Jak zapewne wiecie dzisiaj odbędzie się przedostatni mecz reprezentacji Polski w tym roku. Pomimo tego, że mamy już awans mecz z Izraelem jest dla naszej drużyny bardzo ważny. Taką sytuację stara się wykorzystać Betclic, który przygotował z tej okazji bardzo ciekawą promocję. Jeśli obstawisz strzelca bramki i trafisz – bukmacher podwoi Twoją wygraną! Sprawdź szczegóły promocji już teraz i pamiętaj, że z naszym kodem promocyjnym do Betclic możesz zyskać więcej niż zwykli gracze!

Wygraj 2x więcej!

Mecz w Izraelu można traktować na wiele różnych sposobów, ale nie będziemy zajmowali się tutaj analizą meczu. Jeśli jednak domyślasz się kto zostanie strzelcem przynajmniej jednej bramki to warto skorzystać z bonusu jaki przygotował Betclic. Jeśli jednak nie posiadasz to konta u bukmachera to zarejestruj się z naszym kodem promocyjnym: 510PLN, a otrzymasz bonus na start, który obecnie jest najwyższą ofertą na polskim rynku.

Lewandowski, Zahavi, Piątek, Dabbur, Zieliński czy może Grosicki? Jeśli masz przeczucie kto z zawodników, którzy zagrają w dzisiejszym meczu zdobędzie dzisiaj bramkę to zagraj razem z Betclic. Jeśli poprawnie wytypujesz to bukmacher podwoi Twoją wygraną!

Słoty gol – szczegóły promocji:

  • Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.
  • Zakład musi być zakładem pojedynczym.
  • Może natomiast pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 zł.
  • Betclic wypłaci bonusy 19 listopada.
  • Gracze muszą dołączyć do promocji, a zakład musi pochodzić z wydarzenia „strzelec gola w meczu Izrael – Polska”.
  • Więcej informacji na stronie bukmachera.

Betclic kod promocyjny i masz jeszcze więcej!

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji, ale nie posiadasz konta w Betclic to skorzystaj z naszego ekskluzywnego kodu promocyjnego: 510PLN, który daje Ci najwyższy zakład bez ryzyka jaki jest obecnie na polskim rynku. Jak zdobyć bonus? Wystarczy pomyślnie przejść przez rejestrację i w odpowiednią rubrykę wpisać [ 510PLN ]. Jeśli rozglądasz się za dodatkowymi informacjami o kodzie promocyjnym do Betclic wystarczy, że klikniesz tutaj –> Betclic kod promocyjny. Znajdziesz tam wszystko czego szukasz!