W tę niedziele odbędzie się spotkanie w ramach drugiej ligi. Na murawie wybiegną m.in. zawodnicy Zniczu Pruszków i Chojniczanki. Według kursów to goście mają większa szansę na wygraną. Czy jednak to się im uda? Jeżeli jesteś chętny na spędzenie niedzieli przed ekranem to z poniższego teksu możesz dowiedzieć się jak obejrzeć ten mecz za darmo.

ewinner, baner, canal online

Znicz Pruszków – Chojniczanka, gdzie oglądać

Już dziś o godzinie 12:00 znicz Pruszków zmierzy się z Chojniczanką. Mecz ten odbywa się w ramach drugiej ligi. Według bukmacherów, większa szanse na wygrana posiada Chojniczanka. Bowiem nie ma co się dziwić, ta drużyna znajduje się na drugim miejscu w tabeli i prężenie wspina się w górę. Z pewnością drużynie tej będzie zależało na wygranej aby zmniejszyć różnice punktową pomiędzy drużyna z pierwszego miejsca. Gospodarze tego spotkania, czyli Znicz Pruszków znajdują się na 12 miejscu w tabeli.

Znicz Pruszków – Chojniczanka, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Znicz Pruszków – Chojniczanka będzie mógł obejrzeć tylko w Canal +Online. Należy jednak wspomnieć, że jest to płatna platforma. Aby z niej skorzystać na telewizorze wystarczy pobrać aplikacje na TV, jednak należy pamiętać, ze trzeba mieć dostęp do smart TV aby to zrobić.

Znicz Pruszków – Chojniczanka, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli zależy Ci na obejrzeniu tego spotkania to istnieje możliwość za darmo transmisji z meczu Znicz Pruszków – Chojniczanka. Wszystko dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner, który proponuje Ci voucher na 30 dni do Canal+ Online. Tutaj instrukcja, jak go zdobyć, a przy okazji odebrać też inne bonusy bukmacherskie:

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Wykorzystaj go na stronie Canal+
  7. Przejdź do sekcji sportowej
  8. Oglądaj mecz Znicz Pruszków – Chojniczanka

Znicz Pruszków – Chojniczanka, transmisja online

Transmisja online z meczu Znicz Pruszków – Chojniczanka będzie dostępna w wersji przeglądarkowej Canal+ Online i w aplikacji na telefony oraz telewizory. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie, aby obejrzeć to starcie!

Znicz Pruszków – Chojniczanka, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Chojniczanka. To ona również znajduje się na drugim miejscu w tabeli i chciałaby powiększyć przewagę nad resztą stawki.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 10:23.

Zdjęcie: pressfocus

O której godzinie rozpocznie się spotkanie Znicz Pruszków - Chojniczanka?

Mecz ten został zaplanowany na godzinę 12:00.

Gdzie obejrzeć spotkanie Znicz Pruszków - Chojniczanka?

To spotkanie będziesz mógł obejrzeć dzięki współpracy eWinner z Canal +Online.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze