKS-em:

Gdzie oglądać Znicz Pruszków – GKS Katowice?

Niejako podsumowując więc powyższy artykuł, spotkanie Znicza Pruszków z GKS-em Katowice nie będzie zbyt szeroko dostępne. Obejrzymy je za sprawą płatnej transmisji internetowej w serwisie Polsat Box Go. Spotkania tego nie znajdziemy ani w telewizji, ani u legalnych bukmacherów. Warto sprawdzić jednak inne transmisje live u naszych operatorów, gdyż tam można obejrzeć inne ciekawe potyczki. Ja życzę już jak najlepszych wrażeń z oglądania i masy emocji w poniedziałkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze